Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powiedzcie mi taką rzecz: czy felga RS4 o tym numerze...8E0 601 025 AA jest ori bo podobno wychodziły tylko w ET 29?:whistling:

Nie tylko. Bart ma ET43 od a6:wink:

Bartek ma? :decayed:

:grin:

juz czekaM

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Ja mam przod abt, progi ms, tyl 1,8 i jestem "prawie" zadowolony :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Frostyyy przypatrz się dokładnie...cały czas trąbimy o tym mocowaniu a ten dalej swoje:grin::grin:

SLine góra wygląda jakby był zanitowany i pocięty :grin:

View image: DSC09333

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/52/10/55/3752105560

Mój też tak ma.

Zauważ że Twój nie ma tego czarnego mocowania i dokładka nie podejdzie P&P będziesz musiał rzeźbić:whistling:

Jak ja przecież mam już zderzak cały s-line w garażu :whistling:

Opublikowano

To kuźwa co mi tu pokazujesz:facepalm::grin:

Opublikowano

Te zderzaki z poprzednich stron :doh:

Opublikowano

Bez elektryki g. warte, IMO :wink:

Opublikowano

za elektrykę trzeba wyblaszkować :whistling:

Opublikowano

Bez grzania to uj się nadają:thumbdown: Ja już ciepły:naughty: Jak weekend mija?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ja już ciepły:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jak byłbyś zimny to byś w prosektorium leżał :grin::grin:

Opublikowano
Ja już ciepły:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jak byłbyś zimny to byś w prosektorium leżał :grin::grin:

Ty sobie lepiej noge zbadaj:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ja już ciepły:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jak byłbyś zimny to byś w prosektorium leżał :grin::grin:

Ty sobie lepiej noge zbadaj:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:decayed: w średnim stanie się klei pod gipsem :grin:

Opublikowano
Ja już ciepły:naughty: Jak weekend mija?:decayed:

jeszcze dwa ciechany chłodzą się:wink:

2013-12-13232637_zps09d2e563.jpg

Opublikowano
Ja już ciepły:naughty: Jak weekend mija?:decayed:

jeszcze dwa ciechany chłodzą się:wink:

http://i247.photobucket.com/albums/gg153/jaccov6/2013-12-13232637_zps09d2e563.jpg

Ciechan:kox: Bracie:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Składane:wink:

Niestety nie - mogą nie mieć składania i fotochromu a mogą mieć pamięć.

No to znowu się czegoś mądrego dowiedziałem:decayed::wink:

Rachunek jest prosty... 6 kabli ma baza. Dodatki to 2 na fotochrom, 2 na składanie i 4 na memo. Wskazówką może być wkład który będzie miał (w nowszych modelach nie) obwódkę. Dlatego najpewniej jest dochodzić albo po kolorach przewodów albo po obsadzeniu pinów.

Bartku z tego co ja pamiętam baza ma 5 kabli

- 5 sterowanie + grzanie

- 7 kabli fotochrom

- 10 kabli składanie

- 14 pamięć

Czyli 10 kabli oznacza że muszą być składane

Opublikowano

koledzy szybkie pytanko , czy wydech od a6 c6podwójny, podejdzie do b6 1.9 ?

Opublikowano
koledzy szybkie pytanko , czy wydech od a6 c6podwójny, podejdzie do b6 1.9 ?

coś mi się kojarzy że nie bardzo

Opublikowano
Składane:wink:

Niestety nie - mogą nie mieć składania i fotochromu a mogą mieć pamięć.

No to znowu się czegoś mądrego dowiedziałem:decayed::wink:

Rachunek jest prosty... 6 kabli ma baza. Dodatki to 2 na fotochrom, 2 na składanie i 4 na memo. Wskazówką może być wkład który będzie miał (w nowszych modelach nie) obwódkę. Dlatego najpewniej jest dochodzić albo po kolorach przewodów albo po obsadzeniu pinów.

Bartku z tego co ja pamiętam baza ma 5 kabli

- 5 sterowanie + grzanie

- 7 kabli fotochrom

- 10 kabli składanie

- 14 pamięć

Czyli 10 kabli oznacza że muszą być składane

Moje seryjne miały 6 :wink:

Opublikowano
koledzy szybkie pytanko , czy wydech od a6 c6podwójny, podejdzie do b6 1.9 ?

nie

Opublikowano

A moje 5 hehe :wink: jeszcze tak zerknelem na allegro z ciekawosci to lusterek na 5 kabli jest sporo

dscn1340kk.jpg

Opublikowano
A moje 5 hehe :wink: jeszcze tak zerknelem na allegro z ciekawosci to lusterek na 5 kabli jest sporo

http://img189.imageshack.us/img189/6169/dscn1340kk.jpg

A tak mnie zainspirowałeś do odświeżenia informacji i... Stare lusterko rozpisałem sobie na 6 przewodach - ale na własnych archiwalnych fotkach widzę tylko 5. A zatem masz rację - baza ma 5 :thumbup1: Z pokorą przyznaję się do błędu :wink: 10 = folding + auto-dimming.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.