Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe Wladi robimy im na złość i zostawiamy fury jak są albo jeszcze wyżej :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jest WojtkaA4 aukcja :wink:

Opublikowano

Przecież masz tańszą:whistling: z Cupry:polew: zakładaj a nie się czaisz...

Opublikowano

dopiero teraz przed kompa siadłem :decayed:

droga, tańszą chce :grin::naughty:

a tył to pod dwururke i z pdc

Poruchać za darmo może jeszcze być chciał?:decayed:

i frytki do tego :grin:

Opublikowano
Wpadł Kał(j) i pozamiatał(j) :polew::polew::polew: kutfa Fanta poyebało Was jeszcze trochę to air już będzie jak koza:polew::polew::polew::polew:

no stary poważnie moj parch to dzisiaj wyglądał jak doberman przy jamniku :polew:

Opublikowano
Wpadł Kał(j) i pozamiatał(j) :polew::polew::polew: kutfa Fanta poyebało Was jeszcze trochę to air już będzie jak koza:polew::polew::polew::polew:

poczkaj Ty, przyjadziesz do mnie na działkje, to Ci siódemkje zaplikuje dodupnie na dziń dybry :grin: dobra pany zawijam :brzydkibanan: bo rano do gebelsów zawijam :facepalm:

Za mały kaliber dla Wladiego:polew:

Opublikowano
Wpadł Kał(j) i pozamiatał(j) :polew::polew::polew: kutfa Fanta poyebało Was jeszcze trochę to air już będzie jak koza:polew::polew::polew::polew:

no stary poważnie moj parch to dzisiaj wyglądał jak doberman przy jamniku :polew:

Ty się kuźwa z Hammerem nie zadawaj:facepalm::grin:
Opublikowano
Przecież masz tańszą:whistling: z Cupry:polew: zakładaj a nie się czaisz...

taaa z cupry nawet nie mierze :grin: pod zwykły zdeś to lypa

Opublikowano

A tak wogóle to jak tu się ożywiło.

Święta minęły i ludzie wrócili. :grin:

Opublikowano
Wpadł Kał(j) i pozamiatał(j) :polew::polew::polew: kutfa Fanta poyebało Was jeszcze trochę to air już będzie jak koza:polew::polew::polew::polew:

poczkaj Ty, przyjadziesz do mnie na działkje, to Ci siódemkje zaplikuje dodupnie na dziń dybry :grin: dobra pany zawijam :brzydkibanan: bo rano do gebelsów zawijam :facepalm:

Za mały kaliber dla Wladiego:polew:

na chwile uspokojenia mu wystarczy :grin:

Opublikowano

21
Opublikowano
jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

bo jebne :decayed:

Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie

Opublikowano
Wpadł Kał(j) i pozamiatał(j) :polew::polew::polew: kutfa Fanta poyebało Was jeszcze trochę to air już będzie jak koza:polew::polew::polew::polew:

poczkaj Ty, przyjadziesz do mnie na działkje, to Ci siódemkje zaplikuje dodupnie na dziń dybry :grin: dobra pany zawijam :brzydkibanan: bo rano do gebelsów zawijam :facepalm:

Za mały kaliber dla Wladiego:polew:

Z czego karwa ha....Tobie to od razu litra się zapoda z gwintowaną szyjką:polew::polew::polew:
Opublikowano
Wpadł Kał(j) i pozamiatał(j) :polew::polew::polew: kutfa Fanta poyebało Was jeszcze trochę to air już będzie jak koza:polew::polew::polew::polew:

no stary poważnie moj parch to dzisiaj wyglądał jak doberman przy jamniku :polew:

Ty się kuźwa z Hammerem nie zadawaj:facepalm::grin:

ee tam młotek to inna bajka :wink: dzekson przyleciał na spota i mnie zawstydził :grin:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

bo jebne :decayed:

Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie

:decayed: Artur kiedy do Miasta Królów Polski zawitasz ?

Opublikowano

Mnie tam szydera tych gadów (Wandej, Hammerek itp, itd) nie rusza koza jest moja i będę ją deptał czy komuś się podoba czy nie:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

bo jebne :decayed:

Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie

:przebiegly: ja już głosowałem :grin: nie chcieliście mnie tam to zagłosowałem sobie tu :polew:

żarcik :decayed:

Opublikowano

kocham to.

Opublikowano
jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

bo jebne :decayed:

Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie

:przebiegly: ja już głosowałem :grin: nie chcieliście mnie tam to zagłosowałem sobie tu :polew:

żarcik :decayed:

Kurfa jozek to nie ten konkurs w którym można na siebie głosować:decayed:

Wladi zobaczysz jak Twoja koza wpier.oli całą trawe na Helu to Cie zamkną za niszczenie wydm:decayed:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

kocham to.

:drunk:Wrzucam na SD na OEM`a:przebiegly:

Opublikowano

to nie ten ? Kurde coś mi się pomyliło, przepraszam :embarrassed:

Opublikowano

Teee filozof po pierwsze nie na Helu tylko w Helu a po drugie od kiedy trawa na wydmach rośnie tutaj tylko uprawia się kukurydzę:polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.