Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie chce nic mowic ale naszych rodakow jest pelni wszedzie:decayed:i czsem to nie powod do dumy:decayed:

noooo , z tym sie z toba zgodze :P , myśle ze nawet częściej niż czasem nie powód do dumy ,ale trzeba z chamami walczyć :whip2::P :p :P

widac tam u was na wiosce zwiekszona ilośc Politi ??? Bo u mnie jest ich od groma teraz nawet przestrzen lotnicza zamknieta nad centrum

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

pany da sie podmienic zamykanie podlokietnika z materialowego na skore np

chodzi o przekladke calego zamykania nie tylko materialu

Opublikowano

w sensie ze cala gore materiał z klapka i zamkiem ? Da sie :wink:

Opublikowano

Aha to fajnie

dzieki :hi:

Opublikowano

otwierasz klapke maksymalnie do tyłu i sciskasz mocno te 2 zawiasy klapki i wychodzi :hi:

Opublikowano

Witam, panowie, jak można odróżnić czy pakiet "s-line" jest w środku czy nie .. ? A4 b6.

Jakieś typowe elementy wnętrza ? Prócz czarnej podsufitki.

Opublikowano

Jak to jest z kluczykiem z b7??

Wystarczy obudowa czy musi byc cały kluczyk do zakodowania??

Opublikowano
Jak to jest z kluczykiem z b7??

Wystarczy obudowa czy musi byc cały kluczyk do zakodowania??

o dobre pytanie :) :)

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Witam, panowie, jak można odróżnić czy pakiet "s-line" jest w środku czy nie .. ? A4 b6.

Jakieś typowe elementy wnętrza ? Prócz czarnej podsufitki.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ tu masz wszystko

Opublikowano
Jak to jest z kluczykiem z b7??

Wystarczy obudowa czy musi byc cały kluczyk do zakodowania??

kluczyk z końcówką q bodajże, zapytaj cwiary

Opublikowano

Toc mam 04 :)) to czego mam szukać

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Zodyn się nie nabrał:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Zodyn się nie nabrał:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

godołech Ci :guma:

Opublikowano

Siemka. Panowie, powiedzcie mi proszę, jaki trzeba wybrać rozmiar kielicha montażowego kupując końcówki ULTER 90mm?

Końcówki ozdobne pojedyńcze - Końcówki - Sklep - Ulter Sport

Opublikowano
Siemka. Panowie, powiedzcie mi proszę, jaki trzeba wybrać rozmiar kielicha montażowego kupując końcówki ULTER 90mm?

Końcówki ozdobne pojedyńcze - Końcówki - Sklep - Ulter Sport

55mm

Jak kolega wyzej napisal

Opublikowano

panowie problem z sygnalizacją otwartych prawych tylnych drzwi na desce, w boczku jak i pod fotelem lampki też nie świecą. Z tego co udało mi się wyszukać na forum problemem może być zamek a dokładniej mikrowłącznik czy coś takiego.Jeśli mam rację mogę poprosić o pomoc jak wygląda procedura wymiany zamka? :hi:

Opublikowano

mam dekory 1NK - szczotkowane alu. Dokupiłem popiołkę niby też to samo ale jest ciut ciemniejsza od ramki biegów. Czyżbym miał popiołkę w satynie ? Bo też ma fakturę szczotkowanego alu ale ciemniejsze jest..

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.