Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

to tak czy nie :decayed::decayed:

a ja bym powiedział ze niewiem bo masz wersje uk a rozpiski do tego niemamy , mozesz to sprawdzic po ilosci pinów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak czy nie :decayed::decayed:

a ja bym powiedział ze niewiem bo masz wersje uk a rozpiski do tego niemamy , mozesz to sprawdzic po ilosci pinów:wink:

odpailem ta kostke i bylo ich tam w uj mysle ze kolo 16-20 nie liczylem dokaldnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy ;p

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

jutro mam zamiar jechac ogladac co wy na to

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

sline zew ale w srodku tragedii nie ma

spory przebieg ma ogolnie :kwasny:

Lepszy taki przebieg prawdziwy, niż skręcony z 400koła :)

Ja gdy byłem na kupnie B6 już miałem klepnietą jedną klubową (nie napiszę od kogo) , na szafie 189tys, środek jak nowy, wychuchana i wylizana. Jechałem już własciwie po to auto z kasą kiedy dostałem maila od stanleya z historią serwisową - wszystkie oglądane auta prześwietlałem, a tutaj chciałem odpuścić bo niby wycackana, klubowa itp. Cena też nie była mała po grubo. ponad 30K.

Po sprawdzeniu historii wyszło, że miała 387tys rok wcześniej...ogólnie cała historia miała 70 stron w pdf i były same grube naprawy.

Gdy właściciel sie o tym dowiedział oczywiście odwracał kota ogonem i twierdził, że auto już takie kupił i nie sprawdzał wcześniej historii serwisowej... Dobrze, że go nie zaliczkowałem wtedy..

Kupisz taką co ma 270kkm i będziesz wymieniać po kolei i jak dojdziesz do 400kkm to też będziesz mieć historię na 70stron ale wszystko porobione. Więc do końca nie można powiedzieć że przebieg to wyznacznik nie sprawnego auta.

Tamto klubowe było sprawne bo przebadałem je wzdłuż i wszerz. Zrobiłem nim kilka jazd testowych, nie przeszkadzał mi nawet multitronic, a nawet mi się spodobała ta skrzynia.

ale jak mi ktoś w oczy wali że przebieg jest 100% prawdziwy a wychodzi co innego to odwracam się i już takim nie rozmawiam.

W tych czasach ciężko być uczciwym i dobrze auto sprzedać, każdy kombinuje, a typowy Kowalski patrzy głównie na przebieg i nie ważne czy jest prawdziwy czy nie. Z drugiej strony chyba lepiej mieć te 400kkm i faktury że wszystko jest zrobione na markowych częściach. Osobiście znam przypadek że znajomy sprowadził na handel B5 1.9tdi igła stan, pierwszy właściciel i miało ok 130kkm przebiegu, prawie w ogóle telefonów nie było w sprawie auta, podkręcił przebieg na 180kkm i poszła w dwa dni...

nie oszukujmy sie niemiec Audi w dizlu nie kupije po to zeby stalo w gazaru tylko lata fakt ze po autostradach ale kinometry ida i to 30tys rocznie to norma dlatego nie rozumiem ze ludzie szukaja nadal 13-14 lanich autach 180 lub 220kkm. mnie interesuje stan techniczny i wizualny. jakos przekonania ze polak dba o samochod to nie ma ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak czy nie :decayed::decayed:

a ja bym powiedział ze niewiem bo masz wersje uk a rozpiski do tego niemamy , mozesz to sprawdzic po ilosci pinów:wink:

odpailem ta kostke i bylo ich tam w uj mysle ze kolo 16-20 nie liczylem dokaldnie

to policz czy masz wszystkie piny w silniczku (kostka od lusterka ta brazowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mowilem o pinach w silniczku nie w kostce

w kostece mam chyba 5 czy 6 kabelkow tylko

chodzi o to ze mialem boczek kierowcy rozebrany i cyknalem fote silniczka zeby sprawdzic wlasnie na przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mowilem o pinach w silniczku nie w kostce

w kostece mam chyba 5 czy 6 kabelkow tylko

chodzi o to ze mialem boczek kierowcy rozebrany i cyknalem fote silniczka zeby sprawdzic wlasnie na przyszlosc

jutro lukne w silniczek ile powinno miec pinów ma akurat na wierchu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki ozbaczenia maja te same i funcje tez. Jedynie roznia sie ze zaczynaja 8E2

Andrej nie ma juz tego panelu menu

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki ozbaczenia maja te same i funcje tez. Jedynie roznia sie ze zaczynaja 8E2

Andrej nie ma juz tego panelu menu

Sent from my телефон

napewno:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec odpowiednio jak pisal Tomek

Tylko bez literki albo E / F / G

Z tym ze zaczynajace sie na 8E2

Twoje B sa najprostrze.

Elektronika jest ta sama odpowiadajaca wersji UE.

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec odpowiednio jak pisal Tomek

Tylko bez literki albo E / F / G

Z tym ze zaczynajace sie na 8E2

Twoje B sa najprostrze.

Elektronika jest ta sama odpowiadajaca wersji UE.

Sent from my телефон

kiedys gdzies czytałem chyba jak Bart pisał ze niejest to samo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiac nie jesto to samo mial na mysli pewbie to ze nie podejda do nas bo my mamy wersje UE a on ma UK.

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Tak wnioskuje ale moze sie myle. Reki nie dam ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiac nie jesto to samo mial na mysli pewbie to ze nie podejda do nas bo my mamy wersje UE a on ma UK.

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Tak wnioskuje ale moze sie myle. Reki nie dam ;)

Sent from my телефон

Marcinku jak mówie to mówie

"sterowniki UK to inna bajka... "E", "F" i "G" to wersje HIGH ale w "8E1" czyli LHD.

Z tego co widzę dla RHD (czyli "8E2") modułem HIGH powinien być "E". Model "F" już sprawdziłeś, że to LOW. Zostają jeszcze bez literki oraz "B" "

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Andrzej poczytaj tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/index7.html zdaje sie ze wersja uk o oznaczeniu B to tez low:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jaka literka musze miec wlacznik auto w b6??

A jaka roznica ?

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: pany przyszło z ubezpieczalni że ponoć wartość mojego auta wynosi 20 300zł, wartość wraku 7100 a różnica 13 200zł bo całka wyszła, naprawa na oryginalnych okolo 38tyś zł jak w serwisie audi tak wyliczyli więc przekracza wartość pojazdu, a dzisiaj likwidator do mnie dzwoni i mówi że mogą mi wypłacić tylko 8500zł bo wystawili gdześ na aukcji wrak pojazdu i ktoś jest w stanie zapłacić za niego 11 700zł śmieszne, więc będę musiał chyba prawnie dochodzi panowie jak myślicie?

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

oczywiście te 8500zł i o tej aukcji powiedział dzisiaj przez telefon na piśmie tego nie dostałem a jak chciałem żeby pismo z tym wysłał na maila to od rana do tej pory nie dostałem a o pozostałych wyliczeniach jest wszystko na piśmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa nie wiem niektorzy mowia ze musi byc koniecznie z D prawda to to?

B lub D wszystko jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...