Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe, sam się tobie dziwiłem

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zmądrzałem :decayed:

Opublikowano

musisz być cierpliwy :wink: tego dużo nie ma a wygląda całkiem sympatycznie

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

taka sytuacja, mając zwykły stołek z b7 ale grzany i w pełnym prądzie i stołek b7 s-line, da się z tego zrobić podgrzewany stołek s-line w prądzie??

Opublikowano

raczej powinno sie dac musisz przezucic tylo material s-line na te z full

Opublikowano

Wątpie, sam materiał raczej sprawy nie załatwi, w końcu zwykły fitel a s-line to inny kształt gąbek, kwestia czy stelarze sa takie same

Opublikowano
Wątpie, sam materiał raczej sprawy nie załatwi, w końcu zwykły fitel a s-line to inny kształt gąbek, kwestia czy stelarze sa takie same

sa inne wiec raczej kupa , mozesz kombinowac z przekładka silniczków i szyn ale to wciul zachodu , mozna tez spróbowac do zwykłego stołka przymierzyc wysuwanie z s-line ale kiedys to patrzyłem i raczej sie nieda:kwasny:

Opublikowano

szkada, jakoś teraz wysyp foteli niepodgrzewanych

Opublikowano
szkada, jakoś teraz wysyp foteli niepodgrzewanych

z samym grzaniem niema problema :wink:

Opublikowano

aha

Opublikowano
Pany łykać bo okazja

audi flat bottom steering wheel | eBay

Jak by co to mogę podesłać do PL :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

Tą mogę mieć za 120f

audi flat bottom steering wheel S3 S4 S5 S6 TTrs R8 Rs3 Rs4 Rs5 Rs6 | eBay

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jakby była z łopatkami to może, może... :wink: Ile poduszka do tego chodzi i jakie poduchy? Z TT, A8?

Opublikowano

od 800 stowek w gore od tt:wink:

Opublikowano

Ale się zdziwiłem dzisiaj przy wymianie filtra powietrza. Otwieram puszkę a tam siedzi niebieski filtr, taki jak K&N daje, ale wszystkie K&N są czerwone. Nie odczytałem numerów, ale wygląda dosyć solidnie i chyba jest wielokrotnego użytku :whistling:

Opublikowano

To ile Ty masz auto,ze nigdy tam nie zagladales?

Opublikowano
Ale się zdziwiłem dzisiaj przy wymianie filtra powietrza. Otwieram puszkę a tam siedzi niebieski filtr, taki jak K&N daje, ale wszystkie K&N są czerwone. Nie odczytałem numerów, ale wygląda dosyć solidnie i chyba jest wielokrotnego użytku :whistling:
A Ty co:whistling: po dwóch latach dopiero filtr wymieniasz:decayed:
Opublikowano

Gdzieś w papierach mam zapisane, że filtr był wymieniany jakiś czas przed sprzedażą samochodu to nie wnikałem w temat...

Opublikowano

:facepalm::facepalm:

spoko podejscie.

Opublikowano

Spoko, że to tylko filtr powietrza, gdzie wszystkie inne zostały przeze mnie osobiście wymienione po zakupie wraz z olejem silnikowym i od wspomagania :grin:

Powiedz kto wymienia filtr paliwowy i oleju we wspomaganiu po kupnie? :decayed:

Opublikowano
Spoko, że to tylko filtr powietrza, gdzie wszystkie inne zostały przeze mnie osobiście wymienione po zakupie wraz z olejem :grin:
Mówisz że tylko filtr:facepalm: to widocznie ja jestem zboczony, że wymieniam zawsze razem z olejem wszystkie filtry:whistling::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.