Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie to tylko luuuzzzzna pogadanka.

Co do atmosfery to masz racje.

Mam teraz bmw e91 i e36 cabrio a na forum zagladam tylko jak potrzebuje sie czegos dowiedziec a i z tym jest problem.

A A4 przegladam codziennie.

B6 division obowiazkowo:wink:

Frosttyyyy pije balatnyne bo tylko to znalalzlem w barku:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja na inne fora też zaglądam tak o zobaczyć co tam się dzieje a A4 nawet czasem nie wyłączam przeglądarki i tylko pykam co kilka minut czy coś nowego ktoś coś napisał hehe :decayed:

Opublikowano
Spokojnie to tylko luuuzzzzna pogadanka.

Frosttyyyy pije balatnyne bo tylko to znalalzlem w barku:decayed:

Too zdrooowie Twoje i całego A4KPL :decayed:

Opublikowano
A4 nawet czasem nie wyłączam przeglądarki i tylko pykam co kilka minut czy coś nowego ktoś coś napisał hehe :decayed:

tyle tylko roznicy ze ja na inne fora nie zagladam, nawet stron nie znam:decayed:

Opublikowano

Szczęśliwego Nowego !!!

Opublikowano

He u mnie to jest tylko A4, A3 i Opolski VAG :wink:

Nie ma to jak sylwek w domu hehe. Odpuściłem Amsterdam bo tam to miazga, tłok i wogóle.

Opublikowano

Wszystkiego naj-naj-najlepszego i szczęśliwego nowego roku !!!!

No to siup :drinks::drinks:

Wasze zdrowie panowie i panie żeby się wam spełniły wasze najskrytsze marzenia , żeby ten nowy rok był jeszcze lepszy i przyniósł ogrom sukcesów, bogactwo , zdrowie i wiele wspaniałych chwil na co dzień.

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

He u mnie to jest tylko A4, A3 i Opolski VAG :wink:

Nie ma to jak sylwek w domu hehe. Odpuściłem Amsterdam bo tam to miazga, tłok i wogóle.

+1 :kox:

stachurski daje teraz na polsacie :banan::banan::banan::banan::banan:

i jedziemyyyyyyyyy :banan:

Opublikowano

Również dołączam się do życzeń i jeszcze do tego bogactwa dużo modów w waszych OOOO :kox:

No my też przy polsacie hehe :grin:

Opublikowano

to jest bardziej Sylwester z Ibiszem jak to mój szwagier mówi :decayed:

u mnie osiem osób wiec jest ok :kox::banan:, szkoda że nie w polandzie ale trzeba się cieszyć tym co jest :decayed: ważne że nie w robocie jak co nie którzy

no to za tych co w dzisiejszą noc pracują , zdrówko :drinks::drinks:

Opublikowano
A4 nawet czasem nie wyłączam przeglądarki i tylko pykam co kilka minut czy coś nowego ktoś coś napisał hehe :decayed:

tyle tylko roznicy ze ja na inne fora nie zagladam, nawet stron nie znam:decayed:

tak samo jak ja. tylko tutaj jestem :wink:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano

My w 4 :wink: Zdrowie :drinks:

Opublikowano

Pierwszy sylwek od wielu lat w domu.

Dziwnie sie czuje za to córka ma mega ubaw i radoche:wink:

Opublikowano

No to pierwszej osobie sie już check engine zapaliło ale jedziemy dalej

:drinks:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
Pierwszy sylwek od wielu lat w domu.

Dziwnie sie czuje za to córka ma mega ubaw i radoche:wink:

O i to się liczy :good::wink:

Opublikowano
:facepalm: od 10 rano strzelają tymi petardami jeszcze im się nie znudziło jakby nie mogli o północy postrzelać 10 min i spokój
Opublikowano

Sezon na rezanie w roku 2014 uwazam za rozpoczety :kox:

Opublikowano
Sezon na rezanie w roku 2014 uwazam za rozpoczety :kox:

I kolejne graty zaraz będą. Sufit sline bedzie na dniach.

Najlepszego w 2014 kasy na mody bo pomysly pewnie są :dancing:

Opublikowano
kasy na mody bo pomysly pewnie są :dancing:

Ooo to to to to . :decayed:

Opublikowano

Pany do tych bardziej trzeźwo myślących ;)

Mam pytanie odnośnie wyzutni rakiet

Trzeba zrywać tą wieżchnią warstwę czy to raczej samo sie rozpiep...

u4uhy3uq.jpg

Na instrukcji pisze tylko żeby postawić na równej powierzchni i odpalić

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Ja bym to wrzucił do pieca bo uj wie co to jest :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.