Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

witamy ;p

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

jutro mam zamiar jechac ogladac co wy na to

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

sline zew ale w srodku tragedii nie ma

spory przebieg ma ogolnie :kwasny:

Lepszy taki przebieg prawdziwy, niż skręcony z 400koła :)

Ja gdy byłem na kupnie B6 już miałem klepnietą jedną klubową (nie napiszę od kogo) , na szafie 189tys, środek jak nowy, wychuchana i wylizana. Jechałem już własciwie po to auto z kasą kiedy dostałem maila od stanleya z historią serwisową - wszystkie oglądane auta prześwietlałem, a tutaj chciałem odpuścić bo niby wycackana, klubowa itp. Cena też nie była mała po grubo. ponad 30K.

Po sprawdzeniu historii wyszło, że miała 387tys rok wcześniej...ogólnie cała historia miała 70 stron w pdf i były same grube naprawy.

Gdy właściciel sie o tym dowiedział oczywiście odwracał kota ogonem i twierdził, że auto już takie kupił i nie sprawdzał wcześniej historii serwisowej... Dobrze, że go nie zaliczkowałem wtedy..

Kupisz taką co ma 270kkm i będziesz wymieniać po kolei i jak dojdziesz do 400kkm to też będziesz mieć historię na 70stron ale wszystko porobione. Więc do końca nie można powiedzieć że przebieg to wyznacznik nie sprawnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

czyli wolicie kupić auto gołe?? na forum sporo fur jest podrezanych, czyli co jak będą sprzedawać to oszuści?? bo więcej wyposażenia niż fabryka dała :eusathink: hmmm

jak będę sprzedawał auto i ktoś mi powie że coś jest nie tak bo fabryka dała mniej to wiecie co mu powiem?? wypie.....

jeśli chodzi o przebiegi to wiadomo każdy chce jak najmniejszy, jak jest ponad 200 to auto wisi i wisi, a na Niemcu 2 letnie b8 mają już nalatane 180na blacie i więcej :wink: a w pl nadal szuka się b6 z przebiegami 180tys max a później się dziwić że oszukują :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że zwykle jest wątek w którym jest opis modyfikacji a zwykła naklejka z kodami wyposażenia wyjaśni wszystko. Ja tez kupowałem od klubowicza, w ogłoszeniu na allegro wszystko ładnie pięknie ale zrobiłem wywiad środowiskowy i już wiedziałem co jest nie tak:grin:

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Ludzie z forum się znają, wiedzą też o rzeczach o których na forum się nie napisze. To chyba największa zaleta kupna auta z forum:whistling: Historię sprawdzi się właściwie dla każdej B6 ale to czy poprzedni właściciel o nią dbał niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, zawsze loteria :kwasny: kupując nawet za granicą kupujesz w ciemno, to że ktoś zmieniał olej w aso to dla mnie nic nie znaczy :thumbdown: jak będzie okazuje się po czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wolicie kupić auto gołe?? na forum sporo fur jest podrezanych, czyli co jak będą sprzedawać to oszuści?? bo więcej wyposażenia niż fabryka dała :eusathink: hmmm

jak będę sprzedawał auto i ktoś mi powie że coś jest nie tak bo fabryka dała mniej to wiecie co mu powiem?? wypie.....

Jasne ale w tamtym przypadku to było ekstremum bo auto było totalnie gołe i wesołe - zwykła seria, a dołożone miał już grubo. Może i wyglądało to na pierwszy rzut oka bardzo profi i dobrze zrobione, dogłębnie tego nie sprawdzałem ale wystarczyło że zobaczyłem jak przymocowane były tapicerki drzwi albo bixy bez samopoziomu to już wszystko dla mnie było jasne.

Ja przeciwko temu nic nie mam bo sam rezam, ale jak widzę dokładki s-line podwieszone na trytytkach albo jakieś inne odstępstwa od fabryki to mnie trzęsie.

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

witamy ;p

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

jutro mam zamiar jechac ogladac co wy na to

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

sline zew ale w srodku tragedii nie ma

spory przebieg ma ogolnie :kwasny:

Lepszy taki przebieg prawdziwy, niż skręcony z 400koła :)

Ja gdy byłem na kupnie B6 już miałem klepnietą jedną klubową (nie napiszę od kogo) , na szafie 189tys, środek jak nowy, wychuchana i wylizana. Jechałem już własciwie po to auto z kasą kiedy dostałem maila od stanleya z historią serwisową - wszystkie oglądane auta prześwietlałem, a tutaj chciałem odpuścić bo niby wycackana, klubowa itp. Cena też nie była mała po grubo. ponad 30K.

