Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nikt nie powiedział ze nie jest :decayed:

Tapnięte z SGS III

+1:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

14.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

15.jpg

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ładna w sumie ta wersja AS400 :whistling:

Opublikowano
Wojtek dział sprzedam :whistling:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kierownica-nowo-obszyta-skora-perforowana-3-ramienna-231805/

Tylko nie wiem czy Ci o to chodziło :wink:

Siema śmietanka :hi:

Danke:wink:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Na forum BMW nie znajde takich fykasow:decayed::decayed::decayed:

NIe moge znalezc temat Reggi i jego obszywania kierownic- pomozecie?:doh:

Tylko sie nie nabijac... nie lubie naszej szukajki:wink:

Wojtek jest do kupienia unikatowe BMW. Wyszło ich tylko 800szt. E34 540i z Manualem:kox: 10tyś ale trzeba z 15tyś wrzucić. Ale jak to kurfa ciągnie:shock3:

Nogi do góry unosi:kox: Znajomy sprzedaje bo nie ma kasy na jej prawdziwą renowację:wink:

Mam już dwie BeMemki na podjeździe.Starczy:decayed: Teraz tylko dresik...

Opublikowano

i bania na łyso..:decayed:

Opublikowano
http://www.h-class.ru/files/Image/GirlonAbtAudiAS400/14.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

http://www.h-class.ru/files/Image/GirlonAbtAudiAS400/15.jpg

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ładna w sumie ta wersja AS400 :whistling:

ładna nie ładna, za to leje ostro RS4 osiągami :whistling:

Opublikowano

no fakt

0601_ec_17_z%2BAbt_Audi_AS400_Wagon%2BInterior_Close_Up_Speedometer.jpg

Opublikowano
http://www.h-class.ru/files/Image/GirlonAbtAudiAS400/14.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

http://www.h-class.ru/files/Image/GirlonAbtAudiAS400/15.jpg

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ładna w sumie ta wersja AS400 :whistling:

ładna nie ładna, za to leje ostro RS4 osiągami :whistling:

Szkoda, ze nie mam czasu na googlownie.

To ile to ma koni i jakie osiagi?

Opublikowano

400Ps 4.7s do 100km/h

v max 290km

to najmocniejsze "dziecko" ABT

Opublikowano
http://www.h-class.ru/files/Image/GirlonAbtAudiAS400/14.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

http://www.h-class.ru/files/Image/GirlonAbtAudiAS400/15.jpg

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ładna w sumie ta wersja AS400 :whistling:

ładna nie ładna, za to leje ostro RS4 osiągami :whistling:

Szkoda, ze nie mam czasu na googlownie.

To ile to ma koni i jakie osiagi?

Audi ABT AS400 - TUNING.PL

Opublikowano
400Ps 4.7s do 100km/h

To w takim razie duzo lepiej jezdzi niz wyglada:decayed:

Opublikowano

Nowe kosztowalo 95K juronów

Opublikowano

i serducho 2.7bit

Opublikowano

Wojtek jakie masz beemwu? :naughty:

Opublikowano
Panowie nie ma ktoś na sprzedaż prawego bixa bo kolega poszukuje!!

up...

Opublikowano
Wojtek jakie masz beemwu? :naughty:

e90 M pakiet full.

Opublikowano

Panowie kupowiał ktos z Was baterie do fona? możecie polecić jakiegoś sprzedawce??

Opublikowano

ale naspamowali :facepalm: Artur, tylko oryginał :wink:

Opublikowano
ale naspamowali :facepalm: Artur, tylko oryginał :wink:

no tak ale co druga od 15zł do 70 ma napisane ze oryginał

Opublikowano
400Ps 4.7s do 100km/h

To w takim razie duzo lepiej jezdzi niz wyglada:decayed:

No wygląda jak paździoch straszny :facepalm:

Opublikowano
400Ps 4.7s do 100km/h

To w takim razie duzo lepiej jezdzi niz wyglada:decayed:

No wygląda jak paździoch straszny :facepalm:

kwestia gustu :decayed:

Frooosty a Twoje s_line to ile maja cali??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.