Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Coś Wy dzisiaj spicie:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

czekaj bo dopiero z roboty wróciłem i przy korycie jeszcze siedze, wieczorem coś pospamujemy :banan:

Wieczorem to ją babe muszę obrobic:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chyba, że ma mały uchwyt w B7 :wink: ale wtedy auto światła i CLH odpada.

Opublikowano
Chyba, że ma mały uchwyt w B7 :wink: ale wtedy auto światła i CLH odpada.

o to to :decayed:

Opublikowano
dostępne kolory te co na fotce :decayed: w sumie 6 sztuk

Lol i dalej nie wiem czy jest czarne :) nie wysw mi foto na tel

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

turzol sprawdzałem tą osłonę i mam tylko jedną, wtf ? w quattro tak było ?

Na to wychodzi ze tdi

Q była tylko silnika

Opublikowano

4 czarne, 2 szare :wink:

Opublikowano

Panowie 2 pytanie:

Czy po zmianie hamulców z tyłu + płyn zawsze jest miętki pedał hamulca, potem twardnieje czy jakoś tak ?

a drugie to takie o co chodzi z tym że przekłamuje mi licznik ? temperatura silnika na kompie 90 a na liczniku nie ? :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

jezeli odpowietrzyles wszystko jak nalezy to raczej nie powinno tak byc ale jak ja zmienialem to tez mi sie pedal wydawal troche miekki ale po paru hamowaniach sie unormowalo...a co do temperatury to jak mialem podobnie i musialem wymienic czujnik cieczy bo walniety byl:wink:

Opublikowano

czujnik cieczy ? mówimy o tym zielonym, czujnik temperatury tak ? No właśnie jest nowy :whistling:

Opublikowano
czujnik cieczy ? mówimy o tym zielonym, czujnik temperatury tak ? No właśnie jest nowy :whistling:

Ktory nowy? 4 pin czy2? 4 pin daje na komp i zegary chyba

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
czujnik cieczy ? mówimy o tym zielonym, czujnik temperatury tak ? No właśnie jest nowy :whistling:

a czujnik ori?

Opublikowano

ja dwa razy zmienialem

Opublikowano

nowy, oryginał. nie wiem o co chodzi :whistling:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

ale na kompie pokazuje ze jest 90 stopni a na liczniku brakuje ? Idzie sygnał właśnie z czujnika do licznika ?

Opublikowano

Ja też kiedyś kupiłem w sklepie niby oryginał za 40pln i wymieniałem 3 razy. Facet się zarzekał że to ori i sprzedaje tego setki. Doszło do tego ze pod sklepem montowałem, robiłem odczyty na vag i po 15 minutach zanosiłem z powrotem.

Wkurzyłem się pojechałem do aso zapłaciłem 90 pare zł i jak ręką odjął śmiga do dzisiaj.

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

Opublikowano

zapodajcie numer tego czujnika

Opublikowano

czyli obstawiacie że to wina czujnika :whistling: kurde :kwasny:

Opublikowano

turzol jest czarne lustro :wink:

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

właśnie się przyglądnąłem... w amerykańcu masz klamkę razem z wejściem od rączki. myślałem sobie aby zapodać klamkę europejską, ale tam nie ma owego wejścia na rączkę :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.