Po sprawdzeniu historii wyszło, że miała 387tys rok wcześniej...ogólnie cała historia miała 70 stron w pdf i były same grube naprawy.

Gdy właściciel sie o tym dowiedział oczywiście odwracał kota ogonem i twierdził, że auto już takie kupił i nie sprawdzał wcześniej historii serwisowej... Dobrze, że go nie zaliczkowałem wtedy..

Kupisz taką co ma 270kkm i będziesz wymieniać po kolei i jak dojdziesz do 400kkm to też będziesz mieć historię na 70stron ale wszystko porobione. Więc do końca nie można powiedzieć że przebieg to wyznacznik nie sprawnego auta.

Tamto klubowe było sprawne bo przebadałem je wzdłuż i wszerz. Zrobiłem nim kilka jazd testowych, nie przeszkadzał mi nawet multitronic, a nawet mi się spodobała ta skrzynia.

ale jak mi ktoś w oczy wali że przebieg jest 100% prawdziwy a wychodzi co innego to odwracam się i już takim nie rozmawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy ;p

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

jutro mam zamiar jechac ogladac co wy na to

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

sline zew ale w srodku tragedii nie ma

spory przebieg ma ogolnie :kwasny:

Chyba s-line wewnętrzny:whistling: bo z zewnątrz to ja nie widzę żeby coś było z s-line:wink:
tak tak wew mialem napisac:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy ;p

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

jutro mam zamiar jechac ogladac co wy na to

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

sline zew ale w srodku tragedii nie ma

spory przebieg ma ogolnie :kwasny:

Lepszy taki przebieg prawdziwy, niż skręcony z 400koła :)

Ja gdy byłem na kupnie B6 już miałem klepnietą jedną klubową (nie napiszę od kogo) , na szafie 189tys, środek jak nowy, wychuchana i wylizana. Jechałem już własciwie po to auto z kasą kiedy dostałem maila od stanleya z historią serwisową - wszystkie oglądane auta prześwietlałem, a tutaj chciałem odpuścić bo niby wycackana, klubowa itp. Cena też nie była mała po grubo. ponad 30K.

Po sprawdzeniu historii wyszło, że miała 387tys rok wcześniej...ogólnie cała historia miała 70 stron w pdf i były same grube naprawy.

Gdy właściciel sie o tym dowiedział oczywiście odwracał kota ogonem i twierdził, że auto już takie kupił i nie sprawdzał wcześniej historii serwisowej... Dobrze, że go nie zaliczkowałem wtedy..

Kupisz taką co ma 270kkm i będziesz wymieniać po kolei i jak dojdziesz do 400kkm to też będziesz mieć historię na 70stron ale wszystko porobione. Więc do końca nie można powiedzieć że przebieg to wyznacznik nie sprawnego auta.

Tamto klubowe było sprawne bo przebadałem je wzdłuż i wszerz. Zrobiłem nim kilka jazd testowych, nie przeszkadzał mi nawet multitronic, a nawet mi się spodobała ta skrzynia.

ale jak mi ktoś w oczy wali że przebieg jest 100% prawdziwy a wychodzi co innego to odwracam się i już takim nie rozmawiam.

W tych czasach ciężko być uczciwym i dobrze auto sprzedać, każdy kombinuje, a typowy Kowalski patrzy głównie na przebieg i nie ważne czy jest prawdziwy czy nie. Z drugiej strony chyba lepiej mieć te 400kkm i faktury że wszystko jest zrobione na markowych częściach. Osobiście znam przypadek że znajomy sprowadził na handel B5 1.9tdi igła stan, pierwszy właściciel i miało ok 130kkm przebiegu, prawie w ogóle telefonów nie było w sprawie auta, podkręcił przebieg na 180kkm i poszła w dwa dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły na to nie ma, kiedyś inaczej się samochody ceniło. Mój stary kupił w salonie nowego Golfa MKII Rabbit, ostatni wypust z taśm produkcyjnych. Nastukawszy nim 500 koła w 4 lata na trasach, pojechał na giełdę w Gliwicach i sprzedał nie wjeżdżając na teren giełdy za cenę wyższa niż rynkowa na ówczesne czasy. Wtedy na ludzi działała magia słowa "sprowadzony" :wink: Nikt na przebieg nie zwracał uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

włam do ASO był? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany takie numery silniczkow obsluza mi pamiec i skaldanie lusterek?

http://img607.imageshack.us/img607/4602/9tfu.jpg

Tylko bez literki albo E / F / G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...