Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi? 18x8

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur a do jakiego telefonu chcesz ?

Opublikowano
Wojtek jakie masz beemwu? :naughty:

e90 M pakiet full.

Grubo dsj foto na Pw..

I jak masz przejsciowki do rns na.handel też daj cenke.

Opublikowano
Artur a do jakiego telefonu chcesz ?

do n8

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Felgi? 18x8

tak tak felgi...

Opublikowano

Frostyy cos tam z tym zamkiem wymyslil ?

Sent from my телефон

Opublikowano
i bania na łyso..:decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jutro zadzwonie do serwisu nokia w bYdgoszczy tgo bede cos wiedział jaki koszt

Opublikowano

Kto się zajmuje DIVISIONem na FB ? Bo nuda tam straszna :whistling: mógłbym tam coś powklejać, podziałać jak ktoś by tam wyraził zgodę :whistling:

Opublikowano
Panowie kupowiał ktos z Was baterie do fona? możecie polecić jakiegoś sprzedawce??

Artur napisz do Pablo :wink: on siedzi w telefonach i jak coś to Ci na pewno ori ściągnie:wink:

Opublikowano
Frostyy cos tam z tym zamkiem wymyslil ?

Sent from my телефон

Wypiąłem kostkę od zamka, bo dzisiaj nie miałem czasu a raczej chęci się tym zająć, jak jest wypięty to nie pokazuje otwartych drzwi na FIS, zobaczę czy rano aku będzie żył..

Opublikowano

Pany ile mozna wolac za FIS-a z RS4 2006r. ???

:hi:

Opublikowano
Frostyy cos tam z tym zamkiem wymyslil ?

Sent from my телефон

Wypiąłem kostkę od zamka, bo dzisiaj nie miałem czasu a raczej chęci się tym zająć, jak jest wypięty to nie pokazuje otwartych drzwi na FIS, zobaczę czy rano aku będzie żył..

Masz jakis zamek na podmianke ? To kierowcy drzwi ?

Sent from my телефон

Opublikowano
Frostyy cos tam z tym zamkiem wymyslil ?

Sent from my телефон

Wypiąłem kostkę od zamka, bo dzisiaj nie miałem czasu a raczej chęci się tym zająć, jak jest wypięty to nie pokazuje otwartych drzwi na FIS, zobaczę czy rano aku będzie żył..

Masz jakis zamek na podmianke ? To kierowcy drzwi ?

Sent from my телефон

Przedni zamek pasażera.

Opublikowano
Frostyy cos tam z tym zamkiem wymyslil ?

Sent from my телефон

Wypiąłem kostkę od zamka, bo dzisiaj nie miałem czasu a raczej chęci się tym zająć, jak jest wypięty to nie pokazuje otwartych drzwi na FIS, zobaczę czy rano aku będzie żył..

Masz jakis zamek na podmianke ? To kierowcy drzwi ?

Sent from my телефон

Przedni zamek pasażera.

Kierowcy to chyba mam moglbym Ci podeslac i bys zobaczyl i wiedzial czy to to.

Sent from my телефон

Opublikowano
Frostyy cos tam z tym zamkiem wymyslil ?

Sent from my телефон

Wypiąłem kostkę od zamka, bo dzisiaj nie miałem czasu a raczej chęci się tym zająć, jak jest wypięty to nie pokazuje otwartych drzwi na FIS, zobaczę czy rano aku będzie żył..

Masz jakis zamek na podmianke ? To kierowcy drzwi ?

Sent from my телефон

Przedni zamek pasażera.

Kierowcy to chyba mam moglbym Ci podeslac i bys zobaczyl i wiedzial czy to to.

Sent from my телефон

Szkoda zachodu Marcinie, ale dzięki :wink:

Jutro rozbiorę ten zamek i zobaczę, obstawiam zimny/nadłamany lut na płytce drukowanej, chociaż dziwne, bo na wyjściach w tej kostce jest sygnał jak klikam mikrostykiem :facepalm:

Eh.

---------- Post dopisany at 03:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

2h49x0w.jpg

:polew:

Opublikowano

Rezacze gdzie sie wpinamy kablami z kostki czarnej od czujnika zapiecia pasow?

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano

:siema::siema::siema:

---------- Post dopisany at 07:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

Kto się zajmuje DIVISIONem na FB ? Bo nuda tam straszna :whistling: mógłbym tam coś powklejać, podziałać jak ktoś by tam wyraził zgodę :whistling:

ja mam dostęp...ale czsu mało...Józke dawaj foty na PW i będę wstawiał na FB

Opublikowano
:bry: z rana. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.