Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wylało mi się te zwykłe bez czujnika światła ale uchwyt chyba ten sam to dlaczego nie rezać fotochromu w lusterkach, jeszcze poleciało na popielniczkę i wypaliło :doh:

Źle zrobiłem bo ostatnio wymieniałem szybę a mogłem już zmienić na B7 a kto by wiedział :facepalm:

A ja bede mial pod B7 lustro z kompasem ;)

Sent from my телефон

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wylało mi się te zwykłe bez czujnika światła ale uchwyt chyba ten sam to dlaczego nie rezać fotochromu w lusterkach, jeszcze poleciało na popielniczkę i wypaliło :doh:

Źle zrobiłem bo ostatnio wymieniałem szybę a mogłem już zmienić na B7 a kto by wiedział :facepalm:

A ja bede mial pod B7 lustro z kompasem ;)

Sent from my телефон

:whistling:

Opublikowano
Wylało mi się te zwykłe bez czujnika światła ale uchwyt chyba ten sam to dlaczego nie rezać fotochromu w lusterkach, jeszcze poleciało na popielniczkę i wypaliło :doh:

Źle zrobiłem bo ostatnio wymieniałem szybę a mogłem już zmienić na B7 a kto by wiedział :facepalm:

A ja bede mial pod B7 lustro z kompasem ;)

Sent from my телефон

A ja do B8/A5 :wink:

Szare, czarne?

Opublikowano

Proszę mi nie robić smaka bo chyba poleci ubezpieczenie szyb :grin:

Opublikowano

Bij szybę :grin:

Opublikowano

moja tez poleci :kox:

ale wymianka dopiero jak dotre wozidlem do polski

Opublikowano

Ale Ty chyba kupiłeś lustro pod mały uchwyt?

Opublikowano

tak :decayed: ale ja nie mowie ze bede zbijal zeby miec uchwyt pod duze mocowanie bede wymienial na inna szybke poprostu :kox:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

czujnik deszczu mi nie potrzebny tak naprawde bo musialbym rezac mce z b7 choc to tez mam

plany sie zmienily :decayed:

Opublikowano

To jak chcesz rezać czujnik to bij szybę i montuj pod duży uchwyt. Chętnego na lustro z b6 zawsze tu znajdziesz, a na duży uchwyt weźmiesz sobie z kompasem :naughty:

Opublikowano

nie dziekuje :hi:

nie zalezy mi na tym czujniku deszczu

kompas tez sie kiedys pojawi pod b6

Opublikowano
Wylało mi się te zwykłe bez czujnika światła ale uchwyt chyba ten sam to dlaczego nie rezać fotochromu w lusterkach, jeszcze poleciało na popielniczkę i wypaliło :doh:

Źle zrobiłem bo ostatnio wymieniałem szybę a mogłem już zmienić na B7 a kto by wiedział :facepalm:

to by się zgadzało, te zwykłe lustra foto często wylewają, natomiast te lustro fotochromatyczne pod czujnik jeszcze nie słyszałem żeby komuś się wylało. Mocowanie jest te same.

Opublikowano

Chyba, że tak, ale wtedy bez sensu dłubać przy MCE z B7 :eusathink:

Opublikowano
Chyba, że tak, ale wtedy bez sensu dłubać przy MCE z B7 :eusathink:

O takich mowa ;)

edy8ugut.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano
Wylało mi się te zwykłe bez czujnika światła ale uchwyt chyba ten sam to dlaczego nie rezać fotochromu w lusterkach, jeszcze poleciało na popielniczkę i wypaliło :doh:

Źle zrobiłem bo ostatnio wymieniałem szybę a mogłem już zmienić na B7 a kto by wiedział :facepalm:

A ja bede mial pod B7 lustro z kompasem ;)

Sent from my телефон

A ja do B8/A5 :wink:

Szare, czarne?

O tym mowa :decayed:

Opublikowano

u5arytys.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

Na bogato :cygaro:

Opublikowano

WUNDA BA musi być :grin: moja wątroba Was pozdrawia :decayed:

Opublikowano

Kurna wlasnie mialem mala przejażdżkę bienka fura. Jak. Ic zmieniam motor 2,7 no kosa.

Dzieki Bieniu ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Kurna wlasnie mialem mala przejażdżkę bienka fura. Jak. Ic zmieniam motor 2,7 no kosa.

Dzieki Bieniu ;)

Sent from my телефон

ja też kończę przygodę z 2,5TDI - przejechałem się BEXem i się zakochałem :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.