Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale w co skoro pytasz o kiere z b7??

myślę o kierze z RS4 :whistling:

ale o ile dobrze pamietam to w tej z rs4 nie działa MF :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

rozloz wszytsko na czesci pierwsze i zacznij skladac od poczatku tak jak powinno byc

a tak powaznie to tez bym sie wku......:kwasny:

no co, MK rozbiorę na części?

gdzies popelniles blad wiec pomysl co ostatnio wyrezales i po tym padlo i tam szukaj przyczyny

Opublikowano
ale w co skoro pytasz o kiere z b7??

myślę o kierze z RS4 :whistling:

ale o ile dobrze pamietam to w tej z rs4 nie działa MF :whistling:

dobrze pamiętasz, właśnie to mnie trochę martwi:kwasny: jeszcze wchodzi w grę coś takiego, fajna bo cala pikowana :

Kierownica Audi RS4 z AirBag poduszką Idealna (3586181122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

będę jeszcze myślał nad tym :decayed:

Opublikowano
Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

rozloz wszytsko na czesci pierwsze i zacznij skladac od poczatku tak jak powinno byc

a tak powaznie to tez bym sie wku......:kwasny:

no co, MK rozbiorę na części?

gdzies popelniles blad wiec pomysl co ostatnio wyrezales i po tym padlo i tam szukaj przyczyny

Ostatnio co robiłem to samopoziom, który zrobiłem dawien dawno i jeszcze dawniej, który teraz i tak jest odłączony.

Wszystko było dobrze cały czas, pojechałem do Szczecina, wróciłem i za dwa dni nie mogłem odpalić, myślałem, że to lampa wyładowała aku, bo chyba była zapalona, ale wieczorem zobaczyłem, że przy zamkniętych drzwiach dalej pokazuje, że są otwarte i pewnie przez to się wyładowuje, bo ciągle w jakimś trybie czuwania albo coś jest i wpieprza prąd...

Więcej tu: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/uwalony-mk-silniczek-drzwiach-290289/

Opublikowano

:slina:

Opublikowano
:shock3::slina: osz kuźwa piękne te patrole są :slina:
Opublikowano
Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

rozloz wszytsko na czesci pierwsze i zacznij skladac od poczatku tak jak powinno byc

a tak powaznie to tez bym sie wku......:kwasny:

no co, MK rozbiorę na części?

gdzies popelniles blad wiec pomysl co ostatnio wyrezales i po tym padlo i tam szukaj przyczyny

Ostatnio co robiłem to samopoziom, który zrobiłem dawien dawno i jeszcze dawniej, który teraz i tak jest odłączony.

Wszystko było dobrze cały czas, pojechałem do Szczecina, wróciłem i za dwa dni nie mogłem odpalić, myślałem, że to lampa wyładowała aku, bo chyba była zapalona, ale wieczorem zobaczyłem, że przy zamkniętych drzwiach dalej pokazuje, że są otwarte i pewnie przez to się wyładowuje, bo ciągle w jakimś trybie czuwania albo coś jest i wpieprza prąd...

Więcej tu: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/uwalony-mk-silniczek-drzwiach-290289/

Po cholerę się pchałeś do Szczecina?! Tak byś miał sprawny aku :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Hamer to Ty ha dlujesz rozrzadami ? Potrzebuje do AJM a4 lift 01 r komplet z pompa ori podaj ceny mi na PW

Sent from my телефон

Opublikowano
Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

Podłącz miedzy kleme a aku miernik i wyciągnij bezpieczniki z skrzynki .Później wkładaj po koleji i będziesz wiedział co bierze prąd.

Opublikowano
Znowu mi wyjebało akumulator, mam tego k**wa dosyć :facepalm:

Podłącz miedzy kleme a aku miernik i wyciągnij bezpieczniki z skrzynki .Później wkładaj po koleji i będziesz wiedział co bierze prąd.

Nie ma żadnego bezpiecznika od MK oO?

Opublikowano
Opublikowano

Nie ma ktoś 288 na tył komplet bez tarcz i klocków ?

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Audi S4 Korek zbiorniczka płynu chłodzącego (3647935626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podchodzi do b6 ?:eusathink:

Opublikowano

Też właśnie o tym słyszałem :whistling:

Opublikowano

A z R8 nie pasuje?

Opublikowano

pasuje ale ma też lekkie luzy podobno, a ten chyba taki sam jak w R8 tak ?

Opublikowano
Hamer to Ty ha dlujesz rozrzadami ? Potrzebuje do AJM a4 lift 01 r komplet z pompa ori podaj ceny mi na PW

Sent from my телефон

A nie chesz kompletu INA:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.