Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rotor na pokładzie:kox: Są piekne:banan:

KOSA :decayed: dawaj foto :slina::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany można dokupić zaślepki śrub którymi się przykręca airbag w kierownicy TTS/R8 ?? Bo w etce tego nie widzę...

Marcinek miał mi sprawdzic i zapomniał bo tez szukałem i nic:kwasny: a nr. przynajmniej te z b7 maja:wink:

To trzeba go gonić :bicz2:

pojechał do makaronów i ma we d*pie:kwasny::whistling:

prawdopodobnie dzisiaj koło północy będzie już w polszy - przed chwilą do mnie truknął :wink: Doniu mamy u niego mega flache za dzisiejszy numer :kox:

Opublikowano
Rotor na pokładzie:kox: Są piekne:banan:

KOSA :decayed: dawaj foto :slina::kox:

Ty wlasnie foto miało być a nie ma.

Opublikowano
Rotor na pokładzie:kox: Są piekne:banan:

KOSA :decayed: dawaj foto :slina::kox:

Ty wlasnie foto miało być a nie ma.

jak to mówimy w battalionie: bez pikczersa sie nie liczy! :decayed:

Opublikowano
Doniu mamy u niego mega flache za dzisiejszy numer :kox:

znaczy najlepszy napój na K - krzynka wódki :decayed:

Opublikowano

du6umuga.jpg

Kijowe bo fonem ale na żywo jest sztos:kox:

Opublikowano

Jutro coś cykne lustrem ale gwint jeszcze nie skrecony:wink: Po za tym co zrobie jak śnieg doj**ie?:decayed:

Opublikowano
Ostrowiec kielce 38minut,,:-) jak paści jednak zostaną trza lepszy hebel założyć bo strach :kox:

Ale tu cisza.

Ja miałem ostatnio taki czas ale dystans był inny Sypialnia-Kuchnia (dzień wcześniej było spotkanie w zacnym gronie :grin:)

Stare czasy z za bloku do domu 2h szedłem :polew: MŁODOŚĆ :polew::kox:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Cisza bo wszyscy pracuja ;)

Ja bym się przez Wladiego spóźnił ale czas był dobry :-)

Wladimir paka będzie jutro.

Dziękówka:banan: Hammer łajzo wysłałeś płytkę?:decayed::decayed:
Opublikowano

No to patrzcie jak w weekend bedzie snieg padal zapowiadali na roznych kanalach, a te aluski to masz Andrzeju zajebiasz, sam na takie chorowalem i pozostana juz w sferze marzen tylko hehe.

Opublikowano
No to patrzcie jak w weekend bedzie snieg padal zapowiadali na roznych kanalach, a te aluski to masz Andrzeju zajebiasz, sam na takie chorowalem i pozostana juz w sferze marzen tylko hehe.

Za rok się hajtam więc korzystam teraz:decayed: Chcę furę dopieścić i pewnie tylko wpadnie recaro takie

9522060.jpg

:decayed:

Opublikowano

3...2...1...dla ludzi z Podlasia albo jak ktoś ma nie daleko...

zderzak s4 b6 audi a4 Białystok Piasta II

po małej edycji poszło

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/14/du6umuga.jpg

Kijowe bo fonem ale na żywo jest sztos:kox:

Parametry? :whistling:

Darki( nie dogryzaj:decayed:)

19X8,5 ET42:wink:

szerszych nie było ?? :decayed:

Opublikowano
No to patrzcie jak w weekend bedzie snieg padal zapowiadali na roznych kanalach, a te aluski to masz Andrzeju zajebiasz, sam na takie chorowalem i pozostana juz w sferze marzen tylko hehe.

Za rok się hajtam więc korzystam teraz:decayed: Chcę furę dopieścić i pewnie tylko wpadnie recaro takie

http://photos04.istore.pl/14307/photos/big/9522060.jpg

:decayed:

Takie to ja mam:-)

Opublikowano

Oglądałem z żoną foteliki i widziałem kilka Recarosów ufff ceny nie małe zaczynające się od 7 stówek w górę, ale widać, że wysoka półeczka :whistling:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/14/du6umuga.jpg

Kijowe bo fonem ale na żywo jest sztos:kox:

Parametry? :whistling:

Darki( nie dogryzaj:decayed:)

19X8,5 ET42:wink:

szerszych nie było ?? :decayed:

No nie. Ale przy gumie 225 z przodu będą akurat:wink: I tak mi już mało nadkoli zostało:decayed:

Jutro od razu objeżdzam je wheeguard`em:kox:

Opublikowano
Oglądałem z żoną foteliki i widziałem kilka Recarosów ufff ceny nie małe zaczynające się od 7 stówek w górę, ale widać, że wysoka półeczka :whistling:
wiesz jak jest kupisz tańszy i niech się coś stanie(odpukać). Ja.za 650 z. Kw kupiłem najnowsze recaro z 2014r:-).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.