Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jebać katy-bez katów 350 można wołać?

sam nie wiem :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[/color]Co dokładnie trzeba przy wymianie radia Chorus czy Concert (chyba concert ma znajomy) na 2 dinowe radio, ale nie RNS?

Kosz 2 din

Klimatornik 2 din

Popiołka może być 1 din? Ja taką mam, ta zaokrąglona.

Tunel można podciąć, bo ja też tak mam.

Jakieś złączki, przejściówki?

Śrubki?

up

Opublikowano

mialem juz nic nie kupowac a tu kazdego dnia jakies okazje na forum czy ebay .... :facepalm:

Opublikowano

wszystko jest popiełka kosz

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

szkoda że to bydle do b6 nie podejdzie m1ls.jpg:shock3:

Opublikowano

wsadz od esy b6 i tez bedzie stawac deba:decayed:

Opublikowano
wsadz od esy b6 i tez bedzie stawac deba:decayed:
na 16 nie wejdzie :doh:
Opublikowano

to przy kupnie hebli zakup od razu 17 fele:decayed:

Opublikowano
to przy kupnie hebli zakup od razu 17 fele:decayed:
do dzisiaj się po łysinie klepię jak widzę auto na 16":thumbdown:
Opublikowano

no ja mialem to szczescie ze kupilem auto na letnich 18 a zimowych 17:naughty:

Opublikowano

Ja na następną zimę chyba zostawiam swoje 18 s-liny hehe bo 15 napewno już nie będzie. NIGDY :doh:

Opublikowano
no ja mialem to szczescie ze kupilem auto na letnich 18 a zimowych 17:naughty:

i tu hit-miałem 17 zimowe ale pchnąłem za grosze :wallbash::wallbash::dziura::dziura:

Opublikowano
:doh::doh:
Opublikowano
:OMG: wyglada jak by mial zaraz odleciec:grin::grin:
Opublikowano

Hehe albo grubo albo wcale :polew:

Opublikowano

rozkoduje mi ktoś vin?

Opublikowano
mialem juz nic nie kupowac a tu kazdego dnia jakies okazje na forum czy ebay .... :facepalm:

Dokładnie. Wchodzę na dział sprzedam a tu takie cóś, takie cóś, tylko brać a kasy brak ajjj Teraz jak na urlop mam jechać to pełno, wysyp pierdół które by mi się zdały a trzeba pasa ściskać. :kwasny:

Opublikowano
mialem juz nic nie kupowac a tu kazdego dnia jakies okazje na forum czy ebay .... :facepalm:

Dokładnie. Wchodzę na dział sprzedam a tu takie cóś, takie cóś, tylko brać a kasy brak ajjj Teraz jak na urlop mam jechać to pełno, wysyp pierdół które by mi się zdały a trzeba pasa ściskać. :kwasny:

ja dopiero na lato do pl wiec w sumie pomalu trzeba oszczedzac ale nie mamozliwosci bo na forum ciagle cos ciekawego jest

ale obiecuje sobie ze juz nic wiecej :decayed:

Opublikowano

skad ja to znam....kupilem jakis czas kiere z b8 s-line nowke i miala to byc ostatnia a tu okazja i z TT wpadla:decayed:

Opublikowano

ja narazie zostaje przy swojej

zas dzis ta szybke podgrzewana ze sterownikiem przytulilem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.