Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a Ty najpierw kupujesz, a potem się pytasz do czego to jest??? :facepalm::facepalm:

kupiłem bo fajnie wygląda :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

a Ty najpierw kupujesz, a potem się pytasz do czego to jest??? :facepalm::facepalm:

Panowie, powiedzcie, bo kupiłem to i nie wiem co do czego to służy... :polew:

będę sobie tym neony pod autem włączał :polew::polew:

O to jest dobra myśl :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do neonów to by lepiej to pasowało:

b85bf1b991d29af4med.jpg

Opublikowano

no to brakuje jeszcze tego :naughty:

$T2eC16dHJHoE9n3KgIktBRm80kQeBg~~60_58.JPG

8E0 035 775 5PR

ponoć używany tylko przez policję albo służbę zdrowia , na pewno do włączania syren albo sygnałów świetlnych

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

do neonów to by lepiej to pasowało:

http://images37.fotosik.pl/1265/b85bf1b991d29af4med.jpg

ten guzik airbag off świeci się cały czas czy tylko jak wyłączysz poduche

Opublikowano

jak wyłączysz to cały czas :decayed: oprócz tego przy zapalaniu zaświeci się na sekundę ( system sprawdza, czy wsio ok )

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Michale, a Ty ESP masz zaokrąglone?

Opublikowano

guzik esp masz pod szufladkę :wink:

ja mam proste od strony guzików

Opublikowano
Na jakiej dokładnie wysokości to się jutro za to zabiorę...

Czym zabezpieczyć, zwykłym lakierem pod kolor, czy jakimś podkładem?

chcesz fote ?

No pewnie! :banan:

dziura.jpg

dziura2.jpg

Opublikowano
Na jakiej dokładnie wysokości to się jutro za to zabiorę...

Czym zabezpieczyć, zwykłym lakierem pod kolor, czy jakimś podkładem?

chcesz fote ?

No pewnie! :banan:

http://s17.postimg.org/68nekpibz/dziura.jpg

http://s17.postimg.org/wi8h3i49b/dziura2.jpg

wygląda jak byś dopiero co wiercił :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

i rura do filtra powietrza ci wylata :wink:

Opublikowano

od razu po wierceniu fociłem, dziury niezabezpieczone. Wiem wiem, poprawiłem później bo źle złożone na fotce ;)

Opublikowano
guzik esp masz pod szufladkę :wink:

ja mam proste od strony guzików

to zapodaj nr...

jak wymieniałem na chromowe to taki mi dali, że chorera dalej zaokrąglone

Opublikowano

idę , może dam radę wytargać i numerki oblukać :wink:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

ok mam

8E2 927 134 C

Opublikowano

To nie macie tej dziury do regulacji jako ori tylko wiercic trzeba:shock3::shock3::shock3:

u mnie byly zwykle swiatla a dziura jest

to tak samo jak ta przegroda z tylu u Ciebie Mikaszi

te zaslepki fajnie wygladaja ale szufladka sie na monety na parking przydaje

z zaslepek dla mnie opcja najlepsza to: czujniki parkowania poducha roletka tyl

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i rura do filtra powietrza ci wylata :wink:

:hi:

Rozpitala mnie to powiedzenie :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ----------

moja pani wlasnie stwierdziala ze sie uzaleznilem od forum :grin:

po powrocie z pracy wlanczam kompa odrazu forum:grin:

i tylko slysze ten sam tekst

tylko juz nic nie kupuj :decayed:

yhym przecie tylko czytam :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ----------

moja pani wlasnie stwierdziala ze sie uzaleznilem od forum :grin:

po powrocie z pracy wlanczam kompa odrazu forum:grin:

i tylko slysze ten sam tekst

tylko juz nic nie kupuj :decayed:

yhym przecie tylko czytam :grin::grin::grin::grin:

:hi:

skąd ja to znam :grin:

Opublikowano

No tak jak mówicie ja mam to samo :P masakra jakaś:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Nie chce widziec jej miny jak przyjda kolejne graty od Siemiana...

Opublikowano
:polew: chlopaki nie jestescie sami :decayed: ja ciagle slysze ze nie mam na co kasy wydawac:D
Opublikowano
Na jakiej dokładnie wysokości to się jutro za to zabiorę...

Czym zabezpieczyć, zwykłym lakierem pod kolor, czy jakimś podkładem?

chcesz fote ?

No pewnie! :banan:

http://s17.postimg.org/68nekpibz/dziura.jpg

http://s17.postimg.org/wi8h3i49b/dziura2.jpg

wygląda jak byś dopiero co wiercił :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

i rura do filtra powietrza ci wylata :wink:

u mnie dziury juz są w oryginale na zwykłych lumpach :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.