Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, a orientujecie się, czy z panelu drzwi kierowcy można przełożyć dekielki przełączników do drzwi pasażera?

Mam swój zjechany i chciałem kupić nowy, lecz z moim "obrazkiem" już nie dostanę. Albo szukać używki, której też nigdzie nie ma, albo wymienić we wszystkich drzwiach na nowe, a koszt ok. 500zł:facepalm:

Tak sobie pomyślałem, że może bym kupił panel od kierowcy i poprzekładał:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a orientujecie się, czy z panelu drzwi kierowcy można przełożyć dekielki przełączników do drzwi pasażera?

Mam swój zjechany i chciałem kupić nowy, lecz z moim "obrazkiem" już nie dostanę. Albo szukać używki, której też nigdzie nie ma, albo wymienić we wszystkich drzwiach na nowe, a koszt ok. 500zł:facepalm:

Tak sobie pomyślałem, że może bym kupił panel od kierowcy i poprzekładał:decayed:

musisz kupić z takimi samymi ikonkami i przełożysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak sobie myślałem, ale dziwna sprawa jest z tymi ikonami. Kupiłem drugi przełącznik bez literki na końcu i doopa. Nie dość, że nie podchodzi pod kostkę, to jeszcze ikona jest jakby inaczej ułożona na przycisku, w ogóle jest jakby cieńsza.....

Pod mój win już nie produkują przełączników, które mam. Muszę kupić z literką C na końcu.

Upoluje na necie przełącznik od kierowcy, zaryzykuje, i może da się przełożyć i bedzie SI.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje ci szukać ze starymi ikonami,albo zmienić kostki a wtedy już nie będziesz miał problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ASO nowe z końcówką numeru C niby podchodzą P&P. One wyparły w 2002r te co ja mam, ale ponad 500zł dać, to tak trochę dużo. Nawet jak swoje sprzedam, to i tak ze 300zł muszę dać.....

Będę szukał ze starymi ikonami, dzięki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kto z licznych członków Dovisionu gościł dzisiaj w Darłówku . Czarne kombi dobrze porobione , niestety nie zauważyłem numerów ale wlepe B6 DIVISION dostrzegłem z daleka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Maniaki, normalnie licho było bez forum, uswiadomilem sobie, że to cholerstwo uzależnilo, ale byl czas na biwak rowerki wodne i knajpy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biwak, taaa... ja zamiast tego wraz z 3 innymi zastępami strażaków szukałem w środku nocy gościa który chciał popełnić samobójstwo... Gdy się okazało że jednak nie popełnił to było wielu chętnych "seryjnych samobójców" aby mu w tym pomóc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Trzeba się przyzwyczaić do nowego wyglądu - no i linki do naszych autek w sygnaturkach zmienić bo stare nie działają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ktos pamieta jaka operacje trzeba zrobic aby ori kluczyki w B6 znow otwieraly i zamykaly autko z pilota? Bo mialem odlaczany aku i zmieniany MK przy okazji modu na elektryke tylnych szyb. No i nie pamietam akcji przytrzymywania przyciskow i krecenia kluczykiem w zamku drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum:

Ja jak wymienialem baterie w kluczyku zrobilem tak:
- wlozylem rozprogramowany kluczyk do stacyjki
- przekrecilem, nie zapalajac silnika
- wcisnalem na chwile (2 sekundy) przycisk zamykania drzwi na pilocie
- nastepnie przycisk otwierania drzwi na pilocie (nie wiem czy kolejnosc ma jakies znaczenie), tez na 2 sekundy
- potem wyciagnalem kluczyk ze stacyjki i pilot byl w pelni sprawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ostatnio zmieniałem aku i nic nie przyuczałem - włożyłem kluczyk, odpaliłem i pojechałem - później działało i zamykanie z kluczyka jak i otwieranie/domykanie szyb ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie u mnie też nie ma z tym problemu nawet jak aku był wypięty na kilka dni, ale jak widać różnie to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem chlopaki, że zmienilem tez Moduł Komfortu i nie wiem czy to nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...