Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ta, blaszki będą droższe niż zaciski :decayed:

A jarzma?

Jarzma mam w komplecie. 240pln za kpl zaciskow z jarzmami po przelocie 35tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, blaszki będą droższe niż zaciski :decayed:

A jarzma?

Jarzma mam w komplecie. 240pln za kpl zaciskow z jarzmami po przelocie 35tys km.

Zajedwabista cena :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, blaszki będą droższe niż zaciski :decayed:

A jarzma?

Jarzma mam w komplecie. 240pln za kpl zaciskow z jarzmami po przelocie 35tys km.

Zajedwabista cena :thumbup1:

Rzeklbym cena srednia allegrowa. Po 80-100pln/szt juz lataja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, blaszki będą droższe niż zaciski :decayed:

A jarzma?

Jarzma mam w komplecie. 240pln za kpl zaciskow z jarzmami po przelocie 35tys km.

Zajedwabista cena :thumbup1:

Rzeklbym cena srednia allegrowa. Po 80-100pln/szt juz lataja

Zaciski są te same co przy 320, ale inne jarzmo. Więc 100zl za zacisk z jarzmem z S4 to nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka problemow z autem od POCAS'a.

Tutaj prawie kazdy reza nalogowo wiec moze Wy cos podpowiecie.

POCAS zmienial modul swiatel od tego z B7 w wersji HIGH, przelacznik swiatel zostal stary z B6 bez zadnej literski na koncu i bez funkcji AUTO (LOW). Niestety nie mam przeciwmgielnych przod i tyl.

Dokladniej problem opisal bystry_p (ogarnia mi samochod) pod linkiem: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/index76.html#post3852810 , strona 76, post 1878

Drugi problem to brak linii CAN w zlaczu diagnostycznym. Kupilem VCDSa 11.11.3 - zainstalowany prawidlowo - zarejestrowany, laczy sie z samochodem ale tylko po linii K. Przy CAN'ie w OPTIONS, TEST mam tylko napis QUESTIONABLE - po wybebeszeniu gniazda OBD okazuje sie ze nie dochodza tam zadne kable linii CAN.

Problem opisany pod tym linkiem: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/brak-polaczenia-can-gniazdo-obd-2-a-290727/

Z gory dzieki za zainteresowanie. Temat o aucie zaloze w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, blaszki będą droższe niż zaciski :decayed:

A jarzma?

Jarzma mam w komplecie. 240pln za kpl zaciskow z jarzmami po przelocie 35tys km.

Zajedwabista cena :thumbup1:

Rzeklbym cena srednia allegrowa. Po 80-100pln/szt juz lataja

Zaciski są te same co przy 320, ale inne jarzmo. Więc 100zl za zacisk z jarzmem z S4 to nie chce mi się wierzyć.

Jarzmo + zacisk pod 345mm, i to przykład pierwszy z brzegu.bo jest tego opór

Audi A6 C6 4F zacisk prawy przedni przód hamulcowy (3616984444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, blaszki będą droższe niż zaciski :decayed:

A jarzma?

Jarzma mam w komplecie. 240pln za kpl zaciskow z jarzmami po przelocie 35tys km.

Zajedwabista cena :thumbup1:

Rzeklbym cena srednia allegrowa. Po 80-100pln/szt juz lataja

Zaciski są te same co przy 320, ale inne jarzmo. Więc 100zl za zacisk z jarzmem z S4 to nie chce mi się wierzyć.

Jarzmo + zacisk pod 345mm, i to przykład pierwszy z brzegu.bo jest tego opór

Audi A6 C6 4F zacisk prawy przedni przód hamulcowy (3616984444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka problemow z autem od POCAS'a.

Tutaj prawie kazdy reza nalogowo wiec moze Wy cos podpowiecie.

POCAS zmienial modul swiatel od tego z B7 w wersji HIGH, przelacznik swiatel zostal stary z B6 bez zadnej literski na koncu i bez funkcji AUTO (LOW). Niestety nie mam przeciwmgielnych przod i tyl.

Dokladniej problem opisal bystry_p (ogarnia mi samochod) pod linkiem: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/index76.html#post3852810 , strona 76, post 1878

Drugi problem to brak linii CAN w zlaczu diagnostycznym. Kupilem VCDSa 11.11.3 - zainstalowany prawidlowo - zarejestrowany, laczy sie z samochodem ale tylko po linii K. Przy CAN'ie w OPTIONS, TEST mam tylko napis QUESTIONABLE - po wybebeszeniu gniazda OBD okazuje sie ze nie dochodza tam zadne kable linii CAN.

