Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mogę ruszyć śrubek tych 3 co jest przykręcony ekran w rns-e, chyba są jeszcze fabrycznie skręcane, one są dodatkowo sklejane czy jak bo w moim starym te śruby są pokryte czymś niebieskim :doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie mogę ruszyć śrubek tych 3 co jest przykręcony ekran w rns-e, chyba są jeszcze fabrycznie skręcane, one są dodatkowo sklejane czy jak bo w moim starym te śruby są pokryte czymś niebieskim :doh:

One trzymają sie dodatkowo na kleju do gwintu , jak nie masz dobrego śrubokręcika to nawet tego nie ruszaj bo później to tylko wiertarka ci zostanie :thumbdown:;)

Tapnięte z audiczki :)

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Jak masz lutownicę to przytrzymaj przez chwilę grotem do łepka śrubki , trochę się nagrzeje i powinno puścić bez problemu

Tapnięte z audiczki :)

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

A ja mam 15 pinowe. I do czego jest ten 15 pin ??

Sent from my телефон

Bo masz full opcję z A6 - tam jest jeszcze dodatkowe podświetlenie lusterka (coś podobnego jak mam w Passacie)...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/rightmirror.JPG

To lustra z A6 też pasują do naszych pomykaczy ?

Tapnięte z audiczki :)

Ponoć tak :wink: Przy moich też miałem 15 przewodów...

a jeśli można wiedzieć to z której wersji A6 te mirrory podchodzą ? :wink:

Opublikowano

Ponoć tak :wink: Przy moich też miałem 15 przewodów...

a jeśli można wiedzieć to z której wersji A6 te mirrory podchodzą ? :wink:

Jak Marcin odczyta numery to będzie jasne :wink:

Opublikowano

http://www.a4-freunde.com/wiki/pdf/tt-lichtschalter.pdf

Zawiesiłem się na 2 punkcie, wyjąłem te żółte klipsy, ale pokrętło dalej nie chcę wyjść. Trzeba spiłować te wąsy?

Apw3u98l.jpg

Opublikowano

Ponoć tak :wink: Przy moich też miałem 15 przewodów...

a jeśli można wiedzieć to z której wersji A6 te mirrory podchodzą ? :wink:

Jak Marcin odczyta numery to będzie jasne :wink:

stawiam że C6 bo nawet wkłady mają takie same :wink:

Opublikowano

Inne trójkąty mają, ktoś już to pisał i nie da się ich przełożyć C6<->B6. Szkła te same i jeszcze z 8P przed liftem te same są.

Opublikowano

i2i9.jpg

:polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Ponoć tak :wink: Przy moich też miałem 15 przewodów...

a jeśli można wiedzieć to z której wersji A6 te mirrory podchodzą ? :wink:

Jak Marcin odczyta numery to będzie jasne :wink:

stawiam że C6 bo nawet wkłady mają takie same :wink:

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Inne trójkąty mają, ktoś już to pisał i nie da się ich przełożyć C6<->B6. Szkła te same i jeszcze z 8P przed liftem te same są.

To ciekawe co to za model Marcin dorwał :eusathink:

Opublikowano
Inne trójkąty mają, ktoś już to pisał i nie da się ich przełożyć C6<->B6. Szkła te same i jeszcze z 8P przed liftem te same są.

To ciekawe co to za model Marcin dorwał :eusathink:

Może ktoś podmienił ten plastik od dołu na ten z C6 :whistling:

Opublikowano

nie było nic przekładane a lustra od S kupiłem za 450 pln miały defekt typu poucinane kable ok 15 cm od lustra reszta widać nie rozkręcana była nwet :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
nie było nic przekładane a lustra od S kupiłem za 450 pln miały defekt typu poucinane kable ok 15 cm od lustra reszta widać nie rozkręcana była nwet :wink:

Tego raczej pewny nie możesz być :wink:

Opublikowano

no pewny nie jestem ale tak czuję, zresztą działają i to najważniejsze :) a ten 15 pin wpiąłem gdzieś w wolny pin ale nie pamiętam który :)

Opublikowano
no pewny nie jestem ale tak czuję, zresztą działają i to najważniejsze :) a ten 15 pin wpiąłem gdzieś w wolny pin ale nie pamiętam który :)

no to czekamy na nomiery :naughty::wink:

Opublikowano

no dobra załatwię :) ale teraz nie bo za zimno :decayed:

Opublikowano

Może masz side assist, a nawet nie wiesz :naughty:

Opublikowano
Może masz side assist, a nawet nie wiesz :naughty:

nie cwaniakuj :grin:

Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano

Jest tu jakiś cfaniak? Daj piątaka:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.