Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w aso mi powiedzieli 110 zeta. a szkoda nie była całkowita tylko częściowa jednak :decayed:

tak, po stluczce jeszcze pamiatka :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zna ktoś cenę albo chociaż numer nakładki na pedał gazu z RS4 B7? Bo kupiłem dziś za 20 zł nakładki na sprzęgło i hamulec :decayed: chyba, że dorezam gaz z folii aluminiowej :polew:

Gdzie to tak tanio rozdają ? :gwizdanie:

Opublikowano

na allegro po 10-20 zł chodzą ale tylko na sprzęgło czy to hamulec były :kox:

Opublikowano

Zna ktoś cenę albo chociaż numer nakładki na pedał gazu z RS4 B7? Bo kupiłem dziś za 20 zł nakładki na sprzęgło i hamulec :decayed: chyba, że dorezam gaz z folii aluminiowej :polew:

Gdzie to tak tanio rozdają ? :gwizdanie:

na allegro dziś jakiś kozak miał 4 sztuki po 10 zł :decayed:

Opublikowano

na allegro po 10-20 zł chodzą ale tylko na sprzęgło czy to hamulec były :kox:

no na sprzęgło x2, ale podobno na hamulec też pasuje :naughty: a jak nie to i tak myślę, że warto te 20 zł zaryzykować :decayed:

Opublikowano

Kupiłem 2x nawet nie wiem po co :wallbash::polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 18:33_________________________________________________Nakładka pedału gazu 8E1 721 891 190zł ASO

Opublikowano

Czester a mozeszz podrzucic jakies foto albo linka moze odkupie od Ciebie :mysli:

Opublikowano

Czester a mozeszz podrzucic jakies foto albo linka moze odkupie od Ciebie :mysli:

Artur ona są regularnie na alegro
Opublikowano

dzięki czester za info :good: najpierw zobaczę czy te sprzęgłox2 uda mi się założyć :decayed:

Opublikowano

i faktycznie pasuja na pedal hamulca tez??

Opublikowano

to coś mi się wydaję, że nie pasują :decayed: dorezamy jakoś :good: a jak nie to kosz :naughty: ale w sumie to pisze, że pasuje na pedał hamulca.. więc towar niezgodny z opisem :gwizdanie:

Opublikowano

kupię bixenony USA jak by komu się napotkały :wink4:

Opublikowano

Podany numer jest chyba błędny w tej aukcji z tymi nakładkami, ma ktoś do niego jakiś kontakt, bo nie mam konta na alledrogo...

Z góry dzięki, wystarczy żeby ktoś podał meila :).

Opublikowano

numer jest ok. 8E1 721 647

Opublikowano

Numer telefonu mi chodziło :kox: :kox: :decayed: żeby ktoś podał lub meila, bo nie mam konta na allegro, a tak się nie dowiem jakiego ten Pan ma meila.

A jeśli chodzi o numer telefonu to jest raczej błędny, bo nie mogę się dodzwonić :).

Opublikowano

aaaa :polew::decayed: maila się nie da podać, musisz przez allegro wysłać :/ poczekaj z tymi nakładkami, aż dojdą do mnie i je spróbuje założyć, bo coś mi tu śmierdzi :gwizdanie:

Opublikowano

A jak już zabraknie :kox:?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.