Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rezalo się coś przez weekend???

Wczoraj quattro :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Realy??

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Rezalo się coś przez weekend???
Wczoraj wątrobę:grin:

Tak czulem :polew:

Coś mi się wydaje, że Ćwiara też rezał "napęd na cztery" nie quattro :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany taka sytuacja, dorwałem ori surowe kluczyki z A4 B7 433MHz . Co oprócz dorobienia grotu muszę zrobić żeby zatrybiły w B6?

Opublikowano
Pany taka sytuacja, dorwałem ori surowe kluczyki z A4 B7 433MHz . Co oprócz dorobienia grotu muszę zrobić żeby zatrybiły w B6?

przekładaj swoją pestke i koduj:naughty:

Opublikowano
Pany taka sytuacja, dorwałem ori surowe kluczyki z A4 B7 433MHz . Co oprócz dorobienia grotu muszę zrobić żeby zatrybiły w B6?

przekładaj swoją pestke i koduj:naughty:

No tamte są ponoć z pestką, niezakodowaną.

Opublikowano
Pany taka sytuacja, dorwałem ori surowe kluczyki z A4 B7 433MHz . Co oprócz dorobienia grotu muszę zrobić żeby zatrybiły w B6?

przekładaj swoją pestke i koduj:naughty:

No tamte są ponoć z pestką, niezakodowaną.

to najpierw sprawdz czy mk wogóle widzi twój kluczyk , jesli tak to koduj pestki i mk :decayed:

Opublikowano
Rezalo się coś przez weekend???

Wczoraj quattro :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Realy??

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Rezalo się coś przez weekend???
Wczoraj wątrobę:grin:

Tak czulem :polew:

Coś mi się wydaje, że Ćwiara też rezał "napęd na cztery" nie quattro :naughty:

No co, po trzech siodemkach quattro sie wlaczylo :polew:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

Pany taka sytuacja, dorwałem ori surowe kluczyki z A4 B7 433MHz . Co oprócz dorobienia grotu muszę zrobić żeby zatrybiły w B6?

przekładaj swoją pestke i koduj:naughty:

No tamte są ponoć z pestką, niezakodowaną.

Tylko pestka z kluczyka z B7 nawet jak czysta nie zagada w B6. Inne immo jest w B6 a inne w B7.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

O to to cwiarka ;)

Przelozysz swoja pestke. ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

ale ponoć te kluczyki latają tylko w ostatnich modelach B6

Opublikowano
ale ponoć te kluczyki latają tylko w ostatnich modelach B6

Ja mam modelowy 3 rok i wk***ial mnie tylko ten kluczyk bo sie gubił ciagle ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

ja próbowałem taki zaadaptować do mojej furki i niestety mój MK go nie przyjmował :kwasny:

Opublikowano

u mnie działa jak lala :grin:

Opublikowano
u mnie działa jak lala :grin:

Tu nie chodzi konkretnie o rocznik tylko odpowiednią wersję MK - jak jest od AR w górę, to klucz z B7 zadziała.

Opublikowano

ja mam chyba BC

Opublikowano

na moim AT była kupa:kwasny: wydaje mi sie ze ma znaczenie jeszcze nr kluczyka:wink:

Opublikowano
u mnie działa jak lala :grin:

Tu nie chodzi konkretnie o rocznik tylko odpowiednią wersję MK - jak jest od AR w górę, to klucz z B7 zadziała.

Kluczyki mam oba z nr 8E0 837 220 K, komfort high z literkami BC

Klucze są kompletnie nowe, surowe groty i transpondery

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

ok immo z B6 nie zagada z transponderem z kluczka B7, niezależnie od roku produkcji.

Co do przyuczenia do MK to działa tylko od roku modelowego 2003

Tak czy siak muszę przełożyć transponder z kluczyka B6 do b7. Tak to kminie :decayed:

Opublikowano
na moim AT była kupa:kwasny: wydaje mi sie ze ma znaczenie jeszcze nr kluczyka:wink:

Ja mam modul BA i kluczyk z koncowka Q podszedl :wink:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Kurfa 3 dzień z rzędu chlanie:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

podpowie mi ktoś jakie są numerki

przycisku rolety tylnej szyby

przycisku pdc przód i jednej zaślepki czarnej zaraz obok przycisku esp

http://img703.imageshack.us/img703/2074/w8e3.jpg

interesuje mnie taka konfiguracja z tym aby przycisk rolety był obok pdc przód

o interesuje mnie w takiej opcji z tym ze zamiast przycisku S jest zaślepka , z tego co widać sa rożne konfiguracje miejscowe tych przycisków

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

kolejne pytanie co do szufladki w która się mocuje te przyciski, czy były rożne wersje? mam wrażenie ze moje jest tylko pod pdc przód i esp bez tych po środku , spójrzcie na wycięcia które zaznaczyłem na fotografiach przy esp i pdc są wcięcia w plastiku a tam gdzie sa 2 zaślepki plastik jest po całości

b34a8bbbea8f17e8m.jpg

ec69a270e0812fc7m.jpg

1b27854824a2fca7m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.