Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pytanie doctych co maja letnie 18" na jakich oponach jezdzicie 225/40 czy 235? Bo powiem, ze kiepsko wyglada autko na zawieszce sline 1BE z oponkami 225/40/18 troche duze te szczeliny miedzy kolami a nadkolami :/

Ja mam 225/40-18" i tez mam szczeliny co mnie denerwują .... :(

A co mają opony do tego? Gwint albo krótsze sprężyny i heja.

to ze mozna lepiej wypełnic nadkola bez utraty komfortu i bez zmiany zawiasu bo to miałem na mysli :) :)

To użyj pianki montażowej do okien, siknij w nadkole, pomaluj pod kolor i będziesz miał cacy :decayed:

:polew:I od razu usztywnisz auto:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
E tam raz na rok biorę tysiąca i żonę na zakupy, bluzki, getry i inne pierdoly. Jakiś czas później buty w okolicach 400 i nic mi nie jęczy. ☺

tanio. kaju lubi to!

Opublikowano

Hammerku sam sie zapiankuj ;)

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

kurcze, niesamowicie podoba mi się pakiet S4 w B6 ale wertuje olx, allegro i nic nie ma. Ani zderzaków ani listew drzwiowych czy głupiej lotki. Gdzie tego szukać mistrzowie?

Sie tak nie zapedzaj zdążysz wymodzic furke, jak koledzy wspomnieli dzial "kupię" tam pytaj oraz obserwuj dzial sprzedam i alledrogo; elementy do S4 byly są i beda pojawialy sie w ofertach, jak juz nazbierasz graty i wymodzisz to pochwalisz sie, poki co dzialaj

Opublikowano

i następne graty kupione ,a jeszcze masa starych nie zamontowana :grzywa:

Opublikowano

Wandej, Twoja różowa koszula mnie ro***bała, z krzesła spadłem :nabijasie: przyjedź w niej na OEM :grin:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Biggman pisalem PW do Ciebie :wink:

Opublikowano
:hi:

ten to sie obudził po latach świetlnych :grin:

:hi:

Opublikowano

ile kosztuje komplet ori dywaników materiałowych do b6 ? i gdzie je kupić oprócz ASO ?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Hej Ho Hałastro!! :hi:

Opublikowano

Siemanko niezłe wdzianko:cool:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
ile kosztuje komplet ori dywaników materiałowych do b6 ? i gdzie je kupić oprócz ASO ?

Gibons chyba miał ostatnio kilka kpl.

Opublikowano
Wandej, Twoja różowa koszula mnie ro***bała, z krzesła spadłem :nabijasie: przyjedź w niej na OEM :grin:

Mogę Ci ja odsprzedac jak chcesz:good: Wkurfia mnie baba z tymi fociami:facepalm: Octaviuszu gdzieś Ty był?:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
i następne graty kupione ,a jeszcze masa starych nie zamontowana :grzywa:
Witaj w klubie:hi: wczoraj kupiłem full elektryke tylnych szyb... a gratów czeka juz cała fura...

Dzieńdoberek:hi:

Opublikowano

Cały czas jestem tylko na robocie zapier...dol taki że nie ma się,kiedy odezwac a,poza jakoś nikt nic mocnego nie reza prócz Cycucha,i mojego tunelu :dancing: i troche mnie uj strzela jak paczę na b6 :bag:

Opublikowano
Cały czas jestem tylko na robocie zapier...dol taki że nie ma się,kiedy odezwac a,poza jakoś nikt nic mocnego nie reza prócz Cycucha,i mojego tunelu :dancing: i troche mnie uj strzela jak paczę na b6 :bag:

To kupuj następne i tyle:naughty:Najlepiej ese żebyś dużo nie grzebal:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.