Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to na swieta nie zjezdzasz do pl?

wisi to w powietrzu jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Cos tu wietrznie :D czas spadac z roboty do domu, strzelic piwko i obejrzec kolejne odcinki Gas Monkey na kanale Discovery ;)

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

Chłopaki majac tylne boczki z wiazką z B6 pod elektryke szyb, moge bez problemu wziac przyciski z B7? Te przyciski przypadkiem nie roznia sie wielkoscia wtyczki? Nie chcialbym wkurzyc sie kiedy podczas montazu okazaloby sie, ze wtyczka wiazki z B6 jest inna niz gniazdko przycisku tylnej szyby z B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomekza info, Szukam styranych przyciskow do raczek tylnych szyb aby dzialaly moga byc porysowane i tak bede robil podmianke gornych nakladek. Ktos moze ma niepotrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sknery wyjeli przyciski z raczek i boczki przyszly bez przyciskow, za to z klamkami podswietlanymi z diodami takze nie rozumiem polityki handlarzy ;)

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

Kurka wodna...Tomaszu chcialbym w weekend zamontowac te szybki grrr :/ Tak aby po przyjezdzie po 12 kwietnia do Ciebie miec juz cos do pokazania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktośkiedyś wspominał ze jakis koleś ma cały zestaw do swapa na quattro .Aktualne to jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o 16:40 stałem obok niego na swiatlach na zwirki i wigury epickie wlepy ^^

e28e9fb253b0281am.jpg

a tu więcej o tym Panu

"Wypier? nas Urząd Skarbowy". Zbigniew Stonoga: 1,9 mln zł ugrzęzło w urzędzie nawet na sto lat | NaTemat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sknery wyjeli przyciski z raczek i boczki przyszly bez przyciskow, za to z klamkami podswietlanymi z diodami takze nie rozumiem polityki handlarzy ;)

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

Kurka wodna...Tomaszu chcialbym w weekend zamontowac te szybki grrr :/ Tak aby po przyjezdzie po 12 kwietnia do Ciebie miec juz cos do pokazania :D

To juz od ciebie zależy stary ode mnie byś je miał za darmoszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jo godzinke temu otworzylem :D jest lustereczko i dluga wiazka kabelkow, ktore mozna wykorzystac do montazu lusterka

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

Tomaszu przekonales mnie :) w takim razie zabierz ze soba do PL 2 przyciski do tylnych szybek, moga byc pozdzierane :D chyba bede pieszo wracal od Ciebie do Ełku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktośkiedyś wspominał ze jakis koleś ma cały zestaw do swapa na quattro .Aktualne to jeszcze ?

gadaj z jaworem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, kupiłem te osram night breaker unlimited i nie jestem zadowolony... nie świecą całkowicie na biało... mają poświatę lekkiego koloru żółtego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, kupiłem te osram night breaker unlimited i nie jestem zadowolony... nie świecą całkowicie na biało... mają poświatę lekkiego koloru żółtego :facepalm:

Przeczysc styki.. sprawdz napiecie.. ja mam i jest bialo ; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1K0820743CC - 730x670x270mm

1K0820743CD - 700x660x245mm

Mają różne wymiary, a o zmianie jednego na drugi nic nie jest napisane.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oryginały wyglądają dałem 65zł i na pudęłkach były blomby z wybitymi numerami seryjnymi plus kod QR hmm dziwne. Napięcie rozumiem powinno być coś kole 12V ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...