Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

andri sie nie nakrecaj bo sniegu nie bedzie:decayed:

Opublikowano
andri sie nie nakrecaj bo sniegu nie bedzie:decayed:

hehe ja chyba jutro letniaki zas zapodam bo szkoda mi tych nowych zimowek :decayed:

Opublikowano

Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Opublikowano
Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro :)

Części 1,5tyś + trochę chęci i włala :whistling:

Opublikowano

ile trzeba zapłacić za nowy dolny grill s-line po mega zniżkach w ASO ?

Opublikowano
Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro :)

Części 1,5tyś + trochę chęci i włala :whistling:

a jak tam moja fura? :naughty:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
ile trzeba zapłacić za nowy dolny grill s-line po mega zniżkach w ASO ?

Nowy po zniżkach ok 350zł jak się tam kiedyś orientowałem. Natomiast ja wyrwałem za 250zł komplet wszystkich kratek do S-lina. Środek w chromie.

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro :)

Części 1,5tyś + trochę chęci i włala :whistling:

a jak tam moja fura? :naughty:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Twoja? :chytry: Raz ją przegoniłeś i już myślisz że Twoja? One takie nie są :grin: To miłość bez wzajemności stary. BEX nie jest Ci przeznaczony :grin:

Opublikowano

kiedyś coś mi się obiło o uszy że 3,5 tyś

Opublikowano

Jawor a Ty b6 masz ? pokaż :naughty:

kurcze też bym kupił za taką cenę , nie wiesz kto ma ? :decayed:

Opublikowano

no bo jeszcze rok temu za komplet gratów na swap quattro wołali 3000plnów

Opublikowano
kiedyś coś mi się obiło o uszy że 3,5 tyś

:buahaha:

Nie, nie, 1,5tyś. Już nawet bez różnicy czy 5 bieg czy 6 bieg :decayed:

Opublikowano
Jawor a Ty b6 masz ? pokaż :naughty:

kurcze też bym kupił za taką cenę , nie wiesz kto ma ? :decayed:

stary, to przez jego b6 w d*pie mi się przewróciło i jestem w stanie z 2,5 przesiąść się na jeden osiem te ku :facepalm: uwaga: kaju rezygnuje z dwa i pół - świat się kończy, co?

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
Jawor a Ty b6 masz ? pokaż :naughty:

kurcze też bym kupił za taką cenę , nie wiesz kto ma ? :decayed:

A jak myślisz kto.. :sarcastic:

Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX :grin:

Opublikowano
no bo jeszcze rok temu za komplet gratów na swap quattro wołali 3000plnów

rok temu to Krycha nawet za tysia oddał :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
:polew: to czemu się nie pochwali Bexem ? Boi się battalionowców ? :grin:
Opublikowano
no bo jeszcze rok temu za komplet gratów na swap quattro wołali 3000plnów

rok temu to Krycha nawet za tysia oddał :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Jak Cię przypili to i do zmywozlewaka się wylejesz :grin: No nie? :wink:

Opublikowano
Jawor a Ty b6 masz ? pokaż :naughty:

kurcze też bym kupił za taką cenę , nie wiesz kto ma ? :decayed:

A jak myślisz kto.. :sarcastic:

Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX :grin:

jak sie kurwiksie nie pochwalisz po założeniu poprawnej maski, to osobiście Cie dojade - tym razem już powinienem być "trzeźwy" od prochów :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.