Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Klima dzisiaj przestała chodzić czyli dmucha ciepłe powietrze...klimatronik chodzi normalnie...jakieś sugestie? nie ma kompa bo pożyczyłem...jakieś czujniki tam są? podłączyłem ELM 327 nie pokazał błędów...klima nabita miesiąc temu była szczelna, może sprężarka się wysrała? wiatrak nie kręci...

Opublikowano
Klima dzisiaj przestała chodzić czyli dmucha ciepłe powietrze...klimatronik chodzi normalnie...jakieś sugestie? nie ma kompa bo pożyczyłem...jakieś czujniki tam są? podłączyłem ELM 327 nie pokazał błędów...klima nabita miesiąc temu była szczelna, może sprężarka się wysrała? wiatrak nie kręci...

Brak czynnika:decayed:

Opublikowano

Mówię że nabijana była nie cały miesiąc temu i była szczelna....

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Jak nie będzie czynnika to nie pokaże na kompie? Trzeba podłączyć sprzęt do nabijania?

Opublikowano

Zdejmij oslone pod silnikiem is prawdz czy zabierak nie spadł ze sprzęgła

Opublikowano
Zdejmij oslone pod silnikiem is prawdz czy zabierak nie spadł ze sprzęgła
A co to :whistling: ze sprzęgła czyli rolki tak?
Opublikowano
Klima dzisiaj przestała chodzić czyli dmucha ciepłe powietrze...klimatronik chodzi normalnie...jakieś sugestie? nie ma kompa bo pożyczyłem...jakieś czujniki tam są? podłączyłem ELM 327 nie pokazał błędów...klima nabita miesiąc temu była szczelna, może sprężarka się wysrała? wiatrak nie kręci...

econ się włącza?

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

tumblr_n5rfmp0ULc1qdhsq0o1_1280.jpg

Opublikowano

nie włącza się bo też o to pytałem go

Opublikowano

Zimny łokieć został

Opublikowano
nie włącza się bo też o to pytałem go
No nie włącza:kwasny:
Opublikowano

wladi na c**j ci klima wystarczy ze masz webasto:decayed:

Opublikowano
nie włącza się bo też o to pytałem go
No nie włącza:kwasny:

Wladi u Olka jest auto kumpla. Tez b6 i tez klima nabita,a nie chlodzi.

Zadzwon do nich,bo mieli cos dzisiaj działać.

Opublikowano

Ale dlaczego econ się nie włącza? Co ma klima do tego? To zawsze powinno dac się włączyć jedynie po wyłączeniu jeśli klima nie dziala to się nie odpali i tyle. Sprawdź vagiem ciśnienie w układzie. Elm to się nadaje do skasowania błędów silnika:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ale dlaczego econ się nie włącza? Co ma klima do tego? To zawsze powinno dac się włączyć jedynie po wyłączeniu jeśli klima nie dziala to się nie odpali i tyle. Sprawdź vagiem ciśnienie w układzie. Elm to się nadaje do skasowania błędów silnika:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie włącza się, bo coś jest z klimą nie tak... np. za mało czynnika... synek myśl też czasem :decayed:

Opublikowano
Ale dlaczego econ się nie włącza? Co ma klima do tego? To zawsze powinno dac się włączyć jedynie po wyłączeniu jeśli klima nie dziala to się nie odpali i tyle. Sprawdź vagiem ciśnienie w układzie. Elm to się nadaje do skasowania błędów silnika:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie włącza się, bo coś jest z klimą nie tak... np. za mało czynnika... synek myśl też czasem :decayed:

U mnie jak nie było czynnika econ normalnie mogłem wykaczyc:whistling: oczywiście nic to nie zmieniało:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Hammer ma rację tak powinien się zachować klimatronik jak nie ma czynnika czyli odstawić w tryb Econ...ale u mnie się nie odstawia:kwasny: jutro jadę do kumpla odebrać swój kabel nie ma co gdybać trzeba zobaczyć jakie błędy wyskoczyły...

Opublikowano
Hammer ma rację tak powinien się zachować klimatronik jak nie ma czynnika czyli odstawić w tryb Econ...ale u mnie się nie odstawia:kwasny: jutro jadę do kumpla odebrać swój kabel nie ma co gdybać trzeba zobaczyć jakie błędy wyskoczyły...

Jak na vagu bedzie czysto to zabierak ci odfrunal na 100%.

Hammer jutro odbieram mete ;)

Opublikowano

Turzol pokaż jak to wygląda....

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

to po prawej, sprawdź czy nie leży na osłonie silnika luzem

sprz%C4%99g%C5%82o-zrywalne-kompresora-klimatyzacji.jpg

Opublikowano

Ile takie cos kosztuje??

Kumpel wlasnie ma zero bledow na vagu,a nie chlodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.