Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba nie. cza zamknąć :grin:

Ty zrób porządek w 1 poście, dostałeś moda to teraz działaj bo nie mogę na to patrzeć :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju miał coś robić bo tez ma tu moda na dyw. Co tam trzeba zrobić? Jakieś życzenia specjalne? :)

Opublikowano

kaju on się nadaje do czesania węży a nie do posprzątanie 1 postu żeby to jakoś wyglądało :decayed:

zobacz jak wyglądają np zdjęcia w 1 poście :kwasny:

http://allegro.pl/fotele-kanapa-recaro-audi-a4-b6-b7-elektryka-i4807867597.html

Opublikowano

Faktycznie bałagan. Linki do zdjęć nie działają. Żeby to jakoś doprowadzić do ładu to trzeba by liste osób które są w dyw wraz z fotkami lub inaczej: moja propozycja taka żeby np. nie umieszczać zdjęć w 1 poście w spojlerze tylko zrobić listę osób należących do dyw i obok nicka link do tematu auta. Będzie bardziej czytelniej :)

Opublikowano

tez bym coś z tym zrobił bo mnie ch*j strzela jak wchodze gdziekolwiek a tam rozpiz*ziej totalny z linkami i zdjeciami..

Opublikowano

cwiara coś tu by trzeba było wymyśleć bo straszny bałagan, ja to pionek jestem i nie mogę podejmować decyzji jak to ma wyglądać :decayed: zdjęcia co jakiś czas wygasają i jest bałagan przez to a z drugiej strony zdjęcia fajnie wyglądają :decayed:

Opublikowano

dac kilku zaufanym userom moda na tydzień i byłoby po temacie.



przez 4 lata moderowałem forum podobnej wielkości, tyle że w phpbb... wystarczy kilka osób, i forum jest posprzątane.


Opublikowano

Pany ktoś tu nie tak dawno wkleił zdjęcie halogenów oklejonych jakąś folią, tak że powstała taka lekko niebieskawa poświata na halogenie, kojarzy ktoś co to była za folia :decayed:

Opublikowano

Ja tez nie chce się tu wpychać ze swoimi pomysłami. Niech zadecyduje szanowna komisja dyw :) Jak Oni coś wymyślą , ustalą to ja chętnie pomoge ogarnąć :)

Opublikowano

Ja tez nie chce się tu wpychać ze swoimi pomysłami. Niech zadecyduje szanowna komisja dyw :) Jak Oni coś wymyślą , ustalą to ja chętnie pomoge ogarnąć :)

to niech ktoś coś ustali ja też chętnie pomogę , tym bardziej że spędzam na tym forum grube godziny :kox:

Opublikowano

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

To juz nawet poczytać nie można? :decayed:

o proszę jak się Ćwiary boja się nam Ćwiara rozbrykał :P

Opublikowano

Toż ja łagodny :decayed:

Artur co myślisz o uporządkowaniu pierwszego postu ? :)

Opublikowano

skopiujcie komuś całość pierwszego postu, ktoś się tym zajmie i odeśle poprawioną zawartość..

Opublikowano

a co do nieinstniejących miniaturek.. bierzecie pierwsze lepsze foto z tematu danego usera i już

Opublikowano

Toż ja łagodny :decayed:

Artur co myślisz o uporządkowaniu pierwszego postu ? :)

wez sie za to bo Artur olał temat ;)

Sent from my Iphone 6

a Ty co tu skaczesz :)

Ćwiara nikt niech tego nie rusza ogarnę to!!

Opublikowano

Toż ja łagodny :decayed:

Artur co myślisz o uporządkowaniu pierwszego postu ? :)

wez sie za to bo Artur olał temat ;)

Sent from my Iphone 6

a Ty co tu skaczesz :)

Ćwiara nikt niech tego nie rusza ogarnę to!!

Spoko :)

Opublikowano

Zostaw nie ruszaj!! Bo popsujesz :P

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Te Marcinek co to za auto ze WSI :polew:;)

Opublikowano

Pany ktoś tu nie tak dawno wkleił zdjęcie halogenów oklejonych jakąś folią, tak że powstała taka lekko niebieskawa poświata na halogenie, kojarzy ktoś co to była za folia :decayed:

8fd845a004793b6c4fcf6e2948d8b12b.jpg

3702319bca2dbf89a4337b622228c377.jpg

Sent from my Iphone 6

tenkju :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.