Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem :hi:

Powrót do rzeczywistości :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka Pany :hi:

Opublikowano

98053

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
JEBZDZIDY - Mmm

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

foto nie widac :whistling:

Opublikowano
klimatronic z grzaniem zamowiony tak samo jak carbon z s4 :decayed:

carbony są fajne z RSa, cały czas się czaje na takie :decayed:

Panowie, coś ktoś :

http://a4-klub.pl/1-9-194/lokalizacja-denerwujacego-piszczenia-rechotania-290320/

Opublikowano
klimatronic z grzaniem zamowiony tak samo jak carbon z s4 :decayed:

carbony są fajne z RSa, cały czas się czaje na takie :decayed:

Panowie, coś ktoś :

http://a4-klub.pl/1-9-194/lokalizacja-denerwujacego-piszczenia-rechotania-290320/

te z rs4 ciezko upolowac a jak juz sa to w grubej kasie

za te s4 dalem smieszna cene wiec nie ma co sie rozczulac :grin:

Opublikowano
A ja mam wolne od 30 sierpnia. Juz mnie szlag trafia a jeszcze pewbie do grudnia bede mial wolne ;)

Sent from my телефон

Ja też wolne mam i nuuuuuda :thumbdown:

Opublikowano

Powiedzcie ile tak mniej więcej kosztują graty oprócz kiery i poduchy na podmiankę kierownicy z b7 ?

Opublikowano

zalezy u kogo kupujesz Jozek :whistling:

Opublikowano

tak miej więcej chciałbym wiedzieć :wink:

Opublikowano
Powiedzcie ile tak mniej więcej kosztują graty oprócz kiery i poduchy na podmiankę kierownicy z b7 ?

a może chcesz z B8 moja??

Opublikowano
Powiedzcie ile tak mniej więcej kosztują graty oprócz kiery i poduchy na podmiankę kierownicy z b7 ?

a może chcesz z B8 moja??

raczej w coś innego będę celował, tylko że za jakiś czas dopiero:whistling:

Opublikowano

ale w co skoro pytasz o kiere z b7??

Opublikowano
ale w co skoro pytasz o kiere z b7??

myślę o kierze z RS4 :whistling:

Opublikowano
ale w co skoro pytasz o kiere z b7??

myślę o kierze z RS4 :whistling:

wez mnie nie denerwuj :rant::rant::rant:

ja jeszcze galke i kiere z rs4 dorwe i to by bylo na tyle z pakietu

ale na dzien dzisiejszy koniec zakupow :facepalm::facepalm::facepalm:

klimatronic, dekory carbon i lustro fotochrom z czujnikiem zmierzchu z b6

a przed chwilka Bartek pisze ze znalazl boczek od rs4 dla mnie brakujacy wiec :slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

Opublikowano
ale w co skoro pytasz o kiere z b7??

myślę o kierze z RS4 :whistling:

wez mnie nie denerwuj :rant::rant::rant:

ja jeszcze galke i kiere z rs4 dorwe i to by bylo na tyle z pakietu

ale na dzien dzisiejszy koniec zakupow :facepalm::facepalm::facepalm:

klimatronic, dekory carbon i lustro fotochrom z czujnikiem zmierzchu z b6

a przed chwilka Bartek pisze ze znalazl boczek od rs4 dla mnie brakujacy wiec :slina::slina::slina::slina:

a gałkę miał siemian w dziale sprzedam w dobrej cienie:decayed:

Opublikowano
Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

rozloz wszytsko na czesci pierwsze i zacznij skladac od poczatku tak jak powinno byc

a tak powaznie to tez bym sie wku......:kwasny:

Opublikowano
Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

rozloz wszytsko na czesci pierwsze i zacznij skladac od poczatku tak jak powinno byc

a tak powaznie to tez bym sie wku......:kwasny:

no co, MK rozbiorę na części?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.