Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jawor a Ty b6 masz ? pokaż :naughty:

kurcze też bym kupił za taką cenę , nie wiesz kto ma ? :decayed:

A jak myślisz kto.. :sarcastic:

Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX :grin:

nie pitol że nie ma, ja tu temat założony widzę :naughty: i ten grill mi poszukaj :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wiem że tak było pamiętam, dziś można taniej bo na swap mało kto się decyduje a jak handlarzom ma to leżeć to lepsze 1500 niż nic

Opublikowano
Boi się battalionowców ? :grin:

że niby kto? :dziura:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
:polew: to czemu się nie pochwali Bexem ? Boi się battalionowców ? :grin:

:vava:

:cry:

Ciszej, bo jeszcze usłyszą :polew:

Opublikowano

A jak to wygląda w praktyce tzn montaż?

Opublikowano
Jawor a Ty b6 masz ? pokaż :naughty:

kurcze też bym kupił za taką cenę , nie wiesz kto ma ? :decayed:

A jak myślisz kto.. :sarcastic:

Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX :grin:

nie pitol że nie ma, ja tu temat założony widzę :naughty: i ten grill mi poszukaj :wink:

panie, jemu grile to zaraz ze trzy wjadą na plac :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

A jak to wygląda w praktyce tzn montaż?

skrzynia, wał, torsen z zawieszeniem i zbiornikiem paliwa, kodowanie i na śnieg :banan:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
Jawor a Ty b6 masz ? pokaż :naughty:

kurcze też bym kupił za taką cenę , nie wiesz kto ma ? :decayed:

A jak myślisz kto.. :sarcastic:

Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX :grin:

nie pitol że nie ma, ja tu temat założony widzę :naughty: i ten grill mi poszukaj :wink:

Podałbym Ci link do kolesia, który sprzedaje taki komplecik, czarny. Ja brałem od niego wersję chrom i wsio ok :) Ale wiesz co.. Musisz ładnie poprosić :gicior:

Opublikowano
:polew: to czemu się nie pochwali Bexem ? Boi się battalionowców ? :grin:

:vava:

Ciszej, bo jeszcze usłyszą :polew:

oooo ten ,ten :grin: dawaj tu temat auta :kox:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Jawor PROSZĘ CIĘ BARDZOOOOO :kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Opublikowano
A jak to wygląda w praktyce tzn montaż?

Wyjeżdżasz starym zawiasem, bakiem i skrzynią. Przyspawujesz dwa kawałki blachy do kasty, 10min roboty i wjeżdżasz skrzynią Q, zawiasem i bakiem. Wsio.

Opublikowano

Nic nie trzeba z tyłu podłogi ciąć bo w a3 chyba coś tam sie grzebało. ale jak tak to kierwa poważna sprawa do przemyślenia :grin:

Opublikowano

tylko na PW bo mi podchwycą wszyscy :grin:

Opublikowano
tylko na PW bo mi podchwycą wszyscy :grin:

możliwe że za jakiś czas u mnie będzie też coś do kupienia :wink: zawijam do spania pany, jutro do uk :facepalm:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
tylko na PW bo mi podchwycą wszyscy :grin:

Masz mnie za aż takiego.. ? :cheesy:

Poleciało PW.

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Nic nie trzeba z tyłu podłogi ciąć bo w a3 chyba coś tam sie grzebało. ale jak tak to kierwa poważna sprawa do przemyślenia :grin:

Jak co, uderzaj.

Opublikowano
tylko na PW bo mi podchwycą wszyscy :grin:

Masz mnie za aż takiego.. ? :cheesy:

Poleciało PW.

jaja sobie robię, dzięki :wink: jutro dzwonię i biorę :kox:

kaj jak co pisz PW :wink:

Opublikowano
tylko na PW bo mi podchwycą wszyscy :grin:

Masz mnie za aż takiego.. ? :cheesy:

Poleciało PW.

jaja sobie robię, dzięki :wink: jutro dzwonię i biorę :kox:

kaj jak co pisz PW :wink:

Flaszkę siedzisz jak nic :cool1:

:grin:

Opublikowano
Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro :)

Części 1,5tyś + trochę chęci i włala :whistling:

A ja się dziwię po co w aucie co ma mniej jak 200ps Quattro... Tylko większe spalanie i wykorzystuje je kilka razy w roku jak trzeba na śniegu ruszyć :decayed:

Opublikowano
tylko na PW bo mi podchwycą wszyscy :grin:

Masz mnie za aż takiego.. ? :cheesy:

Poleciało PW.

jaja sobie robię, dzięki :wink: jutro dzwonię i biorę :kox:

kaj jak co pisz PW :wink:

Flaszkę siedzisz jak nic :cool1:

:grin:

flacha to mało :decayed:

Opublikowano
Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro :)

Części 1,5tyś + trochę chęci i włala :whistling:

A ja się dziwię po co w aucie co ma mniej jak 200ps Quattro... Tylko większe spalanie i wykorzystuje je kilka razy w roku jak trzeba na śniegu ruszyć :decayed:

Na trzeźwo tej wypowiedzi nie da się skomentować :decayed:

Quattro się wykorzystuje co zakręt poprzez lepsze właściwości jezdne, w każdy deszczowy dzień oczywiście także, a i do wygłupów się nadaje.

Wpadnięcie ośką w poślizg nie kontrolowany - ręka noga mózg na ścianie, leci jak strzała prosto, wpadnięcie Quattro w niekontrolowany.. Eee.. Sory, w Quattro każdy poślizg jest kontrolowany. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Jeżeli skupiamy się na jeździe to nie ma niespodzianek.

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

tylko na PW bo mi podchwycą wszyscy :grin:

Masz mnie za aż takiego.. ? :cheesy:

Poleciało PW.

jaja sobie robię, dzięki :wink: jutro dzwonię i biorę :kox:

kaj jak co pisz PW :wink:

Flaszkę siedzisz jak nic :cool1:

:grin:

flacha to mało :decayed:

Nie, nie.. za żonę dziękuję :cheesy:

Opublikowano
:grin: obym to jutro kupił bo dziś trochę późno żebym dzwonił :decayed:
Opublikowano
:grin: obym to jutro kupił bo dziś trochę późno żebym dzwonił :decayed:

Ja mu smsa o 23:30 wyslałem jak tylko namierzyłem, żeby czasem nie uciekły. Pisz, bo będziesz się po d*pie kopał jak uciekną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.