Problem opisany pod tym linkiem: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/brak-polaczenia-can-gniazdo-obd-2-a-290727/

Z gory dzieki za zainteresowanie. Temat o aucie zaloze w wolnej chwili.

B6 nie chodzi po canach tylko po lini-k:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. O tym juz poczytalem... problem pozostaje ze swiatlami:

- nie mam przeciwmgielnych (bezpieczniki sprawdzone, przejscia z MCE i do MCE sprawdzone)

- nie moge wylaczyc automatycznego wlaczania swiatel po zaplonie (szkoda mi przetwornic, zarnikow i aku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. A jest jakies kodowanie sterownika MCE z B7 (z koncowka L) tak zeby wylaczyc teoretycznie swiatla skandynawskie? Bo w wersji LOW bylo to proste... tutaj jak nie zakoduje sterownika to i tak swiatla swieca sie non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie MCE w nadwoziu B7

?xxxx: Nadwozie

0 – Sedan

1 – Avant

2 - Cabrio

x?xxx: Czujnik światła i deszczu

0 – brak

1 – zainstalowany

xx?xx: Moduł haka

0 – brak

1 – zainstalowany

xxx?x: Reflektory

0 – Halogenowe bez DLR

1 – Halogenowe z DLR

2 – Bi-ksenon z DLR

3 – Bi-ksenon bez DLR

4 – Bi-ksenon z DLR (oświetlenie tablicy rejestracyjnej i tylne światła automatyczne)

xxxx?: Kraj

1 – Reszta Świata / kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (Bi-ksenon)

2 – Kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (bez Bi-ksenonu)

3 – USA/Kanada (Bi-ksenon)

4 – Kanada (bez Bi-ksenonu)

5 – Specjalne pojazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wiedziec pilnie jaki poczatek rejki albo z jakich okolic jest fantowski bo przejezdzalem przed chwila kolo b6 takiej jak jego albo bardzo podobnej na SMY blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie MCE w nadwoziu B7

?xxxx: Nadwozie

0 – Sedan

1 – Avant

2 - Cabrio

x?xxx: Czujnik światła i deszczu

0 – brak

1 – zainstalowany

xx?xx: Moduł haka

0 – brak

1 – zainstalowany

xxx?x: Reflektory

0 – Halogenowe bez DLR

1 – Halogenowe z DLR

2 – Bi-ksenon z DLR

3 – Bi-ksenon bez DLR

4 – Bi-ksenon z DLR (oświetlenie tablicy rejestracyjnej i tylne światła automatyczne)

xxxx?: Kraj

1 – Reszta Świata / kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (Bi-ksenon)

2 – Kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (bez Bi-ksenonu)

3 – USA/Kanada (Bi-ksenon)

4 – Kanada (bez Bi-ksenonu)

5 – Specjalne pojazdy

To znalazlem. Przy MCE LOW przy reflektorach bylo proste kodowanie - Kraje Skandywaskie (i tutaj swiecily swiatla non stop) - przy kazdym innym nie swiecily - a u mnie jak nie zakoduje tak zawsze swiatla zalaczaja sie po stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien wlacznik swiatel a na dodatek pewmlnie brakuje kabelka z pinu bodajrze 3 wlacznika swiatel do 30 w mce

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

do 32 w mce ma byc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wystawie na allegro i w dziale sprzedam spytam tutaj :) chce ktos 2 kompletne japonskie przetwornice Koito z toyoty avensis D2S na mod do lamp B6? Wowczas najtansze zarniki z allegro i koniec strachu ze przetwornice padna bo ten ori szit Valeo montowany w fabrykach audi to wielka pomylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawac swoje propozycje na PW. Mialem wstawiac u siebie ale zabieram sie juz kilka miesiecy do tego, sprzedaje bo kasa pilnie potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie. Czy po przesiadce z felg 15 calowych na felgi 17 calowe i odwrotnie (na zime) trzeba ustawiać lampy? Na 17 calowych samochód stoi wyżej bo nie mam jeszcze zamontowanych springów -30mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...