Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany rezacze czy prawy boczek bagażnika Avant b7 z okrągła zapalniczka pasi do b6 Avant? Czy musi być z b6 bo polamalem cały.

Nie pasuja mocowania

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak podnieść kanapę z tylnego siedzenia? Prawdopodobnie wpadło mi tam coś..

Opublikowano

Np z prawej strony siedzac z tylu Lapiesz od dolu tam gdzie przylegaja wewnetrzne czesci łydki nóg i ciagniesz energicznie siedzisko w tym miejscu do gory i wyskakuje z zatrzasku, po lewej stronie u pasazera robisz tak samo

Opublikowano

Ok, dzięki :wink:

Opublikowano

Dzięki.

Opublikowano

panowie sprawdzi mi ktos w etce przewody hamulcowe tyl i przod co ida do zaciskow te gietkie jaka dlugosc

s4 b6 czy 1.8t ponoc te same

:hi:

Opublikowano
panowie sprawdzi mi ktos w etce przewody hamulcowe tyl i przod co ida do zaciskow te gietkie jaka dlugosc

s4 b6 czy 1.8t ponoc te same

:hi:

Mordo czemu mnie nie pytasz o takie rzeczy?:whistling: Jak bede w tyrce to podrzuce Ci wymiary:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
panowie sprawdzi mi ktos w etce przewody hamulcowe tyl i przod co ida do zaciskow te gietkie jaka dlugosc

s4 b6 czy 1.8t ponoc te same

:hi:

Mordo czemu mnie nie pytasz o takie rzeczy?:whistling: Jak bede w tyrce to podrzuce Ci wymiary:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

pytale mna forum nie raz juz ja kcos to czekam :hi:

Opublikowano

Potrzebuję środkową kratkę podszybia tam gdzie jest głośnik centralny...ma ktoś:whistling:

Opublikowano

kurcze, niesamowicie podoba mi się pakiet S4 w B6 ale wertuje olx, allegro i nic nie ma. Ani zderzaków ani listew drzwiowych czy głupiej lotki. Gdzie tego szukać mistrzowie?

Opublikowano

Ktoś szuka kompletu na poziomowanie świateł? Modul, 2 czujniki z mocowaniami.

Opublikowano
kurcze, niesamowicie podoba mi się pakiet S4 w B6 ale wertuje olx, allegro i nic nie ma. Ani zderzaków ani listew drzwiowych czy głupiej lotki. Gdzie tego szukać mistrzowie?

na forum szukaj kolego:decayed:

Opublikowano
kurcze, niesamowicie podoba mi się pakiet S4 w B6 ale wertuje olx, allegro i nic nie ma. Ani zderzaków ani listew drzwiowych czy głupiej lotki. Gdzie tego szukać mistrzowie?

na forum szukaj kolego:decayed:

Na forum odkąd jestem to cisza w temacie

Opublikowano

zadaj pytanie w odpowiednim dziale a sie ktos zglosi:wink:

Opublikowano
kurcze, niesamowicie podoba mi się pakiet S4 w B6 ale wertuje olx, allegro i nic nie ma. Ani zderzaków ani listew drzwiowych czy głupiej lotki. Gdzie tego szukać mistrzowie?

Nie wierzę w to że nic nie ma :whistling:

Opublikowano
kurcze, niesamowicie podoba mi się pakiet S4 w B6 ale wertuje olx, allegro i nic nie ma. Ani zderzaków ani listew drzwiowych czy głupiej lotki. Gdzie tego szukać mistrzowie?

Nie wierzę w to że nic nie ma :whistling:

Ja też nie:D chociaż zawsze zostaje opcja, że słabo szukam. Ale z drugiej strony narzeczona mówi żebym skończył już z tym łażeniem po allegro:P

Opublikowano

kobiety tak mają :grin:

Opublikowano
kobiety tak mają :grin:

oj mają mają... moja juz mi gada ze juz miałeś nic nie kupować ..a ja na to: no ale jak ..przecież sie nie da:grin:

Opublikowano
Pytanie doctych co maja letnie 18" na jakich oponach jezdzicie 225/40 czy 235? Bo powiem, ze kiepsko wyglada autko na zawieszce sline 1BE z oponkami 225/40/18 troche duze te szczeliny miedzy kolami a nadkolami :/

Ja mam 225/40-18" i tez mam szczeliny co mnie denerwują .... :(

A co mają opony do tego? Gwint albo krótsze sprężyny i heja.

to ze mozna lepiej wypełnic nadkola bez utraty komfortu i bez zmiany zawiasu bo to miałem na mysli :) :)

To użyj pianki montażowej do okien, siknij w nadkole, pomaluj pod kolor i będziesz miał cacy :decayed:

Opublikowano

E tam raz na rok biorę tysiąca i żonę na zakupy, bluzki, getry i inne pierdoly. Jakiś czas później buty w okolicach 400 i nic mi nie jęczy. ☺

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.