Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja pier**le z Wami jak z dziećmi:facepalm::grin: mówię że potrzebne auto do jazdy a nie do zapierdalania:decayed:
aaa z dziećmi? to jednak 1.6
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak czyta i czytam i co w tymi 16 na zimę...

walcie minimum 17 albo 18 bo na 16 nie bedziecie mogli patrzec. wiem co pisze bo sam tajk miałem...:decayed::decayed:

Ja mam 15 na zimę :polew::polew:

Opublikowano
tak czyta i czytam i co w tymi 16 na zimę...

walcie minimum 17 albo 18 bo na 16 nie bedziecie mogli patrzec. wiem co pisze bo sam tajk miałem...:decayed::decayed:

Ja mam 15 na zimę :polew::polew:

no i ok

ale Ty masz seryjne heble...a skoro juz po wymianie i tak trza zmienic kółka to kupić z rozmachem a nie zachowawczo :whistling:

Opublikowano

tylko kupowałem nówki zimówki i jedyne co to cena mnie zostawiła przy 16 calach:decayed:

Opublikowano

Poczekajcie ja Wam też pomogę jak przyjedziecie w moje strony i będziecie szukali miejscówki............to Wam załatwię 1.6...ale kuźwa namiotu na plaży dziękuję dobranoc:polew::polew::polew:

Opublikowano

Wladi zbieraj te zimowki bo i tak sa lepsze niz 205/55 r16

Opublikowano
Wladi zbieraj te zimowki bo i tak sa lepsze niz 205/55 r16
Mówisz że warto a Fulda jest ok bo nie miałem nigdy z takimi do czynienia:whistling:
Opublikowano
Wladi zbieraj te zimowki bo i tak sa lepsze niz 205/55 r16
Mówisz że warto a Fulda jest ok bo nie miałem nigdy z takimi do czynienia:whistling:

skluchaj jedna opona nowa na allego to 450zł wiec moim zdniem jesli szukasz 16 to warto...ale to moim zdaniem.

byle bys nie brał 205/55 r 16 lepij 215

Opublikowano

czemu nie 205?

Opublikowano

Nie słuchaj wladi, bierz 15 i oponę z profilem 75 :grin:

Opublikowano
Nie słuchaj wladi, bierz 15 i oponę z profilem 75 :grin:
Chyba Cię pogięło ja teraz 13 biorę bo na 15 za sztywno :polew::polew::polew:
Opublikowano

Bo na 205 się lepiej i pewniej jeździ w zimie. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
Nie słuchaj wladi, bierz 15 i oponę z profilem 75 :grin:
Chyba Cię pogięło ja teraz 13 biorę bo na 15 za sztywno :polew::polew::polew:

Jedyne słuszne rozwiązanie :naughty:

Opublikowano
czemu nie 205?

bo jest niższy profil a skoro ktoś birze 16" to i tak efektu wizualnego jakiegos super nie osiągnia a komfort bedzie większy

Opublikowano

http://www.audi80.pl/takie-se-b2-do-latania-na-wsi-i-lansu-pod-remiza-vt73679,120.htm

nie macie konta, też nie miałem :grin: ale warto się zalogować. Krycha robi na prawdę świetny projekt, zazdroszczę :kox:

Opublikowano

Wieczor :hi:

Koledzy moze ktos mi podpowiedziec jak jest montowany ori spoiler S-Line na tylnej klapie w sedanie ? ladnie prosze :wink:

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
Wieczor :hi:

Koledzy moze ktos mi podpowiedziec jak jest montowany ori spoiler S-Line na tylnej klapie w sedanie ? ladnie prosze :wink:

Na sruby i tasme

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:05 ----------

Siemka ;)

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.