Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi Elita, za oknem slonce, zderzak do rezania lezy w garazu a czlowek musi dlubac w papierach przy biurku eh :/

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostrowiec kielce 38minut,,:-) jak paści jednak zostaną trza lepszy hebel założyć bo strach :kox:

Ale tu cisza.

Opublikowano
Ostrowiec kielce 38minut,,:-) jak paści jednak zostaną trza lepszy hebel założyć bo strach :kox:

Ale tu cisza.

Ja miałem ostatnio taki czas ale dystans był inny Sypialnia-Kuchnia (dzień wcześniej było spotkanie w zacnym gronie :grin:)

Opublikowano

Cisza bo wszyscy pracuja ;)

Opublikowano
Cisza bo wszyscy pracuja ;)

Ja za kilka h zaczynam weekend:przebiegly:

Opublikowano
Ostrowiec kielce 38minut,,:-) jak paści jednak zostaną trza lepszy hebel założyć bo strach :kox:

Ale tu cisza.

Ja miałem ostatnio taki czas ale dystans był inny Sypialnia-Kuchnia (dzień wcześniej było spotkanie w zacnym gronie :grin:)

Stare czasy z za bloku do domu 2h szedłem :polew: MŁODOŚĆ :polew::kox:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Cisza bo wszyscy pracuja ;)

Ja bym się przez Wladiego spóźnił ale czas był dobry :-)

Wladimir paka będzie jutro.

Opublikowano

Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

Marcinek miał mi sprawdzic i zapomniał bo tez szukałem i nic:kwasny: a nr. przynajmniej te z b7 maja:wink:

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

Marcinek miał mi sprawdzic i zapomniał bo tez szukałem i nic:kwasny: a nr. przynajmniej te z b7 maja:wink:

To trzeba go gonić :bicz2:

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

Marcinek miał mi sprawdzic i zapomniał bo tez szukałem i nic:kwasny: a nr. przynajmniej te z b7 maja:wink:

To trzeba go gonić :bicz2:

pojechał do makaronów i ma we d*pie:kwasny::whistling:

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś na zbyciu dokładki sline na przód? :wink:

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

Mozna.

Sam kupowalem.

Za 2 cos kolo 20zl placilem.zaraz odszukam nr.

Opublikowano
Panowie nie ma ktoś na zbyciu dokładki sline na przód? :wink:

FB :decayed:

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

8J0419732 :hi:

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

8J0419732 :hi:

Gracias :hi:

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

8J0419732 :hi:

Gracias :hi:

Tomek pamiętaj o mnie :wink:

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

8J0419732 :hi:

Gracias :hi:

Tomek pamiętaj o mnie :wink:

OK to zamawiam 4szt

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

l21r7Nw.jpg

:grin:

Opublikowano

Rotor na pokładzie:kox: Są piekne:banan:

Opublikowano

jak bym miał taka s5 to tez bym jeździł na ręcznym a nie panienki w głowie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.