Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ło kuuurwa, sunglasy jak z topguna :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie chciałem podłączyć kamerkę ale nie wiem gdzie + i - a nie mam jak sprawdzić :facepalm: niby miało być że

PIN 6 - masa

PIN 7 - +12V

ale u mnie nie ma pinu 7 :whistling: wtf ?

http://imageshack.us/a/img542/8025/rrgr.jpg

miał ktoś też tak i może mi podrzucić jakie to są piny + i - ?

jozek zaizoluj ten kabel bo patrzec nie moge na niego :wink:

Opublikowano

no wybacz aż taki amator nie jestem :grin: wszystko na glanc zrobione, foto podglądowe:decayed:

Opublikowano

Ja nie mam z kim bo Domin zdycha a Marcin browary wali

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

O jozek też kamerkę sobie sprawiłeś? :decayed:

swoją też pod posufitkę podłączę chyba

Opublikowano

Hehe Wladi dobre foto. :grin:

Opublikowano
Ja nie mam z kim bo Domin zdycha a Marcin browary wali

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Zara jestem Wladi. Nastepny po Donku bedziesz Ty :grin:

Opublikowano

Jozek :hi:

1 braun / schwarz Signal "Innen- oder Leseleuchte ein" für automatisch abblendbaren Innenspiegel

2 grau / blau Armaturen- und Schalterbeleuchtung (12V)

3 rot / gelb +12V

4 grün / gelb Kontrolllampe "Beifahrerairbag aus"

5 braun / weiß Türkontaktsignal vom Steuergerät Komfort

6 braun Masse

7 schwarz Kontrolllampe "Beifahrerairbag aus"

8 braun / lila Ausgang Armaturen- und Schalterbeleuchtung zur Innenleuchte hinten (Pin 3)

9 braun / rot Ausgang +12V zur Innenleuchte hinten (Pin 2)

10 rot / weiß Ausgang Schaltersignal (Aus/Türkontakt/Ein) zur Innenleuchte hinten (Pin 4)

11 weiß / lila Signal "Innen- oder Leseleuchte ein" für Steuergerät Bordnetz (Coming Home Funktion)

12 braun / blau Ausgang Masse zur Innenleuchte hinten (Pin 1)

Opublikowano
Ja nie mam z kim bo Domin zdycha a Marcin browary wali

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Mientka pytka:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
no wybacz aż taki amator nie jestem :grin: wszystko na glanc zrobione, foto podglądowe:decayed:

Ja mysle ze jest jak trzeba :thumbup::drinks: Najlepszego wszystki w Nowym Roku :)

Opublikowano
:siema: Najlepszego w Nowym roku panowie i panie
Opublikowano

Nawet dobre :wink:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :drinks:

Opublikowano

Kurde nie bylo mnie dwa dni na forum a tutaj z A4 klub robi sie Klub Audi wszystkich modeli:decayed:

Niezle :decayed:

Opublikowano
Kurde nie bylo mnie dwa dni na forum a tutaj z A4 klub robi sie Klub Audi wszystkich modeli:decayed:

Niezle :decayed:

tez mi sie to nie podoba :decayed:

Opublikowano

ryjofony obrzydliwe:decayed:zycze wam wszystkiego naj naj:decayed::decayed:

Opublikowano
Kurde nie bylo mnie dwa dni na forum a tutaj z A4 klub robi sie Klub Audi wszystkich modeli:decayed:

Niezle :decayed:

tez mi sie to nie podoba :decayed:

W sumie ja nie mam nic przeciwko.

Audi Klub Polska już od dawna się nie rozwija, nawet przestałem tam zaglądać mimo iż tam siedzę chyba od 15 lat i pamiętam, że z mocnym dystansem podchodziłem do decyzji o założenie A4 klubu co dzisiaj mocno odszczekuje :grin::grin::grin::grin::grin:

Myślę, ze Hugo i załoga spokojnie może zrobić Klub Audi z prawdziwego zdarzenia bo do tego chyba powoli dochodzi:wink:

Opublikowano

Hugo na pewno ogarnie temat pozytywnie :wink:

Co pijecie?

Opublikowano

Na tym forum jest taka atmosfera, że osoby które mimo, że już nie jeżdżą A4 chcą na nim zostać.

Np. A3 Squad to żadna konkurencja dla A3-Clubu. Tylko miejsce, gdzie własciciele A3 mogą sobie pogadać bez obawy o bana czy ostrzeżenie za spam (na forum A3 nie ma takiego miejsca). C6 Rulez to samo.

Przedstawić swoje inne niż A4 auto zawsze można było.

To chyba za mało by mówić, że forum A4 staje się ogólnym Klubem Audi:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.