Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na pewno nie drazki albo laczniki stab. ?

one najczesciej stukaja w B6... wahacze rzadko.

na szarpakach to malo co mozna zdiagnozowac - jesli lacznikow stabilizatora nie wymienailes, to ja bym wymienil - niewielki koszt, a one najczesciej padaja.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak szarpaki niewiele wykazują, to jak inaczej sprawdzić zawieszenie :blink:

Opublikowano

Czester spoko luzik :good:

często pukają górne gałki , lub tak jak napisał Flyer łaczniki i drążki

pukają na prostej czy na skręcie?

u mnie pukaja najbardziej na hamowaniu w skręcie i na skręcie

Opublikowano

Jak szarpaki niewiele wykazują, to jak inaczej sprawdzić zawieszenie :blink:

pozostaje tylko rozebrać :mysli: doctor Nosb zapewne ma jakiś patent :naughty: np łyżka [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 09:38_________________________________________________A wklejki dalej nie ma z projektem :gwizdanie:
Opublikowano

parowały wam kiedyś reflektory ??jakiś sposób na to ? gdzieś był temat o tym ale nie mogę znaleźć :kwasny:

jak wygląda rozklejanie, bo oprócz wiecznie zaparowanych mam jeszcze usyfione w środku...

Opublikowano

parowały wam kiedyś reflektory ??jakiś sposób na to ? gdzieś był temat o tym ale nie mogę znaleźć :kwasny:

jak wygląda rozklejanie, bo oprócz wiecznie zaparowanych mam jeszcze usyfione w środku...

Parują mi odkąd je rozkleiłem :decayed:

Trzeba je uszczelnić + można zrobić małą rynienkę przy odpywie wody z podszybia/nadkola - tak, aby woda nie lała się na lampę.

Opublikowano

Jak szarpaki niewiele wykazują, to jak inaczej sprawdzić zawieszenie :blink:

w Audi konczacy sie zawias popiskuje :decayed: A na szarpakach ci powiedza ze luzow i tak nie ma...Takie zawieszenie :decayed:

Opublikowano

Jak szarpaki niewiele wykazują, to jak inaczej sprawdzić zawieszenie :blink:

w Audi konczacy sie zawias popiskuje :decayed: A na szarpakach ci powiedza ze luzow i tak nie ma...Takie zawieszenie :decayed:

dokladnie... wielowahacz ciezko sprawdzic na szarpakach :wink4:

Opublikowano

466.jpg

jak to wygląda 19 :mysli:

Opublikowano

mnie sie bardzo podobuje, ale dmuchnij troche powietrza, bo cos malo jest :kox:

ta felge widzialbym w ladnym graficie :wink4:

Opublikowano

Fajnie wygląda Robert :good:

Opublikowano

mnie sie bardzo podobuje, ale dmuchnij troche powietrza, bo cos malo jest :kox:

ta felge widzialbym w ladnym graficie :wink4:

tak ,tylko dla przymiarki :cool1: kolor czarny mat lub grafit ?????

jak myślicie :mysli:

Opublikowano

moim zdaniem grafit (taki jak mial np. Mlody, kolor z M3), czarne felgi mnie nei przekonuja do konca... za bardzo ginie wzor.

Opublikowano

Chlopaki rezal ktos z was wejscie 12v w bagazniku takie pod lodowke turystyczna,widzialem takie cos w passacie kombi

Opublikowano

Chlopaki rezal ktos z was wejscie 12v w bagazniku takie pod lodowke turystyczna,widzialem takie cos w passacie kombi

w a4kach, też to wychodziło :wink4:

Opublikowano

Chlopaki rezal ktos z was wejscie 12v w bagazniku takie pod lodowke turystyczna,widzialem takie cos w passacie kombi

w a4kach, też to wychodziło :wink4:

tak ale pewnie w trumniakach a nie w sedanach :gwizdanie:

Opublikowano

W sedanach też było te gniazdko, tylko nie liczni mają, pamiętam że miał powstać pewien pod klub dla naszych sedanów B6 bez gniazda 12V w bagażniku, ale nic nie wyszło :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W sedanach też było te gniazdko, tylko nie liczni mają, pamiętam że miał powstać pewien pod klub dla naszych sedanów B6 bez gniazda 12V w bagażniku, ale nic nie wyszło :confused4:

:polew: :polew: :polew:

było było :polew:

Opublikowano

Już gdzieś w dywizjonie byli Ci zajebiści z gniazdkami w bagaju, u mnie niestety też bida :<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.