Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema z rana :hi:

idź spać bo już wieczór :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eslajnik na dwie rurki i pod czujniki :naughty:

Audi s4 8e Stoßstange hinten in in Asbach | eBay

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

jak by ktoś nie zajarzył niemieckiego

Zderzak jest porysowany w niektórych miejscach, stan zobacz zdjęcia, więc sprzedaje jako uszkodzony.

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

i nie pisać głupot że nie wysyła , bo wystarczy napisać , zapytać czy jest możliwość zapakowania i wszystko można wysłać lub odebrać własnym kurierem :wink:

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

avant :wink:

Opublikowano

pany

te

$(KGrHqN,!ocFI)0guzCZBSUsYoqSlQ~~60_12.JPG

czy te

$T2eC16VHJGIFFoo0GMS3BSepYDSZQQ~~60_12.JPG

:hi:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

a do czego to tajemnica :naughty::kox::wink:

Opublikowano
Pany kto to robi ledy na FORUM do wnetrza ?
Tomnik:wink:
Opublikowano
Pany kto to robi ledy na FORUM do wnetrza ?

Tomnik, najlepsze :wink:

Opublikowano

jak bym mieszkał w PL to tez bym kupił takie :decayed:

Opublikowano

mógłbym Ci kupić i wysłać ale chyba się przydroży :decayed:

Opublikowano

te co pokazałem to 8f z wysyłem za dwie sztuki z każdego rodzaju , więc chyba lepiej mi się opłaca kupić na miejscu

ale dzięki za dobre chęci :wink:

Opublikowano

to nie jest źle :wink: w razie co jak byś czasem potrzebował coś z PL to wal na PW :wink:

Opublikowano

są tez takie po 2-4f typu noname ale nie wiem czy się w nie pchać jeżeli za 4 f więcej mam lepszej jakości

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

to nie jest źle :wink: w razie co jak byś czasem potrzebował coś z PL to wal na PW :wink:

dobrze wiedzieć bo będę miał sprawę za parę dni , więc się odezwę :wink:

już jednego użytkownika właśnie zarzuciłem zamówieniem

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

jeszcze jedno pytanie piny w tej żarówce mają być na przeciwko siebie (prawa strona na obrazku) czy inaczej(lewa strona na obrazku)

amber%20581...........jpg

Opublikowano

spoko, jak co PW i jak mogę tak pomogę :wink:

Opublikowano

Jak masz bixy to bolce będą asymetryczne czyli lewa strona obrazka:wink:

Opublikowano

Rezalo się coś przez weekend???

Opublikowano
Rezalo się coś przez weekend???

Wczoraj quattro :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
Rezalo się coś przez weekend???
Wczoraj wątrobę:grin:
Opublikowano
Rezalo się coś przez weekend???

Wczoraj quattro :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Realy??

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Rezalo się coś przez weekend???
Wczoraj wątrobę:grin:

Tak czulem :polew:

Opublikowano
Jak masz bixy to bolce będą asymetryczne czyli lewa strona obrazka:wink:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.