Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak taki gupi nie jestem :D:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
koledzy szybkie pytanko , czy wydech od a6 c6podwójny, podejdzie do b6 1.9 ?

ale od 1.8T bez Q podejdzie p&p:wink:

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
A moje 5 hehe :wink: jeszcze tak zerknelem na allegro z ciekawosci to lusterek na 5 kabli jest sporo

http://img189.imageshack.us/img189/6169/dscn1340kk.jpg

A tak mnie zainspirowałeś do odświeżenia informacji i... Stare lusterko rozpisałem sobie na 6 przewodach - ale na własnych archiwalnych fotkach widzę tylko 5. A zatem masz rację - baza ma 5 :thumbup1: Z pokorą przyznaję się do błędu :wink: 10 = folding + auto-dimming.

Siema

Każdy się może pomylić ;)

Czyli wladi miał racje ;) a ja wyrwałem komplecik za 40f :D:thumbup:;)

Tapnięte z audiczki :)

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Jednak taki gupi nie jestem :D:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

;):D:thumbup:

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

A ja mam 15 pinowe. I do czego jest ten 15 pin ??

Sent from my телефон

Opublikowano
A ja mam 15 pinowe. I do czego jest ten 15 pin ??

Sent from my телефон

pierwszy slysze o takim:eusathink:

Opublikowano
A ja mam 15 pinowe. I do czego jest ten 15 pin ??

Sent from my телефон

Bo masz full opcję z A6 - tam jest jeszcze dodatkowe podświetlenie lusterka (coś podobnego jak mam w Passacie)...

rightmirror.JPG

Opublikowano
A ja mam 15 pinowe. I do czego jest ten 15 pin ??

Sent from my телефон

Bo masz full opcję z A6 - tam jest jeszcze dodatkowe podświetlenie lusterka (coś podobnego jak mam w Passacie)...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/rightmirror.JPG

To lustra z A6 też pasują do naszych pomykaczy ?

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano
A ja mam 15 pinowe. I do czego jest ten 15 pin ??

Sent from my телефон

Bo masz full opcję z A6 - tam jest jeszcze dodatkowe podświetlenie lusterka (coś podobnego jak mam w Passacie)...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/rightmirror.JPG

To lustra z A6 też pasują do naszych pomykaczy ?

Tapnięte z audiczki :)

Ponoć tak :wink: Przy moich też miałem 15 przewodów...

Opublikowano

Ale mocowanie lustra jest pod A4 i byly od S4 bo mialy satynowe okładki jak kupilem ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Ale mocowanie lustra jest pod A4 i byly od S4 bo mialy satynowe okładki jak kupilem ;)

Sent from my телефон

Zdejmij obudowę lusterka i odczytaj numer...
Opublikowano

no ale miałby marcin lustra z 15 pinami a nie miał diody pod lustrem?? chyba że jakiś składak

Opublikowano
no ale miałby marcin lustra z 15 pinami a nie miał diody pod lustrem?? chyba że jakiś składak

No chyba, że ma diodę tylko nie zauważył :decayed:

Opublikowano
:grin: a żeby to podświetlenie uruchomić to trzeba by się kablami chyba do lampki podsufitki dostać??
Opublikowano

A nie do lampki w drzwiach? :decayed:

Opublikowano
:grin: a żeby to podświetlenie uruchomić to trzeba by się kablami chyba do lampki podsufitki dostać??

Egzakli.

Opublikowano

no podobno nie

, lampka świeci się po otwarciu drzwi a w podsufitce po otwarciu z pilota

Opublikowano

A sprawdzales :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.