Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Smsa pisałem ale nic nie odpisał :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jawor a Ty masz staly dostep do tego Q no i walnij jaki koszt z montazem tak do odjazdu

Opublikowano

Też by mi się q przydalo:kox: pierwsze w pl 2.0 +q by było:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chyba ja sobie walne Q

Trzynastka tuż tuż ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Patrz. Powiedzieć o montażu Quattro to już wszyscy będą montować. :foch:

:polew:

Opublikowano
Patrz. Powiedzieć o montażu Quattro to już wszyscy będą montować. :foch:

:polew:

No tak to właśnie działa :whistling:

Opublikowano

ta bo Ty powiedziałeś i już myślisz że wszyscy montować będa :grin:

ja już od dawna czaję się, teraz wiem że przyszedł pacjent z UK czekam na trzynastkę i działam :naughty:

Opublikowano
ta bo Ty powiedziałeś i już myślisz że wszyscy montować będa :grin:

ja już od dawna czaję się, teraz wiem że przyszedł pacjent z UK czekam na trzynastkę i działam :naughty:

a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? :whistling::grin::decayed:

Opublikowano
ta bo Ty powiedziałeś i już myślisz że wszyscy montować będa :grin:

ja już od dawna czaję się, teraz wiem że przyszedł pacjent z UK czekam na trzynastkę i działam :naughty:

a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? :whistling::grin::decayed:

teraz jeszcze pamięci dorezam :decayed: może w tym tg no i tą lodówkę w schowku :naughty:

Opublikowano

Śmieje się oczywiście ale jak to taka taniocha wychodzi a banan na twarzy w zimkę jak się ma gdzie poszaleć to tylko montować czemu by nie.

A spalanie. Uj z nim :decayed:

Opublikowano
ta bo Ty powiedziałeś i już myślisz że wszyscy montować będa :grin:

ja już od dawna czaję się, teraz wiem że przyszedł pacjent z UK czekam na trzynastkę i działam :naughty:

a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? :whistling::grin::decayed:

teraz jeszcze pamięci dorezam :decayed: może w tym tg no i tą lodówkę w schowku :naughty:

Ty to lepiej do pracy idz :decayed:

Opublikowano

pytanko kratki plastry miodu w halogeny i na srodku beda pasowac w zderzak nie s-line z04roku??

Opublikowano

nie

Opublikowano
ta bo Ty powiedziałeś i już myślisz że wszyscy montować będa :grin:

ja już od dawna czaję się, teraz wiem że przyszedł pacjent z UK czekam na trzynastkę i działam :naughty:

a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? :whistling::grin::decayed:

teraz jeszcze pamięci dorezam :decayed: może w tym tg no i tą lodówkę w schowku :naughty:

Ty to lepiej do pracy idz :decayed:

+1 bo 13 nie da :grin:

Opublikowano
ta bo Ty powiedziałeś i już myślisz że wszyscy montować będa :grin:

ja już od dawna czaję się, teraz wiem że przyszedł pacjent z UK czekam na trzynastkę i działam :naughty:

a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? :whistling::grin::decayed:

teraz jeszcze pamięci dorezam :decayed: może w tym tg no i tą lodówkę w schowku :naughty:

Ty to lepiej do pracy idz :decayed:

co ja zrobie że znowu mam wolne :kwasny:

wywalają mnie na wolne a mi odwala we łbie i kasę tracę :doh:

Opublikowano

Ja jeszcze trzy dni i 3 tyg urlopu :banan:

Opublikowano
ta bo Ty powiedziałeś i już myślisz że wszyscy montować będa :grin:

ja już od dawna czaję się, teraz wiem że przyszedł pacjent z UK czekam na trzynastkę i działam :naughty:

a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? :whistling::grin::decayed:

teraz jeszcze pamięci dorezam :decayed: może w tym tg no i tą lodówkę w schowku :naughty:

Ty to lepiej do pracy idz :decayed:

co ja zrobie że znowu mam wolne :kwasny:

wywalają mnie na wolne a mi odwala we łbie i kasę tracę :doh:

a tak powaznie to zazdroszcze :wink:

Opublikowano
Jawor a Ty masz staly dostep do tego Q no i walnij jaki koszt z montazem tak do odjazdu

Mam dostęp. Osobiście nie montuje :wink: Jakikolwiek mechanior Ci to ogarnie.

Opublikowano
Ja jeszcze trzy dni i 3 tyg urlopu :banan:

A ja mialem 3,5 miesiaca urlopu. Mam nadzieje ze mi wspolczujesz jak ja sobie współczułem ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Jawor a Ty masz staly dostep do tego Q no i walnij jaki koszt z montazem tak do odjazdu

Mam dostęp. Osobiście nie montuje :wink: Jakikolwiek mechanior Ci to ogarnie.

Karol w raszynie ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Jawor a Ty masz staly dostep do tego Q no i walnij jaki koszt z montazem tak do odjazdu

Mam dostęp. Osobiście nie montuje :wink: Jakikolwiek mechanior Ci to ogarnie.

koszt?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.