Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co tam Panowie ? :naughty::decayed:

Kasztelan dzisiaj a u Ciebie?:naughty:

pochwal się, jak przyjdzie przesyłka :naughty:

Daj manual jak to wywiercic:bag:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Krzysiek z jakiego modelu ta kiera? :drool3:

Q5

Opublikowano

najlepsza kiera to z TT:jezyk:

Opublikowano

A wstawiles Tomek juz ta kiere TT? Czy dalej siedzi B7 sline?

Opublikowano

koledzy w sobotę moje wesele także jak ktoś ma blisko zapraszam na kielicha :wink: udało namówić się szefa na wypożyczenie Audi R8 także mam podwójnego stresa :decayed:

Opublikowano
A wstawiles Tomek juz ta kiere TT? Czy dalej siedzi B7 sline?

byla ale ja wyjalem i dalem do obszycia dla Reggi na specjalne zyczenie:decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

koledzy w sobotę moje wesele także jak ktoś ma blisko zapraszam na kielicha :wink: udało namówić się szefa na wypożyczenie Audi R8 także mam podwójnego stresa :decayed:

no panie R8 ja pierdziele:slina:szacun.

Opublikowano

Ale ja Wy się tam zmieścicie w te R8:grin:

Opublikowano

no wlasnie

wladi ma racje trochu ciasno:decayed:

Opublikowano
Ale ja Wy się tam zmieścicie w te R8:grin:

myślę, że dla 2 osób miejsca jest tam w sam raz :wink:

Opublikowano

Witam potrzebna blokada rozrzadu do 2.7 v6 Bit. Ma ktos pozyczyc, oczywiscie za opłata.

Opublikowano
Ale ja Wy się tam zmieścicie w te R8:grin:

myślę, że dla 2 osób miejsca jest tam w sam raz :wink:

Eeee to co to za wesele bez świadków:grin:
Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano
Ale ja Wy się tam zmieścicie w te R8:grin:

myślę, że dla 2 osób miejsca jest tam w sam raz :wink:

Eeee to co to za wesele bez świadków:grin:

beda biegli z tylu:decayed:

Opublikowano

beda biegli z tylu:decayed:

znaczy pchali :grin::decayed:

R8 pchac hmmm napewno ciekawy bylby widok:grin::grin:

Opublikowano

Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

Opublikowano
Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

Opublikowano
Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

rs6 moze byc :decayed: niebieska :naughty:

Może:kox: Prezes?:whistling:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

R7 JAREK do tablicy wzywany:whistling:

Opublikowano
Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

Avant to nie R8:grin:
Opublikowano
Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

swoim ALT nie chcesz jechac:naughty:

Opublikowano
Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

Avant to nie R8:grin:

:nose:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

rs6 moze byc :decayed: niebieska :naughty:

Może:kox: Prezes?:whistling:

nom :naughty:

Pogadamy rzeczowo przy następnej wizycie:naughty:

tomcrack:ssij:

W 2 osoby ledwo jadę a w 5 bym tarł po glebie na każdej nierówności:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.