Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli gwint jest do FWD a ktoś chce to Q to chętnie zamienię się na tylne springi z regulacją:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemis czyzbys mnie przebijał w aukcji ;)

Juziu sam się nad nim zastanawiam...tylko nie ma podane z jakim motorem była ta B6 no i własnie czy do Q...wiadomo tylko że sedan ja tez mam Avanta ale Flayer ma sposób na to żeby d*pa tak nie siadała:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho to widzę że nie tylko ja chce sobie niżej troszkę pojeździć...ale na spokojnie...jakby nawet wygrał aukcje to w sobote się okaże czy czasem B^ nie pójdzie w inne ręce...także jak coś to ci odsprzedam:)

tylko żebyś nie zrozumiał tego jako wyzwanie...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś możliwość sprawdzenia w ETCE czy przewody klimy o nr 1K0820743CD oraz 1K0820743CC są takie same (zamienne) czy różnią się czymś :eusathink:?

nie znajdzie się osoba, która mogłaby pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1K0820743CC - 730x670x270mm

1K0820743CD - 700x660x245mm

Mają różne wymiary, a o zmianie jednego na drugi nic nie jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu w PZU przy przedluzaniu umowy Minicasco moje B6 1.8T fwd z 2001r wg eurotax wycenione zostalo na niecale 17tysi. Nie istotne czy mam dolozonego zew sline xenony itp. Jak chcalbym podniesc wartosc przy ubezpieczeniu musialbym zrobic indywidualna wycene u rzeczoznawcy i wowczas bym zyskal kilka setek wiecej -tak powiedziala ubezpieczycielka

u mnie w generali wcenili mojego trupa na 9800zl z AC a same stolki sa warte 4-5tys lol , pytam babiszona gdzie ja kupie b6 w normalnym stanie za 9800 a ona do mła ze tyle warte wedle komputer ---

najsmiejszniejsze jest to ze chcac kupic u nich pakiet oc + ac majac 60/60% znizek musial bym im bulic prawie 3400zl ubezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak mniej więcej która by Ci pasowała godzina ? koło 16 ?
Myślę że mogło by być ale to wiesz na bieżąco będziemy się ugadywać do niedzieli jeszcze czas:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak mniej więcej która by Ci pasowała godzina ? koło 16 ?
Myślę że mogło by być ale to wiesz na bieżąco będziemy się ugadywać do niedzieli jeszcze czas:wink:

jak piękny nie będzie w trasę leciał to możemy też zajechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z jakiego tworzywa są zrobione u nas zdesie??:whistling:Chyba będę rezał s-line łączony:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z jakiego tworzywa są zrobione u nas zdesie??:whistling:Chyba będę rezał s-line łączony:naughty:
Zaczęło się:whistling: Marcin będzie brał prowizje od patentu:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łęga zrobil naprawde fajne fotostory rezania zwyklej gory do dokladki sline, zrobilem wg tamtego schematu i jest fantastiko zdesio. Sam troszke pokombinowalem z dorobieniem uchwytow aby kratki boczne sline trzymaly sie w tym skladaku jak w ori i jest Git.

Ja przy znizkach 60/60% + 5% za kontynuacje + dodatkowe 20% dla formacji mundurowych i full Autocasco kosztuje mnie 700kilka zlotych w PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cienki w uszach jest:przebiegly:

Mowisz masz cienkiego ;)?

Jesteś nie miły:wstydliwy:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Łęga zrobil naprawde fajne fotostory rezania zwyklej gory do dokladki sline, zrobilem wg tamtego schematu i jest fantastiko zdesio. Sam troszke pokombinowalem z dorobieniem uchwytow aby kratki boczne sline trzymaly sie w tym skladaku jak w ori i jest Git.

Ja przy znizkach 60/60% + 5% za kontynuacje + dodatkowe 20% dla formacji mundurowych i full Autocasco kosztuje mnie 700kilka zlotych w PZU.

Masz link może?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...