Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie jazda na chromach odpada

mam w planie pomalować srodki na czarno a ranty zostawic chrom

lub ewentualnie całe na biało

keskin to dobra marka troche tylko ten wzór szalony i odwazny al mi sie wydaje ze w nowej opcji kolorystycznej mogły by ciekawie wyglądać

wiem ze to nie ori audi i kazdy znowu bedzie najeżdżał i zle komentował ale nie wszystko musi sie obracac wokół S line , S4 czy RS4[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:50_________________________________________________

A co przyszeroko ? Nawet ich nie przymierzalem na b6 nie wiem czemu :) Az chyba na dupsko jutro dokrece dwie :)

Ja mam jedne upatrzone wstepnie kola :)

no przy feldze 8.5 do avanta to by tak et 35 idealne było

a to sie pochwal co tam upatrzyłeś

Tomek, body też nie bedzie ori, takżę pomyślałbym o tych Keskinach :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moje maja z przodu 34 a z tylu 32 przy 8,5" :gwizdanie:

:no::wstydliwy:

Keskiny ran w polerke a srodek w jakis jasny grafit. Wtedy bylyby ok.

Opublikowano

Daniel a moze jakies z tych :cool1::naughty:

http://www.autoalloys.com/audia4[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:43_________________________________________________ta niebieska :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: na 19x9 BB5 LM Style Alloy - repliki :wink4:

Remik no BBS LM są piekne ale cenowo masakra

a podróbek nie chce bo na tej wielkosci feldze i oponie 35 nie trudno o skrzywienie[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:55_________________________________________________

panowie jazda na chromach odpada

mam w planie pomalować srodki na czarno a ranty zostawic chrom

lub ewentualnie całe na biało

keskin to dobra marka troche tylko ten wzór szalony i odwazny al mi sie wydaje ze w nowej opcji kolorystycznej mogły by ciekawie wyglądać

wiem ze to nie ori audi i kazdy znowu bedzie najeżdżał i zle komentował ale nie wszystko musi sie obracac wokół S line , S4 czy RS4[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:50_________________________________________________

A co przyszeroko ? Nawet ich nie przymierzalem na b6 nie wiem czemu :) Az chyba na dupsko jutro dokrece dwie :)

Ja mam jedne upatrzone wstepnie kola :)

no przy feldze 8.5 do avanta to by tak et 35 idealne było

a to sie pochwal co tam upatrzyłeś

Tomek, body też nie bedzie ori, takżę pomyślałbym o tych Keskinach :naughty:

mysle intensywnie i moze cos wymysle

uwazam ze bedzie dobrze[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:56_________________________________________________

moje maja z przodu 34 a z tylu 32 przy 8,5" :gwizdanie:

:no::wstydliwy:

Keskiny ran w polerke a srodek w jakis jasny grafit. Wtedy bylyby ok.

no własnie srodek pasuje w jakis fajny kolor zeby ładnie do czarnego wyglądało

Opublikowano

Thom4s czemu nie nalezysz do b6 division tak samo Tomasz GTi :blink::bicz:

Opublikowano

Thom4s czemu nie nalezysz do b6 division tak samo Tomasz GTi :blink::bicz:

jak zrobie auto na wiosne to dopiero dołącze :naughty:

Opublikowano

moje maja z przodu 34 a z tylu 32 przy 8,5" :gwizdanie:

:no::wstydliwy:

u mnie na 19" RS4 z S6 bylo ET33 przod i ET31 tyl i bylo fajnie... wyglad super.

przod nie ocieral zbyt czesto, ale tyl juz tak (i to bez pasazerow)... wytarly mi sie nadkola (te oslony materialowe).

Opublikowano

moje maja z przodu 34 a z tylu 32 przy 8,5" :gwizdanie:

:no::wstydliwy:

u mnie na 19" RS4 z S6 bylo ET33 przod i ET31 tyl i bylo fajnie... wyglad super.

przod nie ocieral zbyt czesto, ale tyl juz tak (i to bez pasazerow)... wytarly mi sie nadkola (te oslony materialowe).

no napewno wygląd był super

ale nie chce sobie robic dodatkowych problemów

a nie zawsze sie jezdzi samemu i nasze drogi do najrówniejszych i najlepszych nie należą

Opublikowano

nic sie w sumie nie dzialo, jezdzilem nie raz w pare osob, jedyny minus to przytarte wygluszenia nadkoli z tylu.

Opublikowano
  • Autor

Jaka miales szerokosc tych felg fly ? I co ku#wa z tym logo ? :naughty:

Opublikowano

mialem tez 8,5" :) (tyle, ze opona 235)

moim zdaniem nawet na ET35-40 19stki moga przycierac czasem na seryjnym zawiasie - moze na gwincie, ktory ma czesto duzo mniejszy skok bedzie OK.

logo bedzie... tylko czasu caly czas brak na dokonczenie.

inni tez jakos sie nie wyrywaja... a paru chetnych bylo :gwizdanie:

Opublikowano

Ktoś malował u nas felgi w grafit? Bo chcę rs6 w grafit rzucić tylko nie wiem jaki kod lakieru tych ori grafitowych?

Opublikowano

Mlody np. bral z palety kolor felg nowej M3...

Opublikowano

Co myślicie o 18" rs6 w grafit?

Opublikowano

Grafit jest cool. :good:

Opublikowano

Będą rs6 w grafit + 320/288 heble z czerwonymi zaciskami :P

Opublikowano
:bry: dzisiaj zacząłem dzień od CKM na stacji benzynowej-poraek udany zobaczymy jak się potoczy dalej :polew:
Opublikowano

:bry: dzisiaj zacząłem dzień od CKM na stacji benzynowej-poraek udany zobaczymy jak się potoczy dalej :polew:

:gwizdanie: to sie ci mazy :przebiegly:

Opublikowano

Co myślicie o 18" rs6 w grafit?

będzie :good:
Opublikowano

Siemanowice. Marcin dzisiaj Akcja VAgiem. Nic sie nie zmieniło mam nadzieję.

Opublikowano

spoko spoko- jeszcze przeszczep w golfie dzisiaj :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.