Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak była wystawiona to cena była 26.900 telefony się rozdzwoniły i gość podniósł cenę :grin:

kolor jest piękny :kox:

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

"Po czym poznasz ze sie już starzejesz ???

Kiedy przechodzisz obok księdza a on nawet sie nie obejrzy..."

:polew:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

Jak sprawdzić jaką się ma sprężarkę klimy ? Czy w b6 siedzi tylko jeden model ?

Opublikowano

jak była wystawiona to cena była 26.900 telefony się rozdzwoniły i gość podniósł cenę :grin:

kolor jest piękny :kox:

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

"Po czym poznasz ze sie już starzejesz ???

Kiedy przechodzisz obok księdza a on nawet sie nie obejrzy..."

:polew:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

Jak sprawdzić jaką się ma sprężarkę klimy ? Czy w b6 siedzi tylko jeden model ?

W B6 byly dwa rodzaj sprezarek u Ciebie siedzi ten typ sprezarki jak w tym temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-1-9-tdi-naprawa-wymiana-zrywnego-sprzegla-kompresora-klimatyzacji-181920/

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Do 2003r. montowali kompresory z calkowicie innym sprzeglem , troche inaczej to bylo rozwiazane

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

Takie sprzeglo bylo stosowane do 2003r. Auto-klima

A takie siedzi min. u Ciebie w aucie Auto-klima

Opublikowano

dzięki Marcin :thumbup1:

Opublikowano

Panowie czy to możliwe że katalizator albo plecionka bardzo mocno piszczy na jałowym i podczas jazdy już przy przy około 1800obr? Czuć też spalinami w aucie jak jadę i mam otwarte szyby.... Zaglądałem pod auto i nie potrafię zlokalizować tego piszczenia :-/ ściągałem rurę od turbo i niepokojących luzów brak. Bo już myslalem że wirnik trze... Ratujcie... Może jutro uda mi się film nagrać i wrzucić.

Opublikowano

9a6b88710a81f9a792cd480acc6306f6.gif?1382387826

:kox:

Opublikowano

Na forum BMW nie znajde takich fykasow:decayed::decayed::decayed:

NIe moge znalezc temat Reggi i jego obszywania kierownic- pomozecie?:doh:

Tylko sie nie nabijac... nie lubie naszej szukajki:wink:

Opublikowano

Na forum BMW nie znajde takich fykasow:decayed::decayed::decayed:

NIe moge znalezc temat Reggi i jego obszywania kierownic- pomozecie?:doh:

Tylko sie nie nabijac... nie lubie naszej szukajki:wink:

Wojtek jest do kupienia unikatowe BMW. Wyszło ich tylko 800szt. E34 540i z Manualem:kox: 10tyś ale trzeba z 15tyś wrzucić. Ale jak to kurfa ciągnie:shock3:

Nogi do góry unosi:kox: Znajomy sprzedaje bo nie ma kasy na jej prawdziwą renowację:wink:

Opublikowano

Miszcze polecilibyście jakieś progi do B6 czy lepiej zostać przy ori? Bo szukam do siebie najlepiej w kolorze chyba że nie znajdę to będę swoje malował...

Opublikowano

Oglądałem je właśnie ale są do roboty i malowania a jak to na aucie wygląda ma ktoś fotkę?

Opublikowano

Ori najlepiej wyglądają.

Opublikowano

No tak myślałem żeby ori zostały ale lepiej malować czy szukać w kolorze bo nie widziałem na alledrogo ostatnio:whistling:

Opublikowano
Oglądałem je właśnie ale są do roboty i malowania a jak to na aucie wygląda ma ktoś fotkę?

badboy chyba ma full caractere:mysli: A tak w ogóle to po uj kombinujesz Frosty ma racje że ori najlepsze:decayed: A z listwami S4 to już całkiem:kox:

Opublikowano

Ja nie kombinuje tylko pytam ale nie wiem czy malować swoje czy szukać pod kolor:whistling:

Opublikowano
Ja nie kombinuje tylko pytam ale nie wiem czy malować swoje czy szukać pod kolor:whistling:

Pomaluj w białe i czarne kwiatki:decayed:

Opublikowano

Ty kwiatku jebnij się w...:doh::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.