Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe to lepiej cały komplet kupić :P. Chyba, że koleś zrobi podstęp i zaraz wystawi podstopnice i gaz za 450zł :D[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 11:18_________________________________________________Dzwoniłem dzisiaj do reampoland żeby zapytać o turbine brd bo moja awx coś już kończy swój żywot. Więc sprawa wygląda tak:

Zregenerowane turbo z roczną gwarancją kosztuje w granicach 1400zł. Od tego mogą odliczyć z 200-300zł za zwrot mojej turbiny (zależne od stanu). Firma Reampoland ma chyba dobrą renomę nie? Warto kupić taką zregenerowaną turbo z rokiem gwarancji? Potrzebuję też numer turbiny BRD, ma ktoś?

03G145702H V350 i V360 nowsza :wink4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Grzesiek! Warto kupić taką sprężarkę? Czy lepiej szukać używki? Tylko skąd tu znaleźć sprawdzoną BRD :/

Opublikowano

Nie jest to trudne do wyrezania..

Mam dwa pedały od hamucla - muszę jeszcze dokupić od gazu + podstopnicę. :tongue4:

Jak patrzyłem na ceny w ASO to podstopnica + gaz wychodzi koło 600zł, więc lepiej na alledrogo kupić cały zestaw, chyba że masz jakieś inne dojścia ?

Serio ?

Nawet nie sprawdzałem cen - wiem, że 130zł kosztuje sprzegło, 130zł hamulec - coś takiego.

Gaz + podstopnica 600zł ? :mysli:

gaz kosztuje 190zł, więc chyba tylko to dokupię, a podstopnice sobie odpuszczę :decayed:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

przyszły te nakładki.. bardzo ciężka kwestia wbrew pozorom :decayed: zaraz wrzucę foty :naughty:

Opublikowano

w dziale aukcje jest zderzak do B6 avanta na dwa kominy za 80 zł jaky ktoś szukał

Opublikowano

to jest b7 :wink4:

Tomson zapodaj foto

Opublikowano

oryginał:

r8cmlc.jpg

rs4

14o59qw.jpg

pedał hamulca ma bo bokach blaszki zagięte w dół[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 16:34_________________________________________________wydaje mi się, że dół i góra nakładki pasuje, problem jest tam gdzie te blaszki się zaczynają w połowie pedała.. trzeba by gumę w tych miejscach wyciąć i dorzucić do tego klej :decayed:

Opublikowano

Damy radę, do mnie też już lecą :kox:, jak nie to na klej do szyb się yebnie i już :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zaraz, no ale czego .. Bo nie rozumiem :mysli:

Masz nakładki (komplet) - i co ? Nie wiesz jak założyć ?

Damy radę, do mnie też już lecą :kox:, jak nie to na klej do szyb się yebnie i już :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

A do Ciebie skąd już lecą :kox:

Wszyscy tera nakładki kupują ?

Opublikowano

A do Ciebie skąd już lecą :kox:

z allegro lecą z alegro :polew:

wszysce będąmieć po dwie nakładki a dwie gumowe-taki prawie komplet :polew:

Opublikowano

macie może fotkę jak zdemontować osłonę progu zewnętrznego w b6 bo nie mogę nigdzie znaleźć

Opublikowano

chyba tak- ale golą te zderzaki :polew: :polew:

CZesterr ktoś nas dyma :gwizdanie:

Opublikowano

A co też polujesz ? :gwizdanie:

Ja szukam z s-line :kox:

Opublikowano

jakby sie za ktaką kase trafi to biorę :wink4:

ale k...wa patrżę pary razy dziennie a inni je kupuję :wallbash:

Opublikowano

Trzeba siedzieć na tym Allegro cały dzień i wertować te aukcje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No nic spadam na spota bo znowu wszyscy mi odjadą :hi:

Opublikowano

Zaraz, no ale czego .. Bo nie rozumiem :mysli:

Masz nakładki (komplet) - i co ? Nie wiesz jak założyć ?

Damy radę, do mnie też już lecą :kox:, jak nie to na klej do szyb się yebnie i już :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

A do Ciebie skąd już lecą :kox:

Wszyscy tera nakładki kupują ?

nie komplet, tylko 2x sprzęgło za 20 zł :decayed: jednak góra też nie wchodzi.. czyli pasuje tylko dół i 2 cm boków, resztę trzeba wyciąć i na klej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.