Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

turzol nie widziałeś gdzieś odbiornika do pilota webasto ?

Nie szukałem nic z webasto ostatnio. Wywalilem subskrybcje na teile bo za dużo tego było :facepalm:

bo mi chyba się coś wykończył, jak byś tam widział daj znać, może i go jeszcze kolega elektronik postawi ale nie wiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A moj piec odpukać śmiga , czasem przy gaszeniu przykopci, ale ogólnie tragedii nie ma. Na następny sezon szykuje się na remont pieca, czyli wyciągnięcie, czyszczenie + nowy zestaw naprawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj piec odpukać śmiga , czasem przy gaszeniu przykopci, ale ogólnie tragedii nie ma. Na następny sezon szykuje się na remont pieca, czyli wyciągnięcie, czyszczenie + nowy zestaw naprawczy.

u mnie jak zimno bardzo nie odpali :kwasny: a jak cieplej odpala ni ekopci nic się nie dzieję, mam nadzieję że to świeca żarowa, bo już zdrowia nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomale ! :)

najdzie to na kij b6 ? na ramke tez da sie podobno naciągnąć, ale główne pytanie brzmi czy pasuje na kij bo ktoś kiedyś pisał, że od a3 pasuje tylko nie wiem czy dokładnie taka:

NOWA GAŁKA AUDI A3 S-LINE SKÓRZANY MIESZEK ORYG! (3856174646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

Marcino87:wink:

Ja tez, i nawet bede mial jedna na sprzedaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

Marcino87:wink:

Ja tez, i nawet bede mial jedna na sprzedaz :)

bij do Domina on chcę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

tutaj jak mnie nie ma w ciągu dnia to mam kilka zakładek zawsze do nadrobienia :kox:

JÓZEK a to znasz?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ale jary kawałek :wink: ale jedna z tego teledysku to mi ryje beret :kox: aż coraz konkretniej myśle o wakacjach na Majorce :decayed: tam są takie klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 2 pytanie:

Czy po zmianie hamulców z tyłu + płyn zawsze jest miętki pedał hamulca, potem twardnieje czy jakoś tak ?

a drugie to takie o co chodzi z tym że przekłamuje mi licznik ? temperatura silnika na kompie 90 a na liczniku nie ? :whistling::whistling::whistling:

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie to dziwnie jest.

Na liczniku jest 50*C i na VAGu też. Od 50*C do 70*C wskazania się pokrywają z VAGiem i licznikiem, ale jak na VAGu jest już 80*C to wskazówka ma 90*C. Poza tym od 80*C do 105*C pokazuje mi jako 90*C na liczniku :whistling:

Niestety wynik temp. na liczniku ma tolerancje paru stopni na plus jak i minus przy 90 stopniach żeby lepiej wygladalo na liczniku . Tak jest w wielu markach samochodow. Ale sa lepsze przypadki. Ja w BMW e91 nie mam takiego wskazania wogole:shock3::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos potrzebowal to mam schemacik podlaczenia klameczki USA:

Po lewej piny wtyki klamki, po prawej wtyki do modulu drzwi.

1 - 10

2 - 27

3 - 6

4 - 21

5 - 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kawałek ale fajny:thumbup:

chyba jeszcze dobrze go pamietasz z wakacji:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, ze silnik dogrzewal mi się tylko do 50 stopni i nie wiem czy tak już poprzedni wlasciciel nie jezdzil kilka lat z niewiedzy:kwasny: Oczywiście musialem wymienić termostat glowny jak i EGRu. No ale żeby w BMW nie było tego wskazania,,,:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...