Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandej potrzeba ki cenę,klocków do hebli z es4 b5 w sumie tarcz też.

A teraz pytanko do znawcowe. Co lepiej hamuje 320 z b7 czy 320 z b5?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wandej potrzeba ki cenę,klocków do hebli z es4 b5 w sumie tarcz też.

A teraz pytanko do znawcowe. Co lepiej hamuje 320 z b7 czy 320 z b5?

320 z 3.0 Tdi :kox:

tak naprawdę znaczenie już tu żadne teraz tylko od kogo nowe tarcze weźmiesz i klocki jakie :wink:

Opublikowano
Wandej potrzeba ki cenę,klocków do hebli z es4 b5 w sumie tarcz też.

A teraz pytanko do znawcowe. Co lepiej hamuje 320 z b7 czy 320 z b5?

320 z 3.0 Tdi :kox:

To dobrze wiedzieć bo mam takie właśnie:decayed::kox:
Opublikowano
Wandej potrzeba ki cenę,klocków do hebli z es4 b5 w sumie tarcz też.

A teraz pytanko do znawcowe. Co lepiej hamuje 320 z b7 czy 320 z b5?

Jutro Ci podesle smsem:wink:Z s4 b5 jest na lucasie i ponoc sie zapieka a z a4 3.0tdi jest ate i lepszy jest:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Wandej potrzeba ki cenę,klocków do hebli z es4 b5 w sumie tarcz też.

A teraz pytanko do znawcowe. Co lepiej hamuje 320 z b7 czy 320 z b5?

345 z S4 :decayed:

Opublikowano
Wandej potrzeba ki cenę,klocków do hebli z es4 b5 w sumie tarcz też.

A teraz pytanko do znawcowe. Co lepiej hamuje 320 z b7 czy 320 z b5?

345 z S4 :decayed:

:good:

Opublikowano

76a3b9c3e7f94438med.jpg

widział ktoś kiedyś taka osłonę ABSu co na foto ?

Opublikowano
Wandej potrzeba ki cenę,klocków do hebli z es4 b5 w sumie tarcz też.

A teraz pytanko do znawcowe. Co lepiej hamuje 320 z b7 czy 320 z b5?

345 z S4 :decayed:

wiem wiem tylko wtedy zimę na tarczach przejeźdzę bo 16inczy mi nie wejdzie :wallbash::wallbash::wallbash:
Opublikowano
http://s16.postimg.org/52wwu2v9d/76a3b9c3e7f94438med.jpg

widział ktoś kiedyś taka osłonę ABSu co na foto ?

Ta co osłania zbiorniczek do płynu do spryskiwaczy? Tu masz nr 8E0103927C

tylko zobacz, ona się różni od tej na zdjęciu, tu masz Twoją (numer) :

Obudowa zbiorniczków Audi A4 B6 01- 04 (3581809976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
http://s16.postimg.org/52wwu2v9d/76a3b9c3e7f94438med.jpg

widział ktoś kiedyś taka osłonę ABSu co na foto ?

Nie żartuj, gdzieś Ty się urwał :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

http://s16.postimg.org/52wwu2v9d/76a3b9c3e7f94438med.jpg

widział ktoś kiedyś taka osłonę ABSu co na foto ?

Ta co osłania zbiorniczek do płynu do spryskiwaczy? Tu masz nr 8E0103927C

tylko zobacz, ona się różni od tej na zdjęciu, tu masz Twoją (numer) :

Obudowa zbiorniczków Audi A4 B6 01- 04 (3581809976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były chyba 3 wersje, pod różne przewody z silnika.

Opublikowano

Nie wiem ale ten co ja Ci pokazuje napewno pasuje do 1.9 bo ktoś z forum ma teraz Ci nie powiem kto:wink:

Opublikowano

ja też mam taka osłonę ale właśnie jak H4m mówi były jakieś rodzaje tego​, ta z foto lepiej mi się podoba :decayed:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Wladi to jest numer tej z foto : 8E0103927F :wink:

Opublikowano
http://s16.postimg.org/52wwu2v9d/76a3b9c3e7f94438med.jpg

widział ktoś kiedyś taka osłonę ABSu co na foto ?

Nie żartuj, gdzieś Ty się urwał :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

http://s16.postimg.org/52wwu2v9d/76a3b9c3e7f94438med.jpg

widział ktoś kiedyś taka osłonę ABSu co na foto ?

Ta co osłania zbiorniczek do płynu do spryskiwaczy? Tu masz nr 8E0103927C

tylko zobacz, ona się różni od tej na zdjęciu, tu masz Twoją (numer) :

Obudowa zbiorniczków Audi A4 B6 01- 04 (3581809976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Były chyba 3 wersje, pod różne przewody z silnika.

dokładnie ja mam odpowiednią już od 2 lat chyba :)

jest jeszcze na drugą stronę :wink:

Opublikowano

A jakie nr tych oslon beda najbardziej odpowiednie do 1.8T avj?

Opublikowano

Wandej doszła Ci paczka :decayed:

Opublikowano

Józek ja mam chyba u siebie tą co wklejiłeś foto :wink:

Opublikowano
ja też mam taka osłonę ale właśnie jak H4m mówi były jakieś rodzaje tego​, ta z foto lepiej mi się podoba :decayed:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Wladi to jest numer tej z foto : 8E0103927F :wink:

Józek proszę bardzo :hi:

NAKŁADKA OSŁONA FILTRA POWIETRZA AUDI A4 B6 ORY (3614273367) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

do naszych a4 b6 diesel :decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

osłona filtra 99,99zł i osłona zbiorniczków kosztuje 99,99 zł

Opublikowano

taka po prawej mam :wink: chodzi o taka co jest na zdjęciu które wkleiłem :decayed: ona jest inna :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.