Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artek S i nic więcej :bicz2:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ema. Label 5 się kończy :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Ja bym pakował S4

tylko poszukaj s4 na tył do sedana :kwasny:

Opublikowano
Ema. Label 5 się kończy :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Ja bym pakował S4

tylko poszukaj s4 na tył do sedana :kwasny:

znajdziemy:decayed:

Opublikowano

cierpliwości trochę Artur, 3/4 forum szuka zderzaka dla Ciebie :decayed:

Opublikowano

uuuuuuuuuu to jest nadzieja :banan:

Opublikowano
cierpliwości trochę Artur, 3/4 forum szuka zderzaka dla Ciebie :decayed:

dokladnie

Opublikowano
uuuuuuuuuu to jest nadzieja :banan:

jechałem ostatnio za takim jednym srebrnym avantem z Esem z tyłu, na prawdę robi robotę :jerk: co prawda ten avant przód ma okropny, ale taki jak u mnie :grin:

Opublikowano

Hehe :decayed: pan W

Opublikowano
uuuuuuuuuu to jest nadzieja :banan:

jechałem ostatnio za takim jednym srebrnym avantem z Esem z tyłu, na prawdę robi robotę :jerk: co prawda ten avant przód ma okropny, ale taki jak u mnie :grin:

Jebnąć Ci:decayed:
Opublikowano
Hehe :decayed: pan W

aj dont noł :grin:

Opublikowano

jes ofkors :decayed:

Opublikowano
uuuuuuuuuu to jest nadzieja :banan:

jechałem ostatnio za takim jednym srebrnym avantem z Esem z tyłu, na prawdę robi robotę :jerk: co prawda ten avant przód ma okropny, ale taki jak u mnie :grin:

Jebnąć Ci:decayed:

czekałem aż się odezwie :decayed: Ty a nie brakuje Ci trochę wycieraczki z tyłu ? Bo sam chce zaślepkę kupić ale chyba po zimie dopiero :decayed:

Opublikowano
uuuuuuuuuu to jest nadzieja :banan:

jechałem ostatnio za takim jednym srebrnym avantem z Esem z tyłu, na prawdę robi robotę :jerk: co prawda ten avant przód ma okropny, ale taki jak u mnie :grin:

Jebnąć Ci:decayed:

czekałem aż się odezwie :decayed: Ty a nie brakuje Ci trochę wycieraczki z tyłu ? Bo sam chce zaślepkę kupić ale chyba po zimie dopiero :decayed:

Nie przeszkadza mi to wcale kwestia przyzwyczajenia i tak szyby czorne jak potrzebuje coś widzieć to przecieram:decayed:
Opublikowano

ale efekt wizualny + ten znaczek, robi robotę :jerk:

Opublikowano

Jutro zrobię w końcu jakieś foty doopy:decayed:

Opublikowano

nareszcie :decayed:

Opublikowano

W a3 miałem zaślepkę ale w a4 doceniam wycieraczkę. Wolę przetrzeć szybę i patrzeć w tył jak mieć cyf na szybie i nic nie widzieć . :wink:

Opublikowano

Nie wiem czy wiesz ja nie jeżdżę brudnym autem:decayed:

Opublikowano

ostatnio było czyste, mogę potwierdzić :decayed: nie wiem czy tak zawsze jest :whistling:

Opublikowano

:foch::tongue4:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Bo masz wąskie kapcie i nie leci ci syf na szybe :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.