Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bartku patrzyłeś może czy jest jakiś DIY żeby naprawić ten czujnik skrętu w bixie w pasacie b6?
Kurcze zapomniałem. Podeślij mi log błędu.
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
już się nie chwal :whistling:
Jak byś rok szukał to też byś się chwalił:tongue4::banan:

:decayed: Ty wiesz jak długo szukałem pod PDC i spryski :grin::decayed:

3kg8.jpg

Opublikowano

Ale yebnąć Cię to mało....dlaczego jeszcze nie na aucie:facepalm::decayed:

Opublikowano

A to się różni czymś od zwykłego zderzaka?

Opublikowano

Ale co się różni:whistling:

Opublikowano

zbieram fundusze na lakierowanie, ale teraz jest lipa, siedzę w domu to pewnie się trochę przeciągnie :facepalm: a chce jeszcze do BT się wybrać :decayed: więc musi to poczekać minimum do wiosny :wink:

Opublikowano
Ale co się różni:whistling:

No góra zderzaka sline a zwykły.

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

zbieram fundusze na lakierowanie, ale teraz jest lipa, siedzę w domu to pewnie się trochę przeciągnie :facepalm: a chce jeszcze do BT się wybrać :decayed: więc musi to poczekać minimum do wiosny :wink:

Też maluję na wiosnę (jak wytrzymam).

Robotę też jakaś znaleźć trzeba, bo oszczędności się kończą w zastraszającym tempie :facepalm:

Opublikowano
Ale co się różni:whistling:

No góra zderzaka sline a zwykły.

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

zbieram fundusze na lakierowanie, ale teraz jest lipa, siedzę w domu to pewnie się trochę przeciągnie :facepalm: a chce jeszcze do BT się wybrać :decayed: więc musi to poczekać minimum do wiosny :wink:

Też maluję na wiosnę.

do okulisty, pędzikiem :whistling:

Opublikowano

Frostyyy przypatrz się dokładnie...cały czas trąbimy o tym mocowaniu a ten dalej swoje:grin::grin:

Opublikowano
Ale co się różni:whistling:

No góra zderzaka sline a zwykły.

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

zbieram fundusze na lakierowanie, ale teraz jest lipa, siedzę w domu to pewnie się trochę przeciągnie :facepalm: a chce jeszcze do BT się wybrać :decayed: więc musi to poczekać minimum do wiosny :wink:

Też maluję na wiosnę.

do okulisty, pędzikiem :whistling:

Zawsze myślałem, że jedyne czym się różnią to dolna dokładka.

Opublikowano

Widzę że na wiosne będzie wysyp s-linów:decayed:

Opublikowano
zbieram fundusze na lakierowanie, ale teraz jest lipa, siedzę w domu to pewnie się trochę przeciągnie :facepalm: a chce jeszcze do BT się wybrać :decayed: więc musi to poczekać minimum do wiosny :wink:

to ja mam pomysła !

weź mi go sprzedaj, założę go od razu

a Tobie do wiosny na pewno się znajdzie :grin:

co tak będzie leżał i się kisił :kox:

Opublikowano

Mix S4+SLine :naughty:

Opublikowano

Albo eS- lajnów ;)

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano
Mix S4+SLine :naughty:
Oj tam ważne że coś się dzieje:decayed::decayed:
Opublikowano
Frostyyy przypatrz się dokładnie...cały czas trąbimy o tym mocowaniu a ten dalej swoje:grin::grin:

SLine góra wygląda jakby był zanitowany i pocięty :grin:

View image: DSC09333

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/52/10/55/3752105560

Mój też tak ma.

Opublikowano
zbieram fundusze na lakierowanie, ale teraz jest lipa, siedzę w domu to pewnie się trochę przeciągnie :facepalm: a chce jeszcze do BT się wybrać :decayed: więc musi to poczekać minimum do wiosny :wink:

to ja mam pomysła !

weź mi go sprzedaj, założę go od razu

a Tobie do wiosny na pewno się znajdzie :grin:

co tak będzie leżał i się kisił :kox:

razy tylko się zawahałem i nie kupiłem s-lin z pdc i spryskami , potem żałowałem bo zniknął moment. Drugi raz nie popełniłem błędu:decayed:

Opublikowano
Frostyyy przypatrz się dokładnie...cały czas trąbimy o tym mocowaniu a ten dalej swoje:grin::grin:

SLine góra wygląda jakby był zanitowany i pocięty :grin:

View image: DSC09333

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/52/10/55/3752105560

Mój też tak ma.

Zauważ że Twój nie ma tego czarnego mocowania i dokładka nie podejdzie P&P będziesz musiał rzeźbić:whistling:
Opublikowano
Mix S4+SLine :naughty:
Oj tam ważne że coś się dzieje:decayed::decayed:

ja idę w S4, zawsze lepiej mi się widziało od es-lajna. W tygodniu zaczynam już ostro działać w temacie, zaczynam od d*py strony, ale ważne że jest progress :wink:

Opublikowano
Mix S4+SLine :naughty:
Oj tam ważne że coś się dzieje:decayed::decayed:

ja idę w S4, zawsze lepiej mi się widziało od es-lajna. W tygodniu zaczynam już ostro działać w temacie, zaczynam od d*py strony, ale ważne że jest progress :wink:

No dokładnie każdy lubi coś innego więc może i dobrze bo by tylko były same s-liny:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.