Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to tera muszę wyrezac quattro żeby upchnąć silnik z rs4 b7 :/

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?

Opublikowano

nie lepiej 2,7TT ?

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?

Ojciec cwiara jest od liczników specem :naughty:

Opublikowano
Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?

zapodaj adaptacje z kanału 19:wink: mam nadzieje ze w głownym kodowaniu niegrzebales:wink:

Opublikowano
nie lepiej 2,7TT ?

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?

Ojciec cwiara jest od liczników specem :naughty:

eee 2.7 fajne jest ale V8 to V8

2.7 tak nie zagra :( a szkoda

Opublikowano

no tak tylko te silniki ponoć nie trzymają mocy :whistling:

Opublikowano

jak będzie trzymał te ze 380 to i tak by było fajnie

z innej beczki , potrzebuje te plastikowe maskownice szyn foteli , pod elektryczne stołki, ma ktoś załatwić

Opublikowano
nie lepiej 2,7TT ?

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?

Ojciec cwiara jest od liczników specem :naughty:

eee 2.7 fajne jest ale V8 to V8

2.7 tak nie zagra :( a szkoda

A wydech z rsa masz?

Opublikowano

Enjzg3R.jpg

:kox:

Opublikowano
nie lepiej 2,7TT ?

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?

Ojciec cwiara jest od liczników specem :naughty:

eee 2.7 fajne jest ale V8 to V8

2.7 tak nie zagra :( a szkoda

A wydech z rsa masz?

sie załatwi jak juz bym sie decydował

Opublikowano
nie lepiej 2,7TT ?

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?

Ojciec cwiara jest od liczników specem :naughty:

eee 2.7 fajne jest ale V8 to V8

2.7 tak nie zagra :( a szkoda

A wydech z rsa masz?

sie załatwi jak juz bym sie decydował

Jak co to pisz, bo wiem gdzie taki leży :wink:

Opublikowano

ja dopiero od wczoraj powoli dochodze do siebie :decayed:

Opublikowano

To z kim tak jazzu dałeś?:decayed:

Opublikowano

Co tu kierwa taka cisza? Znowu mordy mpczycie?:decayed:

Opublikowano

Tutaj cisza ale za to na mientkich dzisiaj był szał macicy w okolicy:grin:

Opublikowano
Co tu kierwa taka cisza? Znowu mordy mpczycie?:decayed:

cos przywiózł to tera moje:grin::decayed:

Opublikowano
To z kim tak jazzu dałeś?:decayed:

z kumplami z pracy:wink:

Opublikowano

Artur nowy zderzak opijał :grin:

Opublikowano

No jeszcze niech się tydzień nacieszy bo w przyszła sobotę......montage:banan::kox:

Opublikowano

potem Wladi bedzie juz tylo spiewał

:banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.