Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Synu peta i pojary skreciłeś ten gwint w końcu czy siedzisz w kącie i kręcisz sobie wora :thumbup::thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Worem jak już to kobieta kręci:cygaro:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
o ja pier**le, pacze fejsbuczka i co widze?! bożenka z klanu zaczęła się pukać :polew: krótko mówiąc - gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie :nabijasie:

Kajoslaw a Ty masz to b6 jeszcze?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

mam, a co?

Opublikowano
o ja pier**le, pacze fejsbuczka i co widze?! bożenka z klanu zaczęła się pukać :polew: krótko mówiąc - gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie :nabijasie:

Kajoslaw a Ty masz to b6 jeszcze?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

mam, a co?

Mody będą?:whistling:

Opublikowano
o ja pier**le, pacze fejsbuczka i co widze?! bożenka z klanu zaczęła się pukać :polew: krótko mówiąc - gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie :nabijasie:

Kajoslaw a Ty masz to b6 jeszcze?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

mam, a co?

Mody będą?:whistling:

in progress :wink: na razie drobnostki typu włącznik AUTO czy schowki pod fotelami, uzupełniam braki techniczne, jak ją technicznie doprowadzę, jak należy, to wtedy zacznę rezać - ale plany pozostawiam moją słodką tajemnicą, mam nadzieję, że zaskoczę pozytywnie :naughty: wszystko w swoim czasie :hi: na razie bez ciśnienia, bo hajs nie do końca się zgadza, dlatego powoli, a do celu.

Opublikowano
Dobra Dupeczki :decayed:

chciałbym się wziąć za przeczyszczenie EGR ale wiem ze trzeba sie wyposażyć w uszczelki..

możecie podać ich numery... i jakie to trze i ile.. :wink:

Nie jestem 100% pewny numerów.

3CO 145 117F sztuk 2

N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot,

069 131 547D,

038 131 547 A - dwie uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy

Sam się szykuję do kolejnego czyszczenia EGRa zobaczymy jak wygląda po 20 tys bo zaczyna cieknąć na nowo :facepalm:

Ostatnio się za to brałem przy zmianie oleju ale jest tam śruba do której ciężko się dostać a ja rok temu dowaliłem mocno i jest problem :kwasny:

Cieknięcie mi tam aż tak bardzo nie przeszkadza bo wyrezałem kawałek blachy żeby mi tam nie leciało na plecionkę ale silnik za to brudny

Opublikowano
Dobra Dupeczki :decayed:

chciałbym się wziąć za przeczyszczenie EGR ale wiem ze trzeba sie wyposażyć w uszczelki..

możecie podać ich numery... i jakie to trze i ile.. :wink:

Nie jestem 100% pewny numerów.

3CO 145 117F sztuk 2

N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot,

069 131 547D,

038 131 547 A - dwie uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy

Sam się szykuję do kolejnego czyszczenia EGRa zobaczymy jak wygląda po 20 tys bo zaczyna cieknąć na nowo :facepalm:

Ostatnio się za to brałem przy zmianie oleju ale jest tam śruba do której ciężko się dostać a ja rok temu dowaliłem mocno i jest problem :kwasny:

Cieknięcie mi tam aż tak bardzo nie przeszkadza bo wyrezałem kawałek blachy żeby mi tam nie leciało na plecionkę ale silnik za to brudny

u mnie niby nie cieknie ale by trza wkońcu zajrzeć..

czyli

3CO 145 117F sztuk 2

N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot, sztuk 1

069 131 547D, sztuk 1

038 131 547 A - uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy sztuk 2

łącznie 6 szt uszczelek?? :decayed:

Opublikowano

Chyba tak +/- w ASO 50,60zł dokładnie nie wiem.

Jak wykręcasz to wykręć też dolot jak oczywiście Ci się chce tylko później musi iść nowa uszczelka .

Tylko tak bardzo ciężko go wyczyścić :wink:

Opublikowano

dolot czyli rura miedzy intercoolerem a egr tak ?? :D

no to ta 3CO 145 117F uszczelka jest włąsnie do tego prawda :D

Opublikowano

Te rury też można oczyścić z oleju , koledze raczej chodziło o kolektor ssący :wink:

Opublikowano

a faktycznie dolot czyli powietrzunio :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

a to jaki numerek ma tam uszczelunia :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie mam pytanie nie orientujecie się czy osłony pod silnik i skrzynie z B6 pasują do B7 ???

Opublikowano

tymczasem w aucie u jozek726

:banan::banan::banan:

Opublikowano

a jak :banan: Tylko najgorsze jest to że Wladi jak ostatnio wsiadł do mojego auta to nie mogłem go wypędzić przy tej nutce, ako siadło, a on dalej nucił sobie :grin:

Opublikowano
a jak :banan: Tylko najgorsze jest to że Wladi jak ostatnio wsiadł do mojego auta to nie mogłem go wypędzić przy tej nutce, ako siadło, a on dalej nucił sobie :grin:
Nie kłam to chyba na odwrót było tylko że u mnie porządna muza leciała a Ty ciągle łapami macałeś moje dekory zboczeńcu:grin::grin::grin:
Opublikowano

miały takie fajne owłosienie że nie mogłem się opanować :decayed: wybacz :grin:

Ostrzeżenia1/0 (0):polew:

Opublikowano

I co się cieszysz to przez Ciebie:decayed::decayed:

Opublikowano
miały takie fajne owłosienie że nie mogłem się opanować :decayed: wybacz :grin:

Ostrzeżenia1/0 (0):polew:

:shock3::nabijasie:

Opublikowano

co zbroiłeś ?:grin: zabawki komuś zabrał :decayed:

Opublikowano

Ja to lubię po dyskutować a Oni mnie zawsze stropują:spam::grin::grin:

Opublikowano

tak to jest jak się pyskuje do wyższych rangą :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.