Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nooo fajnie te progi siedzą

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no i niech ktos powie ze progi zle wygladaja

Ani smie się sprzeciwiać ale eczy t sa progi od rs4 b7 mam takie nowki ori za 160 E , obra cena?

Opublikowano

Czy zwykłe nasze progi są takie same w B6 i B7?

Opublikowano

tak są takie same, a te progi z foto nie są z rs4, prędzej z dtma albo ms-design czy coś w ten deseń, z rs4 nie podejdą

Opublikowano
patryk10015, pewnie poszedł na łatwiznę i nie wpisał wyposażenia dodatkowego do eurotaxu i dlatego zaniżyło wartość auta

no raczej bo widzialem że standardowe a4 b6 z przelotem 215tys z 2002-2003r wychodzi tak jak on wycenił moją(różnica pare stów)

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

najdziwniejsze jest to skąd się z 13 200zł zrobiło 8500zł ja się pytam?

Opublikowano
patryk10015, pewnie poszedł na łatwiznę i nie wpisał wyposażenia dodatkowego do eurotaxu i dlatego zaniżyło wartość auta

no raczej bo widzialem że standardowe a4 b6 z przelotem 215tys z 2002-2003r wychodzi tak jak on wycenił moją(różnica pare stów)

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

najdziwniejsze jest to skąd się z 13 200zł zrobiło 8500zł ja się pytam?

Jak to o co chodzi napisz ?

Sent from my телефон

Opublikowano
patryk10015, pewnie poszedł na łatwiznę i nie wpisał wyposażenia dodatkowego do eurotaxu i dlatego zaniżyło wartość auta

no raczej bo widzialem że standardowe a4 b6 z przelotem 215tys z 2002-2003r wychodzi tak jak on wycenił moją(różnica pare stów)

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

najdziwniejsze jest to skąd się z 13 200zł zrobiło 8500zł ja się pytam?

To jest chyba tak że albo oni wypłacają 13 200zł i auto zostaje u Ciebie albo ubezpieczalnia wypłaca 8500zl + 11 700zl bo za tyle jest na nie kupiec i zostaje Ci 20 200zl bo na tyle Ci je wycenili.

Opublikowano
najdziwniejsze jest to skąd się z 13 200zł zrobiło 8500zł ja się pytam?

pewnie amortzacja,ogólnie szkoda całowita nie jest najlepszym rozwiazaniem

Opublikowano

Nasze progi sa trochę inne ,po pierwsze sa laczone w dwóch częściach.po drugie prug z rs4 ma delikane wychodzi na zenacz ale wlasnie nie wiem czy doklanie tyle co na foto jak tak to zabieram je

Opublikowano

no proszę jaccov6 ale tego że 8500 wyjdzie nie dali na papierze w papierach mam tylko że 13 200zł powinni wyplacic a te 8500 bylo tylko przez telefon, na sprzedaż auta za te 11 700zl napewno sie nie zgodzę

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

zaraz ci marcin na pw napisze

Opublikowano

dają 8500zł ,bo na aukcji ktoś wylicytował wrak za 11700zł ,więc 20300zł - 11700zł = 8500zł TU wypłaca różnicę bo tak im na rękę ,czyli dają ci 8500zł ,a od kupującego dostajesz 11700zł i masz wartość auta przed kolizją ,lepsza opcja jest jak nikt nie wylicytuje wtedy dostałbyś 13200zł i albo naprawiasz albo sprzedajesz wrak na własną rękę ,pisałem ci że się na wkur....

Opublikowano
no proszę jaccov6 ale tego że 8500 wyjdzie nie dali na papierze w papierach mam tylko że 13 200zł powinni wyplacic a te 8500 bylo tylko przez telefon, na sprzedaż auta za te 11 700zl napewno sie nie zgodzę

Ale Ty nie dostaniesz 11 700zl jak sprzedasz auto tylko 20 300zl bo na tyle Ci je wycenili.

Opublikowano
no proszę jaccov6 ale tego że 8500 wyjdzie nie dali na papierze w papierach mam tylko że 13 200zł powinni wyplacic a te 8500 bylo tylko przez telefon, na sprzedaż auta za te 11 700zl napewno sie nie zgodzę

Ale Ty nie dostaniesz 11 700zl jak sprzedasz auto tylko 20 300zl bo na tyle Ci je wycenili.

dokładnie TU wypłaci 8500zł ,a z aukcji dostaniesz 11700zł

Opublikowano

jest to opcja ugodowa/bez konfliktowa (przeważnie dla firmy ubezpieczeniowej) trzeba zapamiętać że ubez. nie jest firmą charytatywną i trzeba trochę powalczyc:wink:

Opublikowano

no tak ale ja nie chce tego auta sprzedać za 11 700zł przecież nie dużo mniej w same doposażenie auta włożyłem a gdzie reszta, a 8500zł Mnie nie urządzą sam facet do ktorego dzisiaj sprawe zglosilem co jest bieglym sadowym i rzeczoznawcą powiedział że cena sprawnego auta jest coś podejrzana jak na takie wyposażenie i parametry auta

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

jest to opcja ugodowa/bez konfliktowa (przeważnie dla firmy ubezpieczeniowej) trzeba zapamiętać że ubez. nie jest firmą charytatywną i trzeba trochę powalczyc:wink:

no nie mam wyjścia bo jeleniem tez nie zostanę :grin:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

i dlaczego zostałem tylko powiadomiony o jakieś licytacji telefonicznie a nie mam nic na papierze?

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

bo sprzedając auto za 11 700 plus te ich 8500zl tez mnie przeciez nie urządzą jak wlozylem w nie tyle pracy i pieniedzy i teraz je za bez cen można powiedzieć sprzedać

Opublikowano

powiem ci szczerze że na dużo więcej bym nie liczył ,ja 2 lata temu miałem prawie identyczną wartość, a auto 2 lata starsze od twojego ,za wyposażenie doleciało ponad 7tyś,a 4 dni temu gość przerysował mi tylny zderzak i wycenił na 600zł ,zderzak do malowania ,a w zasadzie dolna dokładka

Opublikowano

szkoda całkowita jest bardziej korzystna dla ubez.niż dla ciebie...pisałeś coś o rzeczoznawcy(na własną rękę)..on wyceni auto i naprawę obiektywnie..wię spokojnie ,będziesz zadowolony dzwon podstawą tuningu:wink:

jeszcze raz ci mówię telefoniczna wycena ma byś szybkim zakończeniem sprawy.

Opublikowano

spoko poczekamy jutro ponoć ma się ten rzeczoznawca odezwać jak zapozna się z papierami bo dzisiaj tylko na szybko mi powiedzial ze z cena rynkowa auta przed naprawa jest cos nie halo na te 13 200 zł no bym się zgodzil bo raczej by styklo na naprawe ale za 8500zl w żadnym wypadku przecież bym musial jeszcze dolozyc do interesu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.