Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nie powie jaka czcionka w logo B6D, co by nikt nie nadrukowal sobie lewych napisow :P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Divisiony podpowiedzcie czy oplaca sie kupowac takie zarowki Żarówki Osram H7 Night Breaker Unlimited +110% FV (4268257685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy moze zwykle jak takie ŻARÓWKA H7 HELLA 12V 55W LONG LIFE 4xDŁUŻEJ ŚWIECI (4198619129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Czy te super zarowki faktycznie daja wiecej swiatla i poprawiaja jazde w nocy?
Opublikowano
:hi: Divisiony podpowiedzcie czy oplaca sie kupowac takie zarowki Żarówki Osram H7 Night Breaker Unlimited +110% FV (4268257685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy moze zwykle jak takie ŻARÓWKA H7 HELLA 12V 55W LONG LIFE 4xDŁUŻEJ ŚWIECI (4198619129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Czy te super zarowki faktycznie daja wiecej swiatla i poprawiaja jazde w nocy?

Mam Osramy i naprawdę świecą lepiej od zwykłych żarówek, szczególnie widać różnice jak popada deszcz. Co do tych drugich niech się wypowie ktoś co je ma...

Opublikowano

jozek gdzie moje 40 zeta:decayed:

Opublikowano

Najpierw coś kup. ;-)

Opublikowano
jozek gdzie moje 40 zeta:decayed:

Poszło 2 tygodnie temu, jeszcze nie dostałeś ? Wina poczty :grin:

Opublikowano

no tak znowu ta poczta:decayed::grin:

Opublikowano

Nie poczty, to TEN tego lubi wysylac ekonomicznymi a te ida w ..uj czasu :P

Opublikowano
Nie poczty, to TEN tego lubi wysylac ekonomicznymi a te ida w ..uj czasu :P

szczerze to ja zawsze wysyłałam priorytety i nigdy nie było problemu, teraz sam nie wiem dlaczego poszedł ekonomiczny :grin: ale następny bedzie polecony :decayed:

Opublikowano

Audi kaput:facepalm: Suka przestała palić i holowanie 10km. Ale man wkurwa:kwasny:

Opublikowano
Audi kaput:facepalm: Suka przestała palić i holowanie 10km. Ale man wkurwa:kwasny:

:kwasny: sprawdzałeś stan oleju ?

Opublikowano

Lipton Endriu. Masz podejrzenie co padło??

Opublikowano
Audi kaput:facepalm: Suka przestała palić i holowanie 10km. Ale man wkurwa:kwasny:

Endrju wspolczuje:kwasny:

Opublikowano
Lipton Endriu. Masz podejrzenie co padło??
Jak to co? Padło:polew:
Opublikowano

Józek olej jest full moja mało bierze. Prawdopodobnie czujnik położenia wału bo już błędem walił wcześniej:kwasny: zgasilem ja u kumpla pod domem no i nie odpalila:facepalm:

Opublikowano

a to nie jest źle :wink: kupisz czujnik i latasz aż miło :decayed:

Opublikowano

kup teraz sobie silnik 2.7 bit i bedziesz gosc:wink:

Opublikowano
kup teraz sobie silnik 2.7 bit i bedziesz gosc:wink:

Olac 2.7 dzisiaj doszła dokladka od siemiana w mega promocji:decayed: to mnie pociesza. Jutro mam nadzieję ze to czujnik(który już kupiłem i leży w domu) i odpadli sucz:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.