Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez poluje na recaro dla bobasa:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Smyk.pl najtaniej jak szukałem.

Opublikowano
Oglądałem z żoną foteliki i widziałem kilka Recarosów ufff ceny nie małe zaczynające się od 7 stówek w górę, ale widać, że wysoka półeczka :whistling:

na brzdąca się kosztów nie liczy :wink:

Opublikowano
ja tez poluje na recaro dla bobasa:decayed:

mój przystojniak już ma:decayed:

Opublikowano
bla bla bla

:foch: !

Opublikowano
ja tez poluje na recaro dla bobasa:decayed:

mój przystojniak już ma:decayed:

moja mala tez napewno bedzie miala:wink:a ojciec tez se pewnie walnie recaro co by pasowalo do kompletu:decayed::naughty:

Opublikowano

IMG_1212.jpg

Dobry fotelik jak widać :decayed:

Opublikowano
bla bla bla

:foch: !

jakiś niewyraźny dziś jesteś :grin:

Opublikowano
bla bla bla

:foch: !

jakiś niewyraźny dziś jesteś :grin:

nawet mnie nie denerwuj.

Opublikowano
ja tez poluje na recaro dla bobasa:decayed:

mój przystojniak już ma:decayed:

moja mala tez napewno bedzie miala:wink:a ojciec tez se pewnie walnie recaro co by pasowalo do kompletu:decayed::naughty:

czytasz mi w myślach :grin::naughty:

Opublikowano

kaju zluzuj posladki :wink:

Opublikowano
ja tez poluje na recaro dla bobasa:decayed:

mój przystojniak już ma:decayed:

moja mala tez napewno bedzie miala:wink:a ojciec tez se pewnie walnie recaro co by pasowalo do kompletu:decayed::naughty:

czytasz mi w myślach :grin::naughty:

o to to:decayed:

Opublikowano
Oglądałem z żoną foteliki i widziałem kilka Recarosów ufff ceny nie małe zaczynające się od 7 stówek w górę, ale widać, że wysoka półeczka :whistling:

Mam uzywany fotelik Recaro z bazą isofix na sell, na pewno za mniej niż 700stówek ;) Dodam, że sama baza kosztowała 450pln

Opublikowano
kaju zluzuj posladki :wink:

józek my się kochamy ,a w małżeństwie bywają kłótnie :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
bla bla bla

:foch: !

jakiś niewyraźny dziś jesteś :grin:

nawet mnie nie denerwuj.

Opier.ol ramkę rutinoscorbinu:decayed:

Opublikowano
kaju zluzuj posladki :wink:

józek my się kochamy ,a w małżeństwie bywają kłótnie :polew::polew::polew::polew::polew:

oo to to to, a po to się kłócimy, bo potem godzenie jest fajne... :naughty::brzydkibanan:

Opublikowano
Oglądałem z żoną foteliki i widziałem kilka Recarosów ufff ceny nie małe zaczynające się od 7 stówek w górę, ale widać, że wysoka półeczka :whistling:

Mam uzywany fotelik Recaro z bazą isofix na sell, na pewno za mniej niż 700stówek ;) Dodam, że sama baza kosztowała 450pln

Artur nie sprzedawaj lepiej. Nigdy nie wiadomo coś jeszcse może.się przytrafi :whistling::naughty:
Opublikowano
Oglądałem z żoną foteliki i widziałem kilka Recarosów ufff ceny nie małe zaczynające się od 7 stówek w górę, ale widać, że wysoka półeczka :whistling:

Mam uzywany fotelik Recaro z bazą isofix na sell, na pewno za mniej niż 700stówek ;) Dodam, że sama baza kosztowała 450pln

Artur nie sprzedawaj lepiej. Nigdy nie wiadomo coś jeszcse może.się przytrafi :whistling::naughty:

o to to dokładnie :naughty:

Opublikowano
bla bla bla

:foch: !

jakiś niewyraźny dziś jesteś :grin:

nawet mnie nie denerwuj.

Opier.ol ramkę rutinoscorbinu:decayed:

kolejny nie w temacie :grin: truskawek, my nie możemy tak oficjalnie :grin:

Opublikowano
truskawek, my nie możemy tak oficjalnie :grin:

:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.