Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ładny panoramix :naughty:

wujek! :drunk:

ja vol :decayed::drunk:

heeeej hoooo! wiruje cały śfjaaat! :drunk:

chciałabym chciala :decayed::drunk:

aaaajj aaaj w sercu mi graj! :drunk:

miodddd malinaaaa :decayed::drunk:

wszyscy tańczo skaczo i śpiewajo! :drunk:

bo ja tanczyc chce ..... albo nie pic mnie sie chce :decayed::drunk:

Doniek a walczyles juz moze z MCE z b7?bo mam male pytanko

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no właśnie jak jadę na dziennych to mi mruga czasem :facepalm:, dlatego pisałem Domin w pierwszym poście bo On mi rezał tego moda :decayed: mijania WYŁĄCZONE :decayed:

tego jeszcze nie grali :grin:

Opublikowano
no właśnie jak jadę na dziennych to mi mruga czasem :facepalm:, dlatego pisałem Domin w pierwszym poście bo On mi rezał tego moda :decayed: mijania WYŁĄCZONE :decayed:

dziewnie :eusathink: kurde te moduły do swiatel dziennych coraz to ulepszai coraz nowe kwiatki wychodza :kwasny: Maniek tak na szybko mozna zdjac połke , odnalezc brazowy przewód od modulu i wpiac go we wlacznik swiateł pod pin 13 :wink:

Opublikowano

Teraz Doniek siedzi cicho bo wie że coś spier....:grin::grin::grin:

Opublikowano

Doniek a walczyles juz moze z MCE z b7?bo mam male pytanko

niomm :naughty:

Opublikowano
no właśnie jak jadę na dziennych to mi mruga czasem :facepalm:, dlatego pisałem Domin w pierwszym poście bo On mi rezał tego moda :decayed: mijania WYŁĄCZONE :decayed:

tego jeszcze nie grali :grin:

poważnie :decayed: jak jechałem do BT to ludzie czasem mówili mi że widzą w lusterku jak mruga - nie wierzyłem, ale dziś widziałem na własne piękne oczy na przeglądzie w lustrze na wrotach wyjazdowych od stacji diagnostycznej :wink:

Opublikowano
Teraz Doniek siedzi cicho bo wie że coś spier....:grin::grin::grin:

te te z wampa :decayed:

Opublikowano
no właśnie jak jadę na dziennych to mi mruga czasem :facepalm:, dlatego pisałem Domin w pierwszym poście bo On mi rezał tego moda :decayed: mijania WYŁĄCZONE :decayed:

tego jeszcze nie grali :grin:

poważnie :decayed: jak jechałem do BT to ludzie czasem mówili mi że widzą w lusterku jak mruga - nie wierzyłem, ale dziś widziałem na własne piękne oczy na przeglądzie w lustrze na wrotach wyjazdowych od stacji diagnostycznej :wink:

narcyz :grin:

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:
Opublikowano

Doniek a walczyles juz moze z MCE z b7?bo mam male pytanko

niomm :naughty:

to powiedz mi co to moze byc ze jak mialem swoj stary mce i wlacznik swiatel to z bixami bylo wszystko w porzadku a po zmianie mce i wlacznika na auto po przekreceniu stacyjki pojawia sie jednorazowe mrugniecie bixem a jak przelacze wlacznik swiatla na auto to juz tego nie ma i ujj wie o co kaman:kwasny:spotkales sie z czyms takim???

Opublikowano
no właśnie jak jadę na dziennych to mi mruga czasem :facepalm:, dlatego pisałem Domin w pierwszym poście bo On mi rezał tego moda :decayed: mijania WYŁĄCZONE :decayed:

dziewnie :eusathink: kurde te moduły do swiatel dziennych coraz to ulepszai coraz nowe kwiatki wychodza :kwasny: Maniek tak na szybko mozna zdjac połke , odnalezc brazowy przewód od modulu i wpiac go we wlacznik swiateł pod pin 13 :wink:

Domin Ty mi nie mów o kabelkach co gdzie podlączyć bo auto spalę :facepalm: mówiłem Ci jak odłączałem tylko samo radio od auta firmowego :grin::facepalm:

Opublikowano
ale nie używam xenonów tylko dziennych (30% długich) a xenon i tak mryga czasem ...ebany :kwasny: może tak być :question:

jesli masz d1s to na 99% zarnik tak twierdzi Grześiu Gwerty :decayed:

Opublikowano

Doniek a walczyles juz moze z MCE z b7?bo mam male pytanko

niomm :naughty:

to powiedz mi co to moze byc ze jak mialem swoj stary mce i wlacznik swiatel to z bixami bylo wszystko w porzadku a po zmianie mce i wlacznika na auto po przekreceniu stacyjki pojawia sie jednorazowe mrugniecie bixem a jak przelacze wlacznik swiatla na auto to juz tego nie ma i ujj wie o co kaman:kwasny:spotkales sie z czyms takim???

masz nadal podłaczona i zarówke długich i przeslone bix ze soba:wink:

Opublikowano
ale nie używam xenonów tylko dziennych (30% długich) a xenon i tak mryga czasem ...ebany :kwasny: może tak być :question:

jesli masz d1s to na 99% zarnik tak twierdzi Grześiu Gwerty :decayed:

kuleje - do wymiany :question:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

czyli teoretycznie jak bym zamienił żarniki to powinna druga lampa mrugać :eusathink:jutro zrobię testa :decayed:

Opublikowano
ale nie używam xenonów tylko dziennych (30% długich) a xenon i tak mryga czasem ...ebany :kwasny: może tak być :question:

jesli masz d1s to na 99% zarnik tak twierdzi Grześiu Gwerty :decayed:

kuleje - do wymiany :question:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

czyli teoretycznie jak bym zamienił żarniki to powinna druga lampa mrugać :eusathink:jutro zrobię testa :decayed:

dokładnie zmień stronami i bedziesz wszystko wiedział

Opublikowano

Doniek a walczyles juz moze z MCE z b7?bo mam male pytanko

niomm :naughty:

to powiedz mi co to moze byc ze jak mialem swoj stary mce i wlacznik swiatel to z bixami bylo wszystko w porzadku a po zmianie mce i wlacznika na auto po przekreceniu stacyjki pojawia sie jednorazowe mrugniecie bixem a jak przelacze wlacznik swiatla na auto to juz tego nie ma i ujj wie o co kaman:kwasny:spotkales sie z czyms takim???

masz nadal podłaczona i zarówke długich i przeslone bix ze soba:wink:

nom.czy to moze tam tkwic problem?

Opublikowano

Doniek a walczyles juz moze z MCE z b7?bo mam male pytanko

niomm :naughty:

to powiedz mi co to moze byc ze jak mialem swoj stary mce i wlacznik swiatel to z bixami bylo wszystko w porzadku a po zmianie mce i wlacznika na auto po przekreceniu stacyjki pojawia sie jednorazowe mrugniecie bixem a jak przelacze wlacznik swiatla na auto to juz tego nie ma i ujj wie o co kaman:kwasny:spotkales sie z czyms takim???

masz nadal podłaczona i zarówke długich i przeslone bix ze soba:wink:

nom.czy to moze tam tkwic problem?

nom :wink:

Opublikowano

no to juz jestem ciut madrzejszy:decayed:

Opublikowano

dobra Pany postaram się jutro zrobić testa, może coś nakręcę i dam znak/sygnał co i jak :wink:

Narka ewry bady i miłego wieczorku :wink:

Opublikowano
Teraz Doniek siedzi cicho bo wie że coś spier....:grin::grin::grin:

te te z wampa :decayed:

Jeju z wampa ